Nokia 6500 slide

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
rockoNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 08. Nov 2008. 01:04

Post od rockoNS »

pise mi neka verzija...v 06.60. kada izadjem iz menija,muzika mi i dalje svira...vratim se u plejer,i nudi mi samo da pauziram...nigde nema opcije da se ugasi.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

To je malo starija verzija, V08.30 je poslednja, možeš lako da apdejtuješ preko NSU, nema nekih kozmetičkih razlika, vrlo je stabilna.
Ovo za plejer, na pauzi se i gasi a kada "samo izađeš nastavlja da svira" - neka vrsta multitaskinga, možeš da radiš druge stvari i slušaš muziku.

rockoNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 08. Nov 2008. 01:04

Post od rockoNS »

aha...hvala. :) a gde mogu da nabavim tu noviju verziju? i kako se to radi? nisam nikad to radio. :) a da opet nosim u servis da mi opet uzme 30e,malo mi se ne isplati. :)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako imaš USB kabl ( u slučaju da nemaš - kupi ) pa instaliraj Nokia Software Updater i poveži telefon sa kablom preko PC Suite-a ( izaberi phone mode ili nokia mode ) i stavi telefon na opšti profil. Pre nego što ubaciš novi software, napravi backup ( kopiju svih podataka ) u slučaju ne daj bože da se nešto desi, i onda ga pusti da odradi svoje, ne čupaj kabl, ako stigne do pola, i nikako neće daje, a na ekranu piše test mode, samo izvuci bateriju i vrati nazad, upali telefon i gotovo
Nokia Lumia 630

rockoNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 08. Nov 2008. 01:04

Post od rockoNS »

ubacio sam v 08.30...nije tako komplikovano. samo se ne treba bojati. :)... nadam se da ce sve biti u redu sa telefonom. hvala puno svima. :)

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

imam jedno pitanje kada instaliram messenger na fon ukucam swe i on nece da se konektuje , skidao sam nekoliko programa i ista greska ! kako da resim owaj problem i da li postoji josh neki nacin da se pristupi msn-u preko fona ????

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

imam i ja pitanje. kako da ubacim srpski jezik? tj navise bi mi odgovaralo nemacki..u stvari celu evropu :D . nervira me sto imam samo kinezima srodne i automatic... pliz pomagajte.. samo recite pomocu cega sve ostalo cu se snaci :) pozdrav
Even a clock that does not work is right twice a day

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

nebitan_lik61, počni odavde, pa polako - LINK
Baggle, da li ti rade ostale app koje zahtevaju gprs konekciju (opera mini i sl.)?

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Moj fon koji je inace kupljen legalan,i to sa mrtvim pixelom u startu,sinoc je doziveo shock,jednostavno se ugasio i vise ne moze da se upali.Prilikom ukljucivanja dodje do onog Nokia skrina i ugasi se.I tako isto se ponasa i napunjacu.Odneo sam ga nazad u Tehnomobile i sad,ko zna kad cu ga dobiti nazad.Boga molim,da je samo softver pukao.jbg,ostadoh bez svih brojeva.... :x

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pinocio, pobogu zašto nisi uradio backup podataka na MC ili PCsuite, to je osnovno... :wink:

rockoNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 08. Nov 2008. 01:04

Post od rockoNS »

pinocio.... ja sam imao isti problem. skinuo sam softver sa nokiinog sajta,ubacio u fon....i sada mi perfektno radi... :roll:

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

imam aktivan gprs ovako sve normalno ide na net skida fajlove ali kad treba da udje na net preko nekog programa onda pravi probleme i izbacuje ''network disconnected please try agein later'' tako da stvarno ne znam sta vise da pokusavam da bih resio taj problem :disgust: :disgust: :disgust:

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

Vlada Zem, hvala druze, odradio sam sve...sad cu malo da se igram sa ostalim kodovima...

Pinocio, to se meni desilo sa 6131, znaci isto, upali se, dodje do nokia screen-a i onda mi svetli belo dok ne izvadim bateriju..kod mene je inace otisao i flet i ploca, cisto da znas u cemu je bio problem...



Baggle, isti problem..ali bukvalno isti..nisi jedini

svaka pomoc dobrodosla
Even a clock that does not work is right twice a day

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Malo podešavanja + access point - LINK

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

To care sve radi :D sada je sve ok... !!!
Even a clock that does not work is right twice a day

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

meni i dalje nece da radi ne znam u cemu je problem i posle svih podesavanja ! Sad mi se pojavi kao da ulazi na net i opet isto tako da stvarno ne znam u cemu je vise problem ..... :oops: :oops: :oops:

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

Baggle, ajde ovako kako sam ja...
settings/configuration :
1. default config.sett - telekom srbija
2. act.def.in all apps. - yes
3. preferd access pt. - my acccess point ( udjes unutra, ides na options, details - treba da pise sledece: configuration settings: personal config. Data bearer: packet data. Packet data access piont: gprsinternet) ako tako ne pise onda ispravljas my access piont

4. personal config settings( tu ti je my access point) udjes unutra, acount name - sta hoces a ispod Access point settings, udji unutra ima Data bearer - tu treba da bude packet data a kada udjes u bearer settings tu imas:
packet data access piont - gprsinternet, network type - Ipv4, Authentication type - normal, user name - mts, password 064

ovo ti je sve pesaka pa probaj...namesticemo nekako
8)
Even a clock that does not work is right twice a day

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

Napokon sam namestio :D hvala svima na pomoci 8) 8) 8) 8)

nebitan_lik61
Banned
Postovi: 108
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 03:36

Post od nebitan_lik61 »

rekoh ja da cemo namestiti nekako . . .

8) 8) 8) pozdrav
Even a clock that does not work is right twice a day

nebica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 29. Sep 2008. 22:08

Post od nebica »

MOŽE POMOMOĆ OD ISKUSNIJIH VLASNIKA

kad radi kamera kako da upalim lampu , moim Vas za odovor :)

Odgovori