Nokia 3110 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
milankol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 19:11

Nokia 3110 classic

Post od milankol »

Pozdrav svima!

Ima li neko nesto da kaze o ovom telefonu? Negativne stvari, nedostatke..? Iskustva..?

Kakva je razlika izmedju modela Classic i Evolve?

Hvala svakome ko odgovori...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

milankol imao sam prilike da radim sa 3109, modelu slicnom 3110, meni se licno telefon ne svidja, mali displej, losa kamera... ali budimo realni, telefon je skroz OK za te pare, razlike izmdju evolve i classic i nema, classic ima bolji displej, tj. vise boja, sve ostalo je isto, osim samog dizajna koji ide u korist evolve, mada ukusi su razliciti, bolje razmisli o nekom drugom telefonu, pogledaj pod: Kriterijum, tu mozes da nadjes dosta telefona koji bi zadovoljili tvoj budzet.
http://www.mobilnisvet.com/toplists.php
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

milankol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 19:11

Post od milankol »

Ipak sam kupio ovaj tel.. mnogo mi se svideo. Imam malkcie problema sa karticom, ali sve u svemu sam zadovoljan..
E samo, da sam 100% zadovoljan ne bih se javljao ovde, zar ne ;) ? Imam problema sa operom mini, na sajtu opere kazu da ovaj tel podrzava verziju 4.1, ali ne uspevam nikako da se povezem preko nje na net. Citao sam svakakve savete, da treba podesiti access point, bio u korisnickom servisu (oni mi naravno pametni pokazali kako ovaj telefon ipak moze da otvori operu -- otvori su sajt www.opera.com :) ), medjutim i dalje mi ne radi.

Ima li neko nekakvo resenje? Da li ova opera radi samo na Symbian, ili mogu i na svom telefonu da je koristim..?

Hvala unapred na pomoci,
Milan

pele
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 11. Jun 2008. 04:38

Post od pele »

Da ne otvaram novu temu postavicu pitanje ivde!Posedujem telefon nokia 3110c!Verujte mi ne razumem se ni malo u telefone!Moje pitanje je,da li moze da se obrisu brojaci poruka?Znate ono broji koliko sam poruka poslao koliko primio!!!Kad zelim da ponistim trazi mi zastitnu sifru,pa zna li neko zastitnu sifru?

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Ne mogu. Oni su ubaceni u tel i tu ostaju. E sad sto se te sifre tice... :/ hm... Ne znam za to. Al google-aj malo naci ces
Nokia E71... Elegant, but deadly

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Naravno da mogu da se poniste, kao i svaki brojaci u telefonu.

Sifra je verovatno fabricka za Nokia - 12345 8)

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Cekaj. Mislis da se obrise CIFRA poslatih i primljenih poruka,ili bas BROJAC? ?? Nisam razumeo najbolje... :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

pele
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 11. Jun 2008. 04:38

Post od pele »

Da mislio sam da se ponisti brojac koji broji poslate i primljene poruke!Hvala vam puno ste mi pomogli!!!!

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Koliko wam traje baterija na 3110c???

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Mojoj sestri traje baterija na 3110c oko 5 dana uz umereno korišćenje s obzirom da je BL-5C :D 8) :P
Nokia Lumia 630

milankol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 19:11

Post od milankol »

meni jedva izdrzi 3 dana uz slusanje muzike, igrice, pricu, poruke :) mislim da je to sasvim posteno, s obzirom sta joj radim :)

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

djolex, milankol, xwala na odgoworima,predlozicu to caletu...

pele
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 11. Jun 2008. 04:38

Post od pele »

Zasto kad povezem tel sa kompom preko usb-a izgubi se slika sa pozadine?Znaci kad ga skinem nestane slika koja je bila kao pozadina!Zasto?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

pele jel ga kacis na file trasnfer mod? ako ga kacis na taj mod onda bi mozda ovo bilo resenje, ta slika je verovatno sa memorijske karice na pozadini, i kad ti stavis file transfer mode onda on sve aplikacije koje imaju veze sa memorijskom karticom zatvara, kao i sliku koju koristi sa mem. kartice pa onda stavi onu default sliku, tako je meni bio slucaj sa n71, kad stavim file transfer mode onda on vrati telefon na default temu.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

pele
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 11. Jun 2008. 04:38

Post od pele »

u pravu si!Evo sada sam stavio sliku koja se nalazi u memoriji telefona a ne na memoriskoj i ne desava se to!Hvala puno! :)

apu
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:07
Lokacija: Novi Sad DETELINA

Post od apu »

imam ja jedno pitanje:D dobio sam ovaj fon pre neki dan od firme i malo se razocharao jer ne mogu da trazim unos iz imenika po prezimenu. npr ako se neko zove petar milankovic tel. tje ga natji samo ako kucam P a nikako ako kucam M kao kod "normalnih" tel. :) vetj 5 godina sam na symbianu(3650,6600,6630,N70) i sad mi je ovo problem (500 i kusur imena u tel)

ima li neko reshenje za ovo??
veseli p0z
@pu

milankol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 19:11

Post od milankol »

Zdravo svima :)

Imam malih problema sa telefonom.. Zapravo, nije sam telefon, nego softver.. update-ovao sam sa sajta sa verzije 5.50 na verziju 7.01, i sad kad hocu da povezem tel u nokia modu, on izbaci connected in non-compatible usb mode, i diskonektuje ga. A ako ga ukljucim kao data storage, onda radi, ali samo kao flash, tj ne mogu da backupujem i tako to...

da nije mozda problem u kablu, jer ne koristim original kabl...???

Hvala na pomoci.. pozdrav

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

U pitanju je PC suite, i meni to isto izbacuje sa novom verzijom, stoga još uvek koristim staru koju nemam nameru da nadograđujem :wink:
Nokia Lumia 630

milankol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 19:11

Post od milankol »

Ima li sanse da se to popravi nekako...? Ili nema nista od backupovanja poruka i imenika jos neko vreme..? bedak.. a mogui li da vratim stari softver :D ? Ili bi mozda pomogla kupovina Nokia kabla..?

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Jedino predhodna verzija PC suite-a rešava problem ili sačekaj još par meseci da izađe nova verzija
Nokia Lumia 630

Odgovori