Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

Prosao sam danas celim gradom (centrom makar) u nadi da kupim telefon u prodavnici bez paketa... Nigde nema osim u vec pomenutom Logic-u, ali kod njih se dobija garancija od godinu dana, i to kod njih, a ne kod uvoznika, tako da sam im rekao dovidjenja i kupio telefon u Telenoru :)

Prvi utisci - Prezadovoljan sam... Videcemo kako sve sljaka, ali za sada nemam primedbi :)
NOKIA 5800

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

bjela, koliko je u logicu ako nije tajna? :wink:

bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

Nije tajna oko 29000 ili 310 evra u kesu i valjda moze 3 rate, ali se onda dodaje 10%. Bas sam se odusevio kad mi je juce rekla zena to preko telefona, ali je tad nisam pitao za garanciju, pa sam se danas razocarao :P
NOKIA 5800

..::Bobby::..
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 01:58

Post od ..::Bobby::.. »

Jel mi moze neko reci da li vredi menjati e71 za 5800.imam e71 mesec dana i zaista sam zadovoljan,ali...ta 5800 mi se tako svidjaaa! Sta biste vi uradili? Tnx :)

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

bjela, pa s obzirom da je logic ranja na crno i nisu jaftini! ..::Bobby::.., ma kakvi ne menjaj imas odlican tel qwerty metal..! sta da ti kazem ako ti nije bitan materijal predji na 5800 u sustini 5800 je bolji u nekim segmentima u nekim nije!

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

Nisam mislio da pokrecem ovo pitanje ali vidim da mnogo hvalite garmin, pa da vidimo da li sam ja u pitanju :)
Elem, kod mene garmin kasni zestoko, cesto se pogubi tj izgubi sa ulice i odluta ko zna gde i onda nikako da se vrati, nastavi strelica po nekoj neoznacenoj povrsini.. tek posle 20-30 sekundi se vrati na pravu putanju. Sto se kasnjenja tice recimo ja vec prodjem raskrsnicu za 20 metara, a strelica se tek onda nalazi na raskrsnici, desava se da bude i vise.
E sad me zanima jel ovo normalno, tj. da li se svima desava ili samo kod mene. verzija je 5.00.30
5800 XM

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

n3mke@, ne to nije normalno strelica makksimlanlno kasni 2 3 metara sto je u standardu svake navigacije znaci na navigaciju na telefonu mozes se osloniti kao i na prave garmin uradjaje!

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

Znaci do mene je, tj do telefona.. Sta da radim? da li se jos nekome ovo desava? mozda je lose nesto podeseno... :shock:
5800 XM

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

n3mke@, uzmi obrisi sve i ubaci garmin 5.4 8) !

yugollac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 01:45

Post od yugollac »

Pozdrav dobri ljudi...
Danas sam zamenio telefon medjutim isti problem zbog kog sam ga zamenio sam video tek sad i na drugom...
U desnom gornjem uglu iznad + tastera sam primetio razmak izmedju gornjeg i donjeg dela maske pa mi recite da li je i kod vas tako?! Probija svetlost kroz taj razmak onako malo i ume da iritira pa da li je to greska kod svih...??

Hvala

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

yugollac, citaj temu rodjace prica se o tome vec duze veme mislim da nije korektno ponavljati se ali hajde da ti pomognem! Da svi imaju to! U buduce prvo procitaj temu ako te nesto zanima,pa kada proveris da nema zeljene informacije ti pitaj! 8)

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

yugollac, citaj temu rodjace prica se o tome vec duze veme mislim da nije korektno ponavljati se ali hajde da ti pomognem! Da svi imaju to! U buduce prvo procitaj temu ako te nesto zanima,pa kada proveris da nema zeljene informacije ti pitaj! 8)

yugollac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 01:45

Post od yugollac »

Citao sam rodjace ali eto mora da mi je promaklo jer nisam obracao paznju na to.
Izvinjavam se na smaranju... :unsure:

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

yugollac, ma ne smaras :-) nego ponavljanje istih pitanja smatra se za spam ali ok ne moze svako da prelosta 50 str :-) tako da je ok 8)

carov
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2009. 05:21

Post od carov »

meni garmin ni ne radi uopse... nece uopste da pokrene trial sve na pocetku pise da li da ubacim neki kod ili da idem na trial i posto naravno nemam kod probam trial i ono trt nece........

carov
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2009. 05:21

Post od carov »

e evo jos nesto sto mi nikako ne ide u glavu... na bateriji pise da je 1320ma ????

Slika

yugollac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 01:45

Post od yugollac »

Malo sam svrljao po netu i dosao do informacija na nekim forumima (vise njih) oko problema gde je maska otvorena malo u dosnom gornjem uglu iznad + volume tastera.
Naime, prica se da je rec u tome da je Nokia otvorila sve te modele telefona kako bi zamenila i popravila problem sa zvucnicima i da su svi onda tako zatvoreni, to je fabricka greska znaci...
Nije problem sa nasim trzistem vec je to cela stvar sa svim trzistima gde je ovaj model telefona izasao...
Tako da kada covek pogleda sa te tacke gledista, onda su nam svima novi telefoni sa odlicnom verzijom zvucnika, koji nemaju problem :D a sa druge strane oni koji su odlicno zalepljeni imaju pak proble sa zvucnicima :chytry: WTF?!
Jedino sto nisam pronasao je kako resiti taj problem... Izgleda da sam za Dz menjao fon :shock: sa crvene na sivu tj Black verziju...

yugollac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 01:45

Post od yugollac »

Gde skinuti i kako ubaciti RED ili Blue teme...?! Vidim da su jos neki postavljali to pitanje ali bez odgovora :( :( :cry:

carov
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2009. 05:21

Post od carov »

yugollac, ja imam celu neodvojenu masku i NEmam problema sa zvucnicima... 8) 8) .... nemoj da se nadas za teme previse

yugollac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sub, 07. Mar 2009. 01:45

Post od yugollac »

OK... znam kakve su sve te teme... samo eto izlazem neko svoje misljenje i gledanje na celu tu stvar... :dry: a i ne mislim da su svi ti "stariji" tj prvi koji su izasli sa greskom vezanom za zvucnik...
Mogu li te samo pitati kada si kupio telefon??

Odgovori