Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

evo je ta tema, sa mobile9 pretpostavljam da smem da zakačim link jer je free
http://gallery.mobile9.com/f/1249337/

da napomenem, fon mi sa bilo kojom 2gom temom radi peeerfektno (moja omiljena newBlack5th)
E sad, kapiram, isprobavajući razne teme, da sporije rade samo one koje imaju puno boja detalja i tako to :?
probajte ovu, voleo bih da razmenimo iskustva, dopašće vam se btw

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

evo na moj cfw ubacena tvoja tema i leti fon nije mi jasno kako tebi koci secka ili sta vec
gde instaliras temu ja na mem telefona primetio sam da mi na kartici radi sporije bilo koja :wink:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

uf bre kako???? ja nikada ne smeštam teme na kartici, uvek na system mem...
Nije ovo jedina tema da mi "koči" ali bukvalno tim rečima, da pojasnim: kinetik kao da mi radi frame po frame xD, isto tako i po neki efekat teme. Nije ovo jedina tema koja mi tako radi....i to se događalo i na 30. i na fabričkom 40 i na skuvanom sada.. :o

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

I ja imam ovu temu, i moram priznati da je stvarno awesome, i radi normalno. U pitanju je 5230.

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

hmmm....sad kapiram da mi fleširaju samo one koje kad se instaliraju imaju jako dugačko ime.
Isto mi je to bilo i nekada na 6630 slučaj!!! :shock:
kako to da samo kod mene tema usporava rad fona???

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

pa probaj da ubacis moj cfw pa onda tu temu probaj pa javi rezultate
mora da radi kao satic :wink:
moguce da nemas lep fw
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

tema testirana sa tvojim cfw,sljaka kao sat :lol: samo jos da tutnem cirilicu i ima da pevam :lol: :lol:

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

hmmm sumnjam da je do SFW, doduše sam sam ga pravio 8) ali sumnjam da ne valja....
ajd momci, pozajmite vaš da proverim :D


EDIT: našao sam tvoj post sa linkom ;) to mi je nekako promaklo... hehe, izvestiću detalje sa ovom bagy temom

EDIT2: i sa tvojim je Fw om, isto :((((((((((
isto mi kad skrolujem ide sporije znatno nego na bilo kojoj temi....šta je sada ovo?????? jel meni fon ne valja, ili " ne voli " xD pojedine teme??

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

kanda ne voli teme
neznam sta da ti kazem bas glupa situacija jos je na tom mom osetljiviji ks ja sam ga iskljucio pa opet tel leti
ako je crvena 5800 os se menjamo :wink:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

strosek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 15. Jan 2010. 18:17

Post od strosek »

fxgt, ma nije crvena, plava skinuta je sa movistara, španska.
Sve u svemu, i ja sam u mom ubacio KS mod i sve.....sve u svemu :) sada ne mogu da prepakujem tvoj mod, ostaju mi ugašena svetla i "trag" tvoje teme, a kad klinknem na nju izbacuje silne errore :shock: :lol: sve živo sam izmuvao, na kraju sve lepo obrisao iz kompa, sve lepo ponovo odpakovao i yovo na nouvo xD

Milos83
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 13:50

Post od Milos83 »

Ubacio sam novi softver V40 i cod za balkan ali posle svega toga precesto sam nedostupan i precesto mi poruke salje in nekog 5-6-7 puta,ja mogu u svako doba da zovem......pre updejta sotvera tel je radio odlicno!Sta mi predlazete kao resenje?izluducu ovako strasno mi ide po nervima!

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Milos83, menjaj ROM 8)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Milos83
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 13:50

Post od Milos83 »

Nikola031, kako?Pojasni mi malo jer se ne razumem bas nesto u tematiku,ovo mi je prvi symbian telefon tako da ako ti nije tesko da u par reci pojasnis kako se menja rom?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Desava se to,nadjem mrezu za wireless,konektuje se i onda krene kao da ucitava stranicu i tu stane,obicno pise error,no gateway reply,sa vise mreza mi se to desava.Jel do fona ili je mozda do mreze?A opet mi je cudno da nijedna ne radi.Stavio sam novi softver sad skoro
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

nnikola
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Ned, 10. Jan 2010. 23:13

Post od nnikola »

Behemoth, i meni se to desavalo - i koliko sam saznao nije do telefona...meni je pomagalo kad wlasnik mreze (npr. konobar u kafani :) ) restartuje ruter...probaj tako. ili je mozda u pitanju da si daleko (tj. da je salba mreza), ili je zasticena sifrom a ti ne znas tu sifru.
Poslednja izmena od nnikola u Čet, 25. Mar 2010. 16:09, izmenjeno 1 put ukupno.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Behemoth, Pa ne mozes ti da ides na bilo koju mrezu koju ti telefon nadje, nego samo na otkljucane... I kod mene to ispise kad hocu da pristupim mrezi koja je zakljucana ( imas sa desne strane mali katanac koji se jedva vidi ) , znaci mozes samo da pristupis onim mrezama koje to nemaju.... :wink: To nije do telefona, to je kod svih tako... :)
LG G2 black

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Kontam ja sve to,u kaficu gde je wireless besplatan nece da otvara stranice,nema nikakvog katanca.Danas sam na dve otkljucane mreze probao i nista.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Ufff... pa onda je mozda stvarno do telefona ili mozda nesto nije podeseno kako treba. A mozda je i slab signal tamo gde si bio... Kod mene se to desavalo samo tada, kada sam pokusao da pristupim nekim mrezama koje su bile zakljucane i onda sam lupio neku sifru i onda mi je to pisalo kao i tebi.
A inace mi radi besprekorno kada sedim u nekom kaficu gde je besplatno... Probaj samo da ugasis i upalis telefon, mozda to pomogne... :roll: Ili probaj da cackas nesto u podesavanjima...
LG G2 black

nnikola
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Ned, 10. Jan 2010. 23:13

Post od nnikola »

rekoh vec, zamoli konobara da restartuje ruter, meni je to pomagalo (imao sam bas isti problem, al definitivno znam da nije do fona, jer imam wireless mrezu u kuci, i sljaka sve ok) :wink:

Odgovori