Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Re: Nokia N97

Post od ikiM »

To je to!
Zahvaljujem!
:wink:

Inače, nabavio sam neke CFW.
Imam na telefonu Bazaraa, a na računaru spremni za probu su Darkstream, Hegazy, Phorepoc, Galaxy.

Ima li neko svoje favorite od nekih postojećih?
Nokia e71

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N97

Post od Deksi »

Uhh od 2013 niko nije pisao.
Nenadjoh temu za nokiu n97 mini pa cu pitati ovde. Ako je koristio neko ovaj telefon Nokia N97 mini kako se ponasa displej, osetljivost na dodir. Na areni pise da je displej resistive, gledam video na youtube i ekran lepo radi i kao da je capacitivni.
Ovu nokiu bih uzeo zbog fm transmitera i stereo zvucnika.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: Nokia N97

Post od dimi89 »

@Deksi ja sam imao prilike da koristim jedno vreme n76 mini (ne dugo) i bio sam maksimalno razocaran telefonom.Pocevsi od softwera pa preko drugih stvari sva sreca pa telefon nije bio tako da sam ga vratio posle nekih nedelju dana.Displey jeste rezistivan i ako si koristio neki od kapacitivnih onda je razlika velika ali vise ce ti smetati softwer koji baguje neko displej.Nego cemu sad da uzmes n76 mini ? Ima aplikacija za android koje su transmiteri doduse ja nisam probao ni jednu tako da ne znam da li dobro rade.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia N97

Post od Deksi »

dimi89, ma upitanju je neka zamena filteri za telefon. Ta covek nudi polovne telefone neki da odaberem i od svega sto ima jedino n97 i asha 210 je jedino sto vredi. Sacekacu mozda i ubaci neki drugi bolji. Hvala ti za info, koristen je u porodici 5230 i znam kako taj softver radi i njegov pretrazivac.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Nokia N97

Post od majkon80 »

Moze li neko da kaze kakva je kamera na ovom talafonu,sa aspekta ne danasnjice nego onda,meni se cini da su slike losije nego na n82,n79,6710 navigator i 6220 classic,pa cak i n95

Odgovori