Nokia 7705 Twist

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Nokia 7705 Twist

Post od 60sec »

Nov fashion telefoncic sa qwerty tastaturicom i fancy dizajnom izbacila je nasa omiljena kompanija NOKIA :-P Ova masinisa po izgledu namenjena je osobama lepseg pola i zaista mislim da ce im do ja.. stajati ;-)

Evo sta sve poseduje ovaj malisa :



Today Verizon Wireless announced the impending availability of the new Nokia 7705 Twist, a feature phone with a very unusual square form factor that swivels. This interesting looking phone opens up to reveal a full QWERTY keyboard for efficiently tackling messaging tasks.

The Nokia Twist is a 3G capable device that sports a 2.4-inch QVGA (320 x 240 pixel) display that can render up to 262,000 different color shades. It weighs about 98g (3.4oz) and is 69mm (2.71in) square in size. Bluetooth support for headsets and stereo headphones is also on-board, but those that prefer to use wired headsets and headphones will have to get by with a 2.5mm port.

Notable features on the 7705 Twist include a 3 megapixel camera that can record video, and built-in photo editing software. Nokia's Habitat mode homescreen keeps the Twist's user close in touch with those contacts that are used the most, pushing contact photos up on the homescreen in a very intuitive way that makes keeping in touch very easy. The Twist also comes complete with support for Verizon services like VZ Navigator, V CAST Music with Rhapsody, Visual Voice Mail, and even corporate email support.

Nokia claims that the Twist's battery will be good for up to 4.5 hours of talk time or up to 13 days of standby time. The Twist comes in a black color scheme and includes both a black and a purple user changeable rear cover in the box. The phone costs US$99 with a 2-year agreement, after a $50 mail-in rebate. The Nokia 7705 Twist will be available online on Sunday, September 13, and in stores on September 21.

evo i nekoliko slicica :

Slika

Slika

Slika

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Devojke ce da lude za ovim modelom,istini za volju stvarno je za zensku populaciju odlican izbor .
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Wicker Man, lep je zaista je leo i veci deo materijala koriscen za ovaj model je metal :)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Wicker Man
Да!Подсећа ме мало ма неки старији Самсунгов модел али не могу са се сетим који...
Слобода или смрт

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

bestboy, ne znam alimeni je cudno ovo clr i OK nekako mi nije to u nokijinom fazonu mada ovi kazu da je za neki VIZION pravjlana sta je to blage nemam :lol: :lol:

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

verizon ti je americki operater. ova nokia je pravljena iskljucivo za americko trziste i radice na njihovom cdma standardu. mada posto je vec izazvao toliko paznje mislim da ce i za ostatak sveta izaci gsm varijanta. ne bih se bunio da ga imam iako deluje malo zenski
::luv phonez::

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Meni je ovo uzasno ruzan telefon. :disgust:

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

mezzano, pa naravno ali ce ribice da lude za njim kao sto je meni ruzan 7373 a ribe poludele,odlepile za njim ;-) :D :lol:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Boze sta mi se svidja ovo... jos ako zadnja maska ne bude ljubicasta, bice pun pogodak, ali jedino sto me odbija je nedostatak touchscreen-a, ostalo je sve fino...
Nokia Lumia 630

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

djolex, ima u crnoj varijanti tj on i jeste ceo crn imas i u ljubisastij ;-)

Pogledajte tel kako radi i izgleda evo sada nadjoh ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=HI3dGjtOSX0 part 1

http://www.youtube.com/watch?v=HfCUBwTZ4Hc Part 2

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Blagi uzas!!! Ja zaista ne znam kuda idu proizvodjachi telefona, ali ovo ne bih takao ni motkom. Znajuci lepsi pol kako ume da bude izvitoperen, moguce je da ce im se ovo isto tako svideti, kao sto su im se jos pojedini totalno debilni modeli svideli!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

miodrage, dobro nije bas toliko ruzan,ali zenski pol je cudan sto se tice ukusa ;-) mozda smo i mi njma cudni kada kazemo da je n97 lep telefon :-DDDD :lol: :lol: :lol:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

AAA, pa za koji djavo sluzi ona rupa da ih covek pita :blinky: . Lepo izgleda zato sto je neobican posto je swivel qwerty model, a i software je dosta drugaciji, ali je dopadljiv jer ona monotonija koju Nokia lansira je dosadila, no nikad nije kasno za promene, ali ta velika mana sto je zadnja maska prilicno tanka ce zasmetati mnogima, medjutim onaj ko ume da cuva telefone nece obracati paznju kao i onaj ko ne menja cesto kartice...
Nokia Lumia 630

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

poslednja maska je takva jer ce se menjati, lepo pise da se dobijaju i crna i ljubicasta. inace, softver je poseban za verizon, inace ako dodje kod nas imace klasican s40 ili symbian, mada vise mislim da ce biti s40 u pitanju
::luv phonez::

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

djolex napisao:za koji djavo sluzi ona rupa da ih covek pita...
verovatno da bi mogao telefon da se nosi kao privezak,a i da bi na njega mogli da se kache privesci...
jako zanimljiv interfejs ima,samo je pitanje koliko je on funkcionalan...?

nokia reshila da se vrati svojim 'modnim' aparatima ekstremnije prirode...!?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

cenobite, uze mi rechi ispod prstiju. Isto to sam i ja hteo da kazem. Nakacis fon na kljuceve pa kad zvoni, ti usput zveckas i imas opravdanje zasto ne cujes sagovornika :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Po meni velika zamerka na video jer je samo 176x144, a pozitiva je to sto ima 2.4 inca ekran,interface,je neobican,ali veoma zanimljiv,poklopac baterije je tanak,ali dame nece mariti za tim verujte mi,jos jedan top model za lepsi pol!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

I meni je ruzan ovaj tel. Mozda nisam tipicna predstavnica zenske populacije, ali ne verujem da ce za njim ludeti i druge devojke. Mislim da je ovaj dizajn ocajan. A ne bih se slozila da devojke misle da je n97 ruzan, jer sam bas od drugarica dobila najvise pozitivnih komentara za njega.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

Ninolina, ma ,da :-D :lol: :lol: :lol: a moje drugarice rekle da ruzniji tel nisu videle od n97 :lol: :lol: :lol: Napljuvale me kako je cigla i kako mogu da nosim toliki telefon :wink: mislim da ce devojke ludeti za ovim telefonom lepsi je od npr 7373 ;-)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ninolina, privukla si ih na belu boju.......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
D500&E71

Odgovori