Nokia C6-01

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Nokia C6-01

Post od skar »

Slika
Slika
Slika
Slika
malo vise o modelu
http://www.gsmarena.com/nokia_c6_01-3524.php
osnovne razlike u odnosu na c6
je 8mpx kamera
hd rezolucija videa
kapacitivni touch
i nova verzija simbiana

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

lepo telefonce a verujem da ce mu biti i lepa cena-sigurno nekih 350-370 evrica :D :D :D :D :D :D :D :D

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

pa to je ok cena za ovakav aparatic...jos na paket neki :oops: :oops: bice fino..
ponajvise se radujem zbog jake kamere i kapacitivnog toucha!!!!
8)

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

jeste ok cena samo je glupo sto tako jaka kamera nema autofokus. A i nervira me ova glupa nokijina politika predstavljanja telefona prvobitno po nizim cenama a onda ih posle dignu za 30 posto.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

To što telefoni posle poskupe je jer Nokia predstavlja cenu bez poreza i kojekakvih taksi koje treba dodati na cenu telefona.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

Znam ja za te poreze ali bogme su im bas momacki oko 33 posto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

hahahha to sad vec zavisi i od drzave,kod nas ce pored PDV uvesti porez na dodoatnu opremu,i PUNJAC :x :x pazz sta sam vam rekao...
nokia daje svoju cenu aparata 8)

conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

gledao sam neke postove...izrada ce biti nesto slicna n97mini...alum. okvir telefona i poklopac baterije i tasteri,ekran otporan na ogrebotine...ovo za kameru ne treba puno vjerovati...dosta se toga izmjeni dok pocne prodaja...samsung wave na prestavljanju nije imao ni taster za kameru ni autofocus pa je to kasnije ubaceno...a jedino sta se mozemo pouzdati da ce mu cijena biti visa nego sto je najavljeno...u nemackoj neke prodavnice ga vec sad nude po cijeni narudzbe od 459 evra unlocked pa predpostavljam da ce mu biti cijena tu negdje....a bilo ja da ce preporucena maloprodajna cijena od nokie 339 evra

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

conta ti si pomesao cene C7 sa ovim modelom. Najavljivana cena ovog modela bila je 260 evra bez poreza taksi.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

@ Bodibiber
ako bidne ta cena znaci oko 300e kod nas,to ce biti pun pogodak.... :o
iscekujem ih rasirenih ruku i otvorenog dzepa 8)

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

Cena je 260 evra bez poreza sto znaci da ce uz poreze biti sigurno nekih 340 evra. Kako to SKAR mislis da ce kod nas biti 300 evra. Ako je cena fonu 260 evra plus 18 posto pdv + carina 10 posto znaci minimum ce mu cena biti 340 evra u prodaji-to je opet super cena za ovakav telefon ali nije ni mala

conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

bodibiter...izvini greska...na poslu sam pa je malo guzva...pomijesao sam sa c7... a ako bude 340-350 mislim da ce to biti prihvatlivo za ovakav aparat

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

da upotpunimo temu :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=SPRFHu5F ... r_embedded
Slika
Slika
Slika

jedno me raduje nema vise one sugave plastike :D :D c6 je crap 8)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

skar, Lepo i brzo radi iz meni u meni i drugacije izgleda od ranijih verzija s60.Nisu prikazali kako ide na iternet.Lep model i bogami ovo ce da se prodaje.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

eh kad bi internet bio kod androida tj da nema razlike u odnosu na racunar..bilo bi pun pogodak :roll: :roll:
jos jedna stvar me impresionira a to je displej...prelepo :D

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Samsung S8,Sennheiser CX300 II

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

evo danas konacno stigla i kod nas :D mene!
kao prvo kad sam otvorio kutiju zacudio sam se jer je telefon dimenzija kao i n82,cak malko i tanji,
izgled perverzan,kad bi me neko pitao na sta najvise lici,rekao bih da je to 6700 na TS..
kvalitet izrade na nivou,nista ne skripi,nema lufta,mada za moj ukus malo i tezi telefon..
ekran je bombonica,tj prica za sebe,mnogo lepse boje u odnosu na x6,npr..touch je dobar,ne savrsen,al nemam zamerke,mozda da nema foliju sve bi islo jos bolje,
kamera kao sto su i govorili nije na zavidnom niovu,i prinicp slikanja je kao i na 6300,pljus pa sta bude :chytry:
sto se tice brzine telefona,nemam zamerke,pocetni ekrani su odlicni,vise mi se svidja sto za svaki moze da se odabere pozadina...i tako moji prvi utisci koje sam stekao nakon 15 min cackanja 8)

durlanac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Čet, 26. Jun 2008. 03:07
Lokacija: nis

Post od durlanac »

Jel kupio jos neko ovaj telefon.Kakvi su utisci.Cena je pala na 270 evrica pa razmisljam o kupovini.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja ga nemam ali imao sam priliku da ga cackam duze vreme... kuciste je metalno, cvrst telefon, mali, utegnut, lepo lezi u ruci, ekran je Nokijina najnovija tehnologija Clearblack (imaju ga samo ovaj i E7 model, N8 i C7 ga nemaju ugradjenog), symbian 3, nije los, onako, lepsi je od predhodne verzije, ima neki dodataka, mada ne znam kako bi se pokazao u duzem koriscenju... :wink: :wink: :wink:

dejan92
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Uto, 08. Feb 2011. 11:46

Post od dejan92 »

Planiram kupiti ovaj telefon, pa me zanima kako ce raditi sa karticom od 16gb, koju planiram popuniti barem do pola. E sad me zanima primjete li se ikakva usporenja ili resetovanje telefona ukoliko se popuni 80% memorijske kartice, uopste kako to symbian 3 "podnosi"?
Hvala :)
Nokia C7

Odgovori