Nokia E7

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Koliko je zaista bolji E7 od N97 mini realno,neka kaze neko ko ima iskustva s aoba?Dopada mi se n97 mini gold ali realno E7 je bolji,a gold lepsi.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

dule88, Ma daj moras da se zezas pa da postavis takvo pitanje, mislim dovoljno je reci da je N97 serija jedna od najgorih u istoriji mobilne telefonije.
Kupi ti brate pravo tozla pa budi baja nisi riba da nosas zlatan telefon, kontam da bi te svi cudno gledali.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

dule88, druze evo ti cisto poredjenje..Klik
Sta ce ti telefon star skoro 4god..naspram ovog sto je sada skorije izasao,mislim tu nema price oko poredjivanja..A to sto je ovaj mini zlatan,batali to..kao sto rece telep nisi zensko da nosis takav telefon i svi bi te gledali cudno..a iskreno kako sam ja video..takve telefone nose samo oni najgori gastrabajteri,sto se mene tice ja to nebi nikada kupio..na tebi je da odlucis.. 8)

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Re: Nokia E7

Post od Miloske83 »

Cao posto planiram da uskorije vreme kupim ovaj model..mozda vec danas :D interesuje me kako stoje stvari sa instaliranjem aplikacija kod tog novog symbiana tj,,dali je potrbno hakovanje telefona i sertifikovanje aplikacija!!hvala na brzom odgovoru...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E7

Post od acamatic »

Miloske83, pa potrebno ti je hakovanje ako zelis da instaliras piratske aplikacije,a sto se tice sertifikata to vise nema.. 8)

bojchegenius
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 07. Jul 2011. 01:09

Re: Nokia E7

Post od bojchegenius »

cao svima da li neko zna kako se resva problem kada ne mozes da posaljes sms sa nokie e 7? ona u podesavanju poruka ima opciju u kojoj se definise da li ce tip poruke biti mms ili text ili automatski...kad joj je podesavanje automatsko poruka se salje kao mms (mada i tada iako imam podesene parametre za mms i gprs nece da posalje mms) ako zelim da promenim na text on mi ne dozvoljava, promeni je i sam je vrati na automatski? poslali su mi iz telenora sve parametre koji su do mreze, sa drugog fona mogu da saljem sms, ne razumem sta se desava? ili mozda postoji neka fora koju ne znam? unapred hvala!!!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E7

Post od loki13 »

bojchegenius, najbolje bi bilo da uradis jedan master reset (za pocetak),pa onda vidis kako ce se dalje ponasati...a ko ni to ne resi problem onda moras uraditi hard reset!
D500&E71

bojchegenius
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 07. Jul 2011. 01:09

Re: Nokia E7

Post od bojchegenius »

loki13,
uradila sve i nista, ali bilo koju drugu karticu da ubacim on normalno radi samo sa ovom sim karticom nece! Ova sim kartica se koristila u xperia x10 pa mi prolazi kroz glavu da ima veze sa androidom ili nekom registracijom ili ko zna cime :).... ????

d@r123
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2012. 19:02
:: Sony Xperia Z1
:: HTC One X

Re: Nokia E7

Post od d@r123 »

bojchegenius -da mozda ne koristiš neki anti-virus pa blokira slanje odn. prebacuje na automatsko sl. nezz dali se moze reformatirati sim kartica pokusaj nesto na google potraziti.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E7

Post od loki13 »

bojchegenius, a da tu tvoju karticu ubacis u neki drugi aparat i onda vidis kako ce se ponasati....mada mi je cudno da je kartica pokvarena (nije nemoguce),ali onda ne bi mogla da se koristi za pozive.
D500&E71

bojchegenius
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 07. Jul 2011. 01:09

Re: Nokia E7

Post od bojchegenius »

ta kartica radi recimo u nokia e 71 i u jos nekim telefonima...kad je ubacim u e7 prima pozive poruke, mogu da koristim net ali samo ne mogu da posaljem poruku...nista mi nije logicno! :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E7

Post od Deksi »

A dali si probala sa drugom karticom u E7 da posaljes poruku?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E7

Post od loki13 »

Deksi, kaze da je probala i da sa drugim karticama e7 radi normalno....
bojchegenius,preflesuj ga novim sw pa onda vidi,nista drugo mi ne pada na pamet,ako ni to ne pomogne,onda ti preostaje jedino da ga nosis u servis
D500&E71

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E7

Post od Deksi »

loki13, ah da sad procitah, kad posecujem forum preko telefona tako ti je to :oops: .
Pa jedno od resenja ti je da odes do operatera i da im trazis drugu karticu, ako hoce da ti daju drugu.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E7

Post od loki13 »

Deksi, uvek ce joj operateri dati drugu karticu,jedino sto ce to morati da iskesira barem 200 dindzosa....
D500&E71

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Nokia E7

Post od Sale_M »

bojchegenius, koliko ja vidim iz price problem je iskljucivo do telefona tj softverski.Zavisi koji softver imas,ako imas cak i belle mozda zbog toga nece jer se na nekim telefonima belle dosta lose pokazao.Ako ne bi pomogla reinstalacija postojeceg softvera onda je jedina opcija downgrade.
Voleo bi da gresim,ali cini mi se da ces isti problem imati i ako zamenis karticu.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E7

Post od acamatic »

Sale_M, nisi lepo procitao(ili pogledao post..) rekla je da kada ubaci drugu karticu,sve normalno funkcionise,a kada koristi njenu onda nesto zeza...e sad kako je to moguce stvarno ne razumem..

Doka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 17. Sep 2012. 14:59
:: Nokia E7 (Belle)
:: Nokia C5

Re: Nokia E7

Post od Doka »

Pozdrav ljudi...posedujem ovaj fon 3-4 meseca, mislim da bolji nisam imao u rukama, bar ja tako mislim...extra, za svaku pohvalu, ko god hoce da ga kupi za sebe.. Nego me zanima, jel moze nekakva navigacija da se instalira npr Garmin? i gde bih mogao da skinem ako ima neko nekakav link

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E7

Post od acamatic »

Doka, za to ces morati da se obratis Masteru za navigaciju na nasem forumu,a to je clan toda81,posalji mu PP i sigurno ce ti odgovoriti i pomoci.. ;)

Stija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 18. Jan 2013. 00:36
:: samsung galaxy s
:: nokia lumia 800

Re: Nokia E7

Post od Stija »

sta da radim ako telefon ne daje znake zivota tj nece da se upali. postoji li neka kombinacija stiskanja dugmica koje ima da se nesto uradi da vidim da li je ziv pre nego sto ga ponesem u servis??? molim hitan odgovor

Odgovori