Nokia Lumia 830

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 830

Post od miodrage »

Prati kupujemprodajem oglase, uletece nesto vc, mozda ne odmah, ali neces dugo cekati. Evo, 950XL vec ima za 570, ja sam propustio jednu za 525, ali Boze moj, idemo dalje. Ionako je garancija bila kao 6 meseci, sto meni ne odgovara. hocu SVE
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Nokia Lumia 830

Post od novak »

Ja mislim da se moze naci i za manje. U BiH u oglasima ima i po 200€. Za ocekivati je veci izbor u Srbiji b

lumia920
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pet, 25. Okt 2013. 13:35
:: lumia 920
:: nokia e7

Re: Nokia Lumia 830

Post od lumia920 »

Ma nasao sam ja na KP jako dobru ocuvanu za 160e al sam pre 2 meseca imao situaciju da mi je izvesni Pavle poslao umesto Lumie 930, 2 sapuna i nokiu7373 :x , pa ne znam kako bih se usudio ponovo na taj korak. Nasao ja i 1520 za 210e na KP al je ta u BG pa mi je ima ko proveriti

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 830

Post od Evindzer »

Za*ebavaš to za dva sapuna?? :o
Kolike si pare dao, jesi li ga tražio?

Zveki54
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 03. Feb 2011. 08:19
:: Iphone SE

Re: Nokia Lumia 830

Post od Zveki54 »

Lumia 920: poslao sam ti ja na PM moj oglas, ne znam da li si video, ekstra je ocuvan, a mogu ti i garantovati da neces dobiti sapun :D

lumia920
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pet, 25. Okt 2013. 13:35
:: lumia 920
:: nokia e7

Re: Nokia Lumia 830

Post od lumia920 »

Evindzer platio 140e plus troskovi dostave. Podneo sam protiv njega krivicnu prijavu iako od toga nema nista, kako mi i sami rekose u policiji. Nema vajde da ga trazim jer je iz Bg-a pa ga valja naci...
imam mu br telefona koji i dalje koristi tako da sam mu samo poruku poslao nakon toga, cisto da se coveku zahvalim :)
Zveki54 , ne znam za sta je skracenica PM tako da oglas nisam ni video :)

EDIT

Zveki54 video sam tvoj oglas i telefon zaista jeste odlicno ocuvan. Angazovao sam brata da mi pogleda u Beogradu, nasao sam novu za 220e. Ako to sve bude kako treba uzecu je, u suprotnom javljam se tebi mada kad pomislim na kurirsku sluzbu vec mi nije dobro :)
Poslednja izmena od znemanja u Sre, 27. Jan 2016. 23:16, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni".

Zveki54
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 03. Feb 2011. 08:19
:: Iphone SE

Re: Nokia Lumia 830

Post od Zveki54 »

PM... mozda sam trebao napisati PP, privatna poruka :wink: nema ni veze, nema brige, meni nije hitno da prodam pa ako se odlucis javi se, mozes i na tel, za cenu cemo se dogovoriti, nije ono poslednja :wink:

lumia920
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pet, 25. Okt 2013. 13:35
:: lumia 920
:: nokia e7

Re: Nokia Lumia 830

Post od lumia920 »

Kupio sam telefon sa 24 meseca garancije. Nego imam sledeci problem... kada ukljucim rich capture na napravljenoj fotografiji mi ne prikazuje onaj carobni stapic da bih mogao da odaberem nivo osvetljenja a ni live images mi ne funkcionise. Dok je bio na wp8.1 to je funkcionisalo ali kada sam ubacio w10 to jednostavno ne radi. Zna li neko sta moze biti problem?

Zveki54
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 03. Feb 2011. 08:19
:: Iphone SE

Re: Nokia Lumia 830

Post od Zveki54 »

Probaj da odradis hard reset, to uglavnom leci te boljke kod win10 :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 830

Post od miodrage »

lumia920, cestitke na novom uredjaju. To sto ne vidis neke stvari je do nedovrsenog Win10. Mozda da ga vrnes na 8.1 i cekas oficijelni update? Nisam ni ja pametan, i ja se razmisljam da li da 930 prebacujem na 10 ili ne. Iskreno, jedino me ekstremno mrzi sve da podesavam ispocetka...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 830

Post od Evindzer »

lumia920, čestitke i od mene - uz mali predlog: sada menjaj pseudonim u Lumia830. :wink:
A po pitanju tvog problema - vrati se na 8.1; kad si do sad čekao, strpi se još koju nedelju (mesec?) dok ne izađe zvanični, za koji se svi nadamo da neće zadavati (tolike) glavobolje.
miodrage, isti savet i za tebe, iskreno. Nije da ne bih voleo da su izbacili koji abdejt za 8.1 i ispopravljali onu gomilu sitnica, ali ako treba da odmah biram između starog sistema koji pristojno radi, i novog na koji se skoro svi žale - radije ću čekati.
I kupuj taj 950xl već jednom, ne mogu više da čekam. :wink: :D

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Nokia Lumia 830

Post od simbijanac »

lumia920, cestitke i od mene za novi telefon. A inace vidim da si vlasnik dvije najljepse nokie ikada E7 i L920 :) meni ta L830 i nije nesto specijalno ali nadam se da ce te dobro sluziti ako je to ono sto si htio.Srecan telefon :)

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia Lumia 830

Post od cvoruga »

simbijanac, 830 jedna od najlepših Lumija ikada.

Evindzer, a ti nagovaraš miodrage, što ne uzmeš ti 950?

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Nokia Lumia 830

Post od simbijanac »

cvoruga, meni nije.Lumia 920 je za mene najljepsa Lumia ikada napravljena.Oblik kucista i njena masivnost nemaju cijenu.Sve je stvar ukusa,naravno,ali ja volim teske telefone i mislim da je L920 neponovljiva po pitanju dizajna i gabarita.Iz istog razloga volim i E7 koju imam.To sve nije ni bitno,drago mi je da je covjek kupio Lumia telefon pa koji god,neka je i L830 :) samo da je Lumia.Ja volim sve Lumie i uvijek mi je drago kad danas u moru androida vidim da neko koristi Windows.I sam sam na kraju pokleknuo,i kupio android zbog aplikacija iako puno vise volim WinOS.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 830

Post od Coni »

E pa ako ćemo tako meni je najlepša lumia L800 [emoji12]

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 830

Post od Apolo »

Cestitke na novom uredjaju, meni takodje trenutno najlepsa Lumia.
Festina lente.

lumia920
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pet, 25. Okt 2013. 13:35
:: lumia 920
:: nokia e7

Re: Nokia Lumia 830

Post od lumia920 »

E hvala vam ljudi na cestitkama...Sto se tice sistema, ne verujem da cu se vracati na win 8.1 jer stvarno besprekorno radi win 10 osim ovoga sto sam napomenuo. Nisu stvari preko kojih ne mogu da predjem a uskoro ce i zvanicni update pa ce se i to resiti.
Sto se dizajna tice, meni je onaj Nokijin fabudala dizajn nastao Nokiom N9 i dalje neprikosnoven a Lumia 920 je bila vrhunac toga. Za E7 ne znam sta bih rekao osim da ga moram ponovo kupiti kao drugi telefon :D
Dugo sam razmisljao da li da uzmem 830 ili 930 ali mislim da nisam nista propustio time sto nisam uzeo 930 a razlika u ceni je osetna. Razliku medju njima verovatno ne bih ni osetio jer ne igram igrice da bi mi bio potreban takav hardver. Jedina stvar je bila kamera ali citajuci razne recenzije sam stekao utisak da osim megapixela, 930 ne prednjaci ni u cemu drugom. 830 stvarno izgleda vrhunski a sa ovim zelenim poklopcem definitivno dominira.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 830

Post od Apolo »

830 ima brutalnu kameru, ja kakve sam slike uspevao da napravim odusevio sam se. L930 takodje ima odlicnu kameru ali sudeci po recenzijama nije toliko bolja kolika je razlika u ceni. Sve u svemu dva odlicna uredjaja, zavisi kakav si korisnik pa koji ces odabrati.
Festina lente.

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Nokia Lumia 830

Post od novak »

Bolji je L930 uredjaj u svakom pogledu. Podrzava 4k, slow motion, bolji procesor i vise rama znaci dosta. Malo ko se zali na resuming na toj konfiguraciji. Samo je neshvatljivo da su mu izbacili glance.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 830

Post od Evindzer »

cvoruga napisao:simbijanac, 830 jedna od najlepših Lumija ikada.
Meni nije ružan, ali mi nije među najlepšima, bez uvrede prema vlasnicima. Prednji deo je lep, uniforman i ozbiljan, ali zadnji deo mi se ne sviđa, posebno u nekoj od onih pastelnih boja.
cvoruga napisao:Evindzer, a ti nagovaraš miodrage, što ne uzmeš ti 950?
Pa dobro, nemoj da si ljubomoran, evo, možeš i ti da ga uzmeš ako želiš, neću se ljutiti. :lol: :lol:
A ja ću ga uzeti ako mi neko da pare (možeš i ti ako hožeš :D), jer drukčije ne planiram da menjam 930, bar još neko vreme. ;)

Odgovori