Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Mada meni lično nije to to ako to nije telefon (ili bilo koji predmet) koji je tebi bio značajan iz nekog razloga. Moj primer recimo: Krivo mi je što smo u nekom momentu bacili Segu Master System 2 na kojoj smo se igrali brat i ja. I kad bih sad mogao lako da je vratim, učinio bih to, ali kupiti drugu takvu istu segu, to ne. To nije za sega.

Tako i za stare telefone, više mi vredi moja stara Asha 202 nego neka očuvana Nokia 808, Nokia 1020, ili koja god legendarna Nokia telefončina.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

^ Razumem te, emotivnu vrednost ima samo nešto što je tvoje, bez obzira na njegovu stvarnu vrednost. Ali, pošto nisam kupio 950xl u ono doba, mogao bih sad, pa makar i polovnu, iako ne volim da koristim telefone koje je neko drugi već koristio - ali u ovom slučaju nemam izbora. [emoji4]
Poslednja izmena od Evindzer u Pon, 07. Okt 2019. 18:10, izmenjeno 1 put ukupno.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

I to sasvim razumem, ipak i o Lumiji 950 XL znamo dosta, i celu tu priču smo ispratili od početka do kraja. Tako da se slažem da može i tu čoveku da bude štošta emotivno. [emoji4]

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Odgovori