Poklopci za sociva

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Poklopci za sociva

Post od Lobachewsky »

Zasto Nokia lepo ne ugradjuje poklopce za sociva u sve dobre telefone? Gledam onaj buduci N80, mnogo mocan, ali nema poklopce za sociva! Nego imam osecaj da je to na fazonu 6630- 3G, bez prednje kamere, i poklopca, a pola godine posle njega su izbacili 6680 sa "ispravljenim" greskama, ali na taj nacin su pokupili pare (i jos skupljaju) od onih koji su nasrnuli na N6630, a posle su kupili i 6680.

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

pa naravno da je tako, na svaki moguc nachin gledaju da ti izvuku pare iz dzepa....... sto bi oni tebi ugradili poklopac za kameru kad ti mozes lepo da izgrebes tu istu kameru i posle da puknes pare na servis ili novi telefon...... :dry:


pozdrav... :)
HTC Desire S

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Ja sam imao 6600 godinu ipo i nije mi se izgrebalo nista. Mozda maaaaalkice.
Sad imam 6630 i opet mi nista nije izgrebano... Ne znam u cemu je toliki problem oko tog poklopca,nije to bas TAKO mnogo korisna stvar. Dobro dodje,ali nije neophodna....
...shit happens... keep d smile!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Pa ti poklopci za sočiva jesu korisna stvar, definitivno...A ovako kad ih nema čovek mora duplo da pazi... :roll:

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

poklopci kao sto kazhe Zoka, su definitivno dobra stvar , prije dok sam imao 6630 , bojao sam se samo da mi negdje ne ispadne i ode mi kamera , jer 6630 ima "izbochinu" od kamere , kada sam preshao na 6680 nekako sam opushteniji shto se toga tiche , ali mi poklopac poceo da skripi , i razglimao se , pa postoji strah i da mi ne otpadne , ali u svakom sluchaju poklopac je korisna stvar . 8) :P :wink: :) :D :lol:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

sve zavisi koliko cuvate telefone ...... zaboravljate da su u pitanju telefoni koji su namenjeni nesto ozbiljnijim korisnicima koji vode racuna........ mislim, da bi ogrebao socivo na 6630 stvarno moras da se potrudis - em je uvuceno, em ima onu gumu okolo pa deluje da je jos dublje usadjeno ..... a i da ga ogrebes, tesko da ce to bitno uticati na kvalitet fotografija ;)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Upravo sam to hteo da kazem b_udder, I ja mislim da kad bi ogrebao kameru na 6630 morao bi malo da se potrudish...a taj poklopac mislim definitivno koristi ali nije mi to toliko bitno.. 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Imam utisak kao da moze lako da se ogrebe... Mada sad gledam vase postove i nemate toliko protiv toga, gledam Nokiu- nema ni ona... :-)
JEL' SE DESILO NEKOM DA JE IZGREBAO SOCIVO?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Lobachewsky, meni se to nije desilo ni na jednom telefonu do sada...Imaš odličnu fotrolu Case Logic za mob, koja štiti i ekran i kameru nazad, jako je praktična (ja sam moju juče izgubila na faksu :cry: ), tako da, pribegni tako nekom rešenju :wink: :roll:

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

jedino sto mi je bilo izgrebano je ekran na 6600,ali zato sto sam je drzao po dzepovima sa ostalim stvarima tipa klucevi. A socivo mi nije bilo izgrebano ni tada,a tek ni sad posto nosim tel u futroli.
Ne znam,mislim nisam imao tel sa poklopcem preko sociva,tako da ne mogu da poredim,ali i ovako nemam kikakvih problema... sve je ok.
...shit happens... keep d smile!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DEL BOY, za raskliman poklopac na 6680 postoji nekakvo resenje... :D o tome je pisano na forumu....Treba samo malo da nalepis deo sa sticker papira...Javi ako ti treba objasnjenje... 8)

Ja sam to nalepila vec prvog dana (i tada se klimala pomalo)...i poklopac sada savrseno prijanja za mob...a da me to nije sprecavalo da normalno koristim kameru.... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Imao sam solidno izgrebano socivo na 6600 i sto je zanimljivo nista se nije primetilo na slikama(kao i kad je bilo novo)....

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Licno meni i nije neka razlika kada bih imao poklopac. Imam nokiu 7610 vec pola godine koja ima bas izboceno socivo naspram 6630. Uopste i ne pazim na socivo a nije mi se ni malo izgrebalo.

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

Ma ovaj poklopac na n70 samo smeta, kad vadim tel iz džepa poludim, bolje bi bilo i da ga nisu stavili :uhuh: , imao sam 6600,7610,6630 i nikad sočivo nisam izgrebao

Odgovori