anti virus + policija = ? ? ?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Nakoch
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 27. Jun 2005. 19:02
Kontakt:

anti virus + policija = ? ? ?

Post od Nakoch »

Ovako imao sam instaliran anti virus neznam tacno kako se pise "Symantec......taj,i imao sam regularan licence key (tip ga kupio,i podelio sa celim forumom),medjutim posle pola godine probam da ga updateujem preko gprs-a,bilo je oko 10 ujutru i update nije uspeo i odmah nakon toga mi zazvoni telefon i neki broj +491729131155,ja se javim i ono neki automat prica nesto na nemackom (valjda?) "hajn.....cvajn.....blajn.....policajen.....blabla"a u pozadini kao da neko drzi telefon i pusta mi kasetu i onda ja kao nesto halo,halo onda ih opsujem srpski i on spusti slusalicu.E sad,ja imam jednog ne tako dobrog druga u nemackoj,sa kojim se cujem i vidim jednom godisnje i ne verujem da je on....jel moze neko da mi kaze o cemu se radi?Fon je 6630 ako je to sad bitno....

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ti baš ne znaš kako to ide sa "narodskim" programima, i na fonu i na kompu. Ni jedan program koji imamo nas dvojica i obojica pokušamo da ga registrujemo više nije legalan. Treba da ideš na sajt i da skineš update, ali samo ako ti ne traži licence code, ili tako već nešto. Ako traži, takav program se u Srbiji ne koristi. 8)
E sad, možeš i da proveriš da li ti je to taj drugar, ali nije isključeno da su te stvarno zvali iz nekog Nemačkog odeljka Symanteca, ali dok oni tebi uđu u trag, ti ćeš već zaboraviti kako je 6630 izgledao.

Imaš i daleko manje verovatnu mogućnost da je neko pogrešio broj, ali probaj i sa nekim registrom telefonskih brojeva ili poštinim imenikom (nemačke pošte).

:)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Nakoch, :lol: :lol: .... brate mislim da je vreme da napustis zemlju ;) ...... vrlo moguce da je u pitanju bila neka greska, a ti se istripovao da te juri Interpol ;) :D

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ne znam zasto si se uopste i javljao na neki +49235325424742982... :wink: pozz

seljakcovek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 12. Jul 2006. 18:04

Post od seljakcovek »

Ha ha, nikad smesnije pitanje. Primicu te besplatno u Seljacku stranku jer si me mnogo nasmejao. Sta bi bilo kad bi zvali milon vlasnika kompijutera u srbiji zbog nelealnog software-a?

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Bankrotirali bi a mi bi im se posteno njb mjk (nemacke)... da, da, da... i sve po spisku... onom porodicnom... pocevsi od Frau... Pradede...
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

seljakcovek, malo više poštovanja za Srbiju! Barem piši velikim slovom, kad već seljačku stranku možeš, a kompijuteri su super stvar. 8)

Nakoch, brate ja bi ih zaje**vao za njihove pare, i pokušao da vidim koliko su vremena spremni da pričaju s mobilnim u Srbiji. :D

Na 063 pri-paid sam pre neki dan imao 5-6 poziva iz inostranstva i ni dinar mi nije skinuo. To je nekad bilo nezamislivo, jel tako? :?

seljakcovek
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 12. Jul 2006. 18:04

Post od seljakcovek »

"Na 063 pri-paid sam pre neki dan imao 5-6 poziva iz inostranstva i ni dinar mi nije skinuo. To je nekad bilo nezamislivo, jel tako?"

Ja ne znam od kad ti imas mobilni telefon, ali ovde se nikad nije placao dolazni poziv iz inostranstva!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

OK, ranije nisam imao poziva, a mislio sam da je to pre bilo tako. Onda moja greška. :?
:)

Nakoch
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 27. Jun 2005. 19:02
Kontakt:

Post od Nakoch »

ma ja sam bio ranije tezak lamer na kompu (ono,virusi trojanci,imao sam ceo desktop sa shorcut-ovima za provajdere i u svakom razliciti user i pass,pa su me nalazili kad sam skenirao mrezu i ta s*anja....) ne cimam se ja toliko,nego me zanimalo jel imao neko slicnih iskustava?Ja sve crackovane programe na kompu regularno updateujem na klasican nacin i uopste se ne cimam,cak sam neke druge antiviruse na mobilnom isto lepo updateovao.

Odgovori