Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma jok,morao bi da ga prodas kao polovnog (i to verovatno za manje od 350 eura koliko kosta najjeftinija nova N73) a dobio bi jacu bateriju i autofocus,po meni nije vredno doplacivanja i gubljenja ekrana vece rezolucije,Wi-Fi-a... mada je tvoja odluka pa vidi!
Pozdrav 8)

mrm
Banned
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 23:09

Post od mrm »

Ne bi ja prodao n80nego bi samo kupio n73,pa me interesuje dal je n73 dosta bolji il u principu ne donosi nista novo?

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Kako dosta bolji kada su to skoro isti telefoni gde je jedan dobio bolji ekran i Wi-Fi a drugi jacu bateriju i autofocus!?Ako bas hoces i mozes da priustis,onda kupi,ali mislim da nema potrebe,jedino ako nemozes da zivis bez kamera telefona (jer su slike zaista odlicne sa N73) ali onda bolje sacekaj da padne cena N93 jer je ona jos bolja i za slike i za video,samo sto je poveca!
Pozdrav 8)

mrm
Banned
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 23:09

Post od mrm »

Hvala,ako kazes da nema neke vece razlike cekam n95,nadam se da ce taj biti nesto novo :|

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sad ne znam sta dalje da ti kazem ali... ako ti moja rec nesto znaci onda me poslusaj,ako ne onda... radi kako ti mislis da je najbolje,a cekati N95 nije losa ideja,samo ce ipak biti preskup BAR do iduceg leta pa budi strpljiv!
Pozdrav 8)

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

popste jesi li ubacio ovu najnoviju verziju softvera u tvoj fon :) :) :) :) :P :P ........... :)
Forever !!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Jesam, ubacio sam, i svi bagovi do sada su nestali... Vise se ne mrzne telefon, malo je brzi, i slike u tamnijim uslovima su bolje...

Sto se n80 i n73 tice, pre n73 sam imao n80 (koji je promasen telefon inace) i zamenio sam za n73... Nisam se ni malo pokajao, telefon je dosta bolji, wifi ti malteene i ne treba,a ekran je meni lepsi na n73, jer je veci i mnooogooo svetliji, iako ima nesto manju rezoluciju, sto je ne primetno...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

popste, sta da ti kazem uzeo sam ga u telenoru za 200e i stvarno je extra............. :roll: 8) 8)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

nbnebojsa napisao:popste, sta da ti kazem uzeo sam ga u telenoru za 200e i stvarno je extra............. :roll: 8) 8)
...kao i svi mi koji smo ga u skorije vreme nabavili! :P
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

...popste... :) reci mi jesi li mu menjao product code preko NSS da dobijes Srpski jezik ili si samo vrsio apdejt preko NUSa i koje sada imas jezike na fonu..... :) :) ........ p.s. Ako si menjao product code ,koji si kucao :) ...pozzzz.... :)
Forever !!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

nbnebojsa napisao:popste, sta da ti kazem uzeo sam ga u telenoru za 200e i stvarno je extra............. :roll: 8) 8)
E pa super! Nek te lepo sluzi, nadam se da si zadovoljan, konacno si promenio taj 7610 (jel tako bese?)...!
kocapro napisao:...popste... :) reci mi jesi li mu menjao product code preko NSS da dobijes Srpski jezik ili si samo vrsio apdejt preko NUSa i koje sada imas jezike na fonu..... :) :) ........ p.s. Ako si menjao product code ,koji si kucao :) ...pozzzz.... :)
Menjao sam mu, jer bez menjanja, update nije hteo da radi... Koji, ne znam tacno, pogledaj tamo na onoj temi za firmware-e , cini mi se deveta strana, pa tu pise... Samo pazi da ti product code bude indentican, jer moze haos da nastane... Sve je lepo opisano i jednostavno, posao 20 min, tako da nema da brines ;)

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Nisam znao da telenor daje ove telefone uz svoj paket.I to pro 400.Zanima me da li se to isplati.Ipak mi je mnogo da dam 200e i jos da placam toliki racun.Al mogao bih da uvalim caletu da placa a ja da koristim telefon.E al znam da ne mogu da koristim 064 mrezu ali dal mogu neki drugi broj ili mora samo taj uz paket pro 400.Krace receno jel ga vezuje samo za jednu karticu?

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

....popste.... :) kad si menjao Product code,da li si kucao samo ove brojeve 0529781 ili pored njih se kucaju i neka slova :| :| :smutny:
Forever !!!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Manjao sam samo brojeve... Nema slova...


  • _______________
    izmenio b_udder:: nije dozvoljeno kopiranje teksta o "100 karaktera"

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Malone ako mnogo zoveš isplati se. verovatno nećeš se ni uhvatiti za fixni više a ispada ti od prilike d a12min dnevno možeš da razgovaraš za dž
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

..popste.. ;) jel ti nestao i onaj bag sa Time Zone, odnosno jel sad prikazuje tacno vreme u Message detalis ;) ..pozzz.. 8)
Forever !!!

zokita
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 10. Nov 2006. 22:09

Post od zokita »

jel moze da se poveca font slova na glavnom displeju?Font za poruke moze to znam,ali dali moze u meniju?Kakvi su vam utisci posle nekog vremena koristeci n73?Kakav mu je zapis?Dali moze da se gleda preko celog ekrana uspravno?Horizontalno kad se gleda dali se gubi kvalitet.kako se telefon ponasa kad ima 1giga karticu u sebi?Dali koci nesto ili ne??? POsto nisam do sada imao nijedan symbian neki kazu koci neki kazu ne,a kartica od 2 giga ukoliko se nadje? Pozz

Izmenio:gameforce:Zabranjeno spamovanje foruma uzastopnim porukama.Sve se može reći u jednoj.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

popste, imao sam ja i n70 8) i evo kad sam ga malo bolje procackao nervira me ergonomija tastature i dzojstik mnogo je to bolje bilo na n70 :disgust:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Nije nestao, i dalje imam taj problem, kad udjem u details u porukama pokazuje potpuno pogresno vreme. Pocinje bas gadno da me nervira.. Inace sad je vreme za BG popravljeno i pise da je na GMT+1...
E sad dzojstik je vec stvar navike, i ja sam stekao slican utisak na pocetku, ali vremenom sam se navikao... Za tastaturu jesi u pravu, ljudi sa malo krupnijim prstima mogu imati problema, ali opet nije tako strasno...

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Post od kocapro »

....E, ovako juce sam odradio apdejt na mom fonu N-73,ranije sam imao verziju v2.0628.0.0.1 od 10.07.2006,sada sam dobio ovu najnoviju v3.0638.0.0.1 od 30.10.2006 ,prvo odmah da vam kazem da nisam primetio neke razlike , vrlo malo je brzi,ali pazite vrlo malo,zatim bag kad udjem u galeriju i kad pokusam da zumiram sliku,on mi izbacuje:(Memorija je puna ,zatvorite ovu aplikaciju i pokusajte ponovo),naravno ne desava se uvek ,ali u posledje vreme cesto,dakle ovo je sada otklonjeno i radi odlicno.Zatim i dalje prikazuje netacno vreme pristiglih poruka u Message detalis ,ja sam 063, kad dobijem poruku od 064 ide za 14 h i 45 min napred,a kad dobijem od 063 ide napred 1 sat,verovatno ovo Nokia nikada nece ni otkloniti,cim nije ni sa ovom verzijom :shock: ,ali mozda se popravi samo od sebe kad se sat bude menjao :? Zatim kada se fotografise u zatvorenoj prostoriji,sa vestackim osvetljenjem(primer:halogen sijalice su taj izvor osvetljenja. ) ,sliku kao da premaze nekom zutom nijansom,ali mozda mi se to samo cini,ne znam :? Aplikaciju Search,koja se nalazila u glavnom meniju ,to je ona zemaljska kugla sa lupom,tako izgleda ikonica to mi je flesovanjem nestalo ,mada ne znam zasto :dry: Ako neko zna jel moze da mi kaze kako ponovo da instaliram ovu ikonicu Searcn.............. :) p.s. ....popste..... jesi li ti dobio ovu ikonicu Search sa ovom novom vezijom softvera..... U sustini zadovoljan sam ali ne mogu da kazem da je sad nesto ekstra ;) .. ..pozzzz.... 8)
Forever !!!

Odgovori