6270 problem prebacivanje bluetooth?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

6270 problem prebacivanje bluetooth?

Post od NightBird »

Drug je skoro kupio nokiu 6270 i ja sam probao da mu posaljem preko blututa fajl od nekih 20MB u 3gp formatu medjutim izbaci da nece da posalje. Ja sam skonto da je problem u tome sto on ima nekih 9MB telefonske memorije (a ima i karticu od 256MB koja ima jos nekih 200Mb) i da kada se prebacuje blututom da ide na memoriju telefona koja je nedovoljna da bi je kasnije prebacio na karticu. Ja sam na mom telefonu namestio da sve poruke idu direktno na karticu. Zanima me da li 6270 moze da se namesti da i njemu sve poruke idu na karticu a ne u telefonsku memoriju???

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

NightBird, kako to - citat - Drug je skoro kupio nokiu 6270 i ja sam probao da mu posaljem preko blututa fajl od nekih 20MB u 3gp formatu medjutim izbaci da nece da posalje - ti si probao da mu pošalješ, a njemu izbaci da neće da pošalje??? :wacko:
Ovako je na 6131 (ista platforma, ništa ne brini :roll: ), svi fajlovi preko BT idu u "Received files" na phonememory, ako tu nema dovoljno mesta, idu automatski na MC.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

Meni izbaci da nece da posalje, ovo prvi put cujem da ako nema mesta na fonu da automatski ide na karticu hmmm i moram da priznam da mi je to malo cudno da li si siguran da je tako?
htc wildfire s

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Probao sam, mada nisam ni imao potrebu, namerno zbog neke druge teme, i tako je i bilo, "mali" fajlovi su išli na "receivedfiles" a kad sam "preterao" sa memorijom, išlo je direktno na MC... (radi se o mp3 fajlu 10,5mb, a phonememory 6131 je nešto preko 8MB.., slobodno je bilo oko 6MB...) Ne verujem da je na 6270 drukčije, ako neko zna, neka "puca", sve za saznanje!
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

Da to je mana kod 6270, sve sto je vece od slobodne memorije samog telefona nece moci da se prebaci li ti primi na telefon!!!

Nikako ne moze da se namesti da sve sto primas preko bluetooth ili ird smesti direktno na karticu jbg :) :)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa nije mana, MOGU da se "prime" veći fajlovi ako je ubačena MC. Logično by Nokia :)
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori