BlackBerry Curve 8900

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
nemanja198
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pet, 16. Apr 2010. 00:18

Post od nemanja198 »

jeste malo veci problem naci ih ali ja sam skinuo par aplikacija sa neta i opet ne mogu da ih instaliram....postalo je vise sve stvarno sprdacina,izgleda da treba biti doktor nauka da bi instalirao aplikaciju....strasno!

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Koristim Blackberry 8900 i pre par dana sam ukljucio Telenor KLIK promociju, pa ako mozete da mi pomognete da instaliram Telenor Komunikator, posto mi svaki put prijavljuje neku gresku instalirao sam je iz browser-a, kao sto je Telenor predvideo i nisam nigde pronasao tu aplikaciju da je skinem na PC pa da instaliram preko Desktop Manager-a ?
BlackBerry 8800

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

pozdrav,uzeo sam blekberi 8900 curve ali nikako ne umem da instaliram aplikacuje i teme.Ako ima neko voljan da mi objasni ukratko

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

ovde izgleda nema nikoga vise ili je blackberry toliko komplikovan da su svi odustali.Ja sam se zeznuo sto sam ga uzeo,ovo ti treba veliko znanje samo da bi neki program ubacio a kamoli nesto vece da radim sa njim...veliko razocarenje bar za mene

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Evo ovde pogledaj, mozda nadjes nesto korisno.
Blackberry telefone obicno koriste biznis korisnici, trebalo je da uzmes neki Android telefon, i da uzivas. Ali sad, sta je, tu je. Ili ga prodaj, ili se uci. :)

jaki++
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2012. 12:42
Lokacija: Beograd

Post od jaki++ »

Instaliraj softver koji si dobio uz svoj BB na CDu. Otidji na sajt blackberrija http://appworld.blackberry.com/webstore/ i prilikom skidanja bilo cega pitace te da instaliras jedan plugin, posle toga mozes slobodno da skidas. Aplikacije se smestaju u folder download.

Odgovori