BlackBerry Bold 9700

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

ja sam fan bb i koristim ga vec dugo...ali stvarno mi idu na zivce neke stvari...prakticno bez podrske operatera telefon je neupotrebljiv...sve mora da ide preko bes-a...ako nijesi registrovan preko hosta nema opcije email-a,app worda,nema izlaska na internet bez wifi,update preko ota downloadera,te ne moze apll koja nije preko bb app za pc...toliko su prepreka postavili da imam osjecaj da ih i nije briga za krajnjeg korisnika....tako da cu najvjerovatnije preci na neki od android telefona koji hvala bogu nemaju tih problema

vanplanetarno
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 18. Maj 2006. 13:16

Post od vanplanetarno »

Pozdrav .. imam u planu da uzmem ovaj model, ali vidim da cena varira od 350 do 500e ..
Koja je razlika izmedju originalnog modela i skinutog sa mreze ?

Hvala unapred.

conta
Banned
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2010. 20:39

Post od conta »

van....ako kupujes uzmi unlocker model....kada ga skinu sa mreze ostane dio podesavanja koji zna da pravi probleme kasnije...na modelima skinutim sa mreze obizno je utisnut logo i pozdravna poruka

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Da li neko ima ideju gde mogu da se nadju novi delovi za 9700?


Ispao mi je...doduse sa futrolom ali je pao tacno gore gde nije zasticen i naravno, pukao mi je deo...dakle, ako nekao zna, bio bih zahvalan...
Blackberry 9700

dreamer87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 08. Feb 2011. 20:08

Post od dreamer87 »

pozz svima. da ne otvaram novu temu da napisem ovde. moze li mi neko napisati nesto o Blackberry
Curve 3G 9300?

jooko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Ned, 29. Nov 2009. 12:36

Post od jooko »

Zdravo svima :) Bas razmisljam da predjem na ovaj model bb, ali nisam upoznata uopste sa ovim telefonima...Trenutno imam iphone 3g, i mob je super, ali mi je dosadio, htela bih nesto novo.Interesuje me sta je RIM i BIS i koja je "osnovna" funkcija ovog telefona? Posto bih ga ja koristila normlano, sms, poziv, dostaa muzike, i po neka aplikacija.. Pa sta mi vi savetujete, i kako. Pozdrav :lol:

Seaman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 29. Maj 2011. 10:34

Post od Seaman »

Ljudi, recite mi da li na bilo kojem BB modelu, normalno moze raditi push email i na koji nacin? Ne zelim da aktiviram BIS ili BES uslugu, jer putujem puno, pa se ne vezem ugovorima, zato sto je nas roaming u USA puuuuno skup. Da li postoji odredjena aplikacija, ili kako to ide? Trenutno koristim Nokia E71 sa SEVEN aplikacijom, radi super. Hvala na odgovorima!

borkes
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 11:09
Lokacija: srbija

Post od borkes »

Pozdrav za sve,hteo bih sa 9700 bold da prebacim neke slike na komp inace na kompu mi je instaliran Windows 7 ali kada povezem telefon sa racunarom on samo krene da puni telefon ne mogu nikako da udjem u njega da bih prebacio slike e sada me interesuje sta treba da skinem da bih pristupio galeriji ili kako vec to kod njega ide????


Pozdrav i hvala na odgovorima!

vylota
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 11. Nov 2009. 14:17

Post od vylota »

Mozes da podesis da se bold ponasa kao eksterni disk, nadji u opcijama (memory). Ovo pod uslovom ako su slike na memorijskoj kartici. A ako su u memoriji telefona, moraces da instaliras blackberry desktop.

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Re: BlackBerry Bold 9700

Post od xda »

Treba mi pomoc.
Telefon nece da primi mem.karticu, izbacuje: "Media Card can not be accessed due to fatal errors"
probao sam mem.karticu i u redu je, ne znam sta vise da radim.
Ako neko ima resenje neka pise.
Pozz
LG P500 Optimus One
Blackberry 9700 Bold

srecna84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 16. Dec 2012. 23:31
:: blackberry bold 9700

Re: BlackBerry Bold 9700

Post od srecna84 »

imam bb 9700 bold i nece da mi ide nikako na youtube ni da mi salje mms,recite mi u cemu je problem inace je jako dobar telefon i ne bih ga menjala,hvala unapred..

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: BlackBerry Bold 9700

Post od 9R94 »

Dobar dan, planiram da kupim ovaj telefon i zanima me da li je moguce korititi web browser, viber i preko gprs i preko wi fi, jel mi ne trebaju aktivirane bis i bes usluge?
Hvala unapred?

Odgovori