Alcatel One Touch Hero

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Alcatel One Touch Hero

Post od bata bogdan »

Fon nije los...ali iz nekih komentara na nemačkim forumima...piše da fon dosta baguje..kamera losa....olovka ne radi baš kako treba...ja sam se razmišljao da ga uzmem..mal nisam hteo da rizikujem ...mada fon na prvi pogled fantastično izgleda...
Huawei

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Re: Alcatel One Touch Hero

Post od Tacty »

to je izgleda problem generalno svih alcatela...imaju moji prijatelji neke druge modele i oni se zale na slicne stvari...dosta bagova i zaglupljivanja, prilicno nepouzdani u radu...na papiru ne izgleda lose, ali nije sve u tome izgleda...

mickey_mouse
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 22. Avg 2014. 22:03
:: alcatel
:: huawei

Pico projector

Post od mickey_mouse »

Društvo, ima li neko ideju kako da nabavim pico projector za alcatel OT Hero? kupio sam ga u telecomu, ali projector nije dosao uz njega? gdje bih mogao potražiti?

djapeninjo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 08:34

Re: Alcatel One Touch Hero

Post od djapeninjo »

Druze,mozes ga naci na sajtu aliepress.com,posto se porucuje iz kine,najverovatnije iz Hong Konga... Da li ti slucajno znas ko prodaje ovaj telefon,posti ga trazim vec duze vreme,a nema ga trzistu u Srbiji?

mickey_mouse
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 22. Avg 2014. 22:03
:: alcatel
:: huawei

Re: Alcatel One Touch Hero

Post od mickey_mouse »

ja sam ga kupio u bih, u telekomu na rate heh.. vidio sam na pik.ba da neko prodaje za oko 250 eura cini mi se

Odgovori