Alcatel Idol 3 4.7"

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Kikisvet
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 16. Avg 2016. 08:32
:: Nokia Lumia 620

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od Kikisvet »

Pozdrav svima!
Interesuje me koliko kvalitetno cujete sagovornika, naisla sam na neke primedbe na mic u tom smislu.
Takodje, da li je cena oko 150 evra u oglasima (sa MTS-a) realno prihvatljiva?
Hvala!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od sugarcoated_ass »

Evo pošto već par dana koristim ovaj telefon (zamenski iz Vipa dok mi je P9 lite na servisu) da malo napišem utiske.

Utisak #1 - ske*ao sam se. Zašto? Telefon sa 1.5GB RAM i dosta slabijim procesorom ima osetno bolji multitasking od P9 lite! Natrpao sam sve svoje app i podesio sve naloge i ne verujem kako radi. To je najverovatnije do samog softvera jer EMUI ima preagresivan task manager i gomilu izmena i šminke, a Alcatel ima čist Android na kom su promenjene samo ikonice.

Utisak #2 - ske*ao sam se ponovo! Zašto? Pustio sam muziku na zvučnicima... Ovo je freaking hi-fi uređaj naspram P9 lite! Stereo JBL zvučnici koji cepaju sve u 16! Aj što su glasni, nego kvalitet zvuka je za dimenzije zvučnika vrhunski!

Iskreno razmišljam da sledeće gledam Idol 5/5s ako se bude pojavio. :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od Azimuth »

Reci im da ne moraju ni da ti vraćaju telefon sa servisa, već da ti ostave ovaj :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od sugarcoated_ass »

Da mi nije žao razlike u ceni pokušao bih i to. [emoji38]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od Evindzer »

sugarcoated_ass, znači, moj prvi utisak o P9L nije bio pogrešan. :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Alcatel Idol 3 4.7"

Post od sugarcoated_ass »

Evindzer, pisao sam još kad sam ga dobio, a kasnije i potvrdio da je Huawei preterao sa šminkom i da je task manager preagresivan. Možda se i sećaš da sam ga poredio sa Lumiom 550 i rekao da P9 lite jeste brži, ali ne dovoljno, pa da ga čak u nekim stvarima 550ka šije. Naravno, mogu ti reći da su to sve malo sredili sa Nougatom. Telefon je brži i ima bolji multitasking samo što treba još da ga peglaju jer ima neke druge gluposti. :)
Svakako, sad imam priliku da malo vozam telefon u koji sam se zaljubio još kada se pojavio, ali nisam bio tada u mogućnosti da ga uzmem i sada mi je još krivlje što nisam mogao. :)

Odgovori