Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od KingNS »

Pozz.... momci i devojke [emoji4]
Da predjemo na muku inace ovih dana sam se nesto bacio u razmisljanje da svoj s4mini dual sim zamenim za asus u slicnoj varijanti naravno asuscic mora biti dual sim i ne preko 4,7" dijagonala displeja a veoma je pozeljna manja najbolje bi bilo kao na samsungicu 4,3" preformanse vise manje nisu ni bitne jer svakako ako asus ima u ponudi takav tel sa tom dijagonalom sigurno je napredniji od mog minija iz 2013g stoga ako moze neki predlog ili ako neko moze bar da predlozi di da guglam pa da vidim imali asus uopste u ponudi takav aparat ili da li ce se uopste pojavljivati.
Hvala svima na pomoci [emoji2]
Ako sam omasio mesto za temu unapred se izvinjavam adminima

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od 1808 »

KingNS, zašto si se uhvatio baš za Asus nije mi jasno, ali nema veze....
....evo ti na linku ispod sve što Asus ima od uređaja sa ekranom od 4,3 do 4,7 inča pa biraj

http://www.gsmarena.com/results.php3?fD ... sMakers=46

KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od KingNS »

Ej pa nekako me odusevio ovaj moj laptop R.O.G serije pa ko velim ako tako djavolski prave dobre laptopove mozda i telefone dobro prave [emoji4] e, sas znam da su friški u tom svetu al mozda bas zato daju kvalitet .....bar se nadam [emoji6] .
Hvala za link prostuudiracu ga danas [emoji4]

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od Evindzer »

Moje mišljenje po pitanju njihovih telefona već znaš. ;)
Ako naiđem na neku informaciju koja bi ti možda bila od koristi, javljam ovde, naravno.
Pozdrav. :)

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od Ledjo »

Ja bih najpre uzeo idol 3 4.7,prelep telefon a prihvatljiva cena...

KingNS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Sre, 22. Jul 2015. 13:54
:: Samsung S4mini DualS

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od KingNS »

E evo prostudirao sam malo one predloge od "1808" svi su stari modeli uglavnom sto mozda i nije lose jer im je cena u tom slucaju znatno opala pod uslovom da ih jos ima jel...
Elem nesto sam razmisljao u ovakvom pravcusa te liste :
1- Asus PadFone 2 - http://m.gsmarena.com/asus_padfone_2-5017.php
Ovaj je cak puno bolji bar po specifikacijama od mog minija e sad dal se jos uvek negde ima kupiti to je druga prica...
najbolje bi bilo kad bi mi neko iz iskustva rekao kakav je al sumnjam da moze biti los !

2- Asus PadFone mini -http://m.gsmarena.com/asus_padfone_mini-5891.php
Mnogo slican mom miniju skoro po svim specifikacijam s tim da ima quad core a na miniju je duo(koji jako dobro radi skoro bez ikakvih stuckanja iznenadio sam se koliko fluidno radi sa duo core)
a i ako je verovati gsm areni ovaj asuscic ima 16gb interne sto je jos jedna prednost pod uslovom da ga nadjem :|

3- Asus Zenfone 4 A450CG - http://m.gsmarena.com/asus_zenfone_4_a450cg-6428.php
Takodje dosta slican mom miniju medjutim neznam kakva je ovo graficka na njemu "PowerVR SGX544MP2" tacnije u kojoj je klasi od pocetka koriscenja android telefona imao sam samo "Adreno" grafiku koja me nikad nije razocarala pa ako neko moze da mi recimo da mi uporedi sa adreno gde se kotira ta PowerVR! Hvala ;)

4- Asus PadFone E - http://m.gsmarena.com/asus_padfone_e-5993.php
I ovaj nije los cak jaci od minija nebih imao nista posebno da napisem sem da nije losa trampa bar vako na papiru :)


E sad sve ovo lepo izgleda kad se cita jedino mi ostajem da se nadam da je ovde neko probao neki od ovih modela ili neki noviji a da je dual sim i ne veci ko sto u naslovu stoji pa da mogu neke podatke i iz prakse da dobijem bilo bi lepo :) nadam se da ima takvih pa cu se strpeti dok nedobijem neku informaciju!


"Evindzer" znam lave napisa mi ti al ajd da proverim nista nekosta a mozda nesto i naucim xe xe xe oko njihovih tel ko zna..... hvala tebi jos jedared na savetu!


"Ledjo" Nesto mi alkatel nije za tel dobra firma mislim moj licni ukus nista vise :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Asus od 4,3-4,7 inca pomoc!

Post od Evindzer »

Iskreno, ne znam da li ćeš naći neki od njih nov, jer ne vidim da ih i dalje neko prodaje (ipak su većinom to stariji modeli), a ako uzmeš neki polovan, ko zna u kakvom će biti stanju. :unsure:

Odgovori