Dell

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Dell

Post od sigi »

Jos jedan veliki igrac je usao na polje mobilnih , ni manje ni vise nego na vrata naj mnogoljudnije zemlje :)
Mini3i kako se zove Dell bebica je za potrebe kineskog trzista usao modifikovan kao i mnogi proizvodi .

http://www.pcpress.info/hardver/mobilni ... -telefona/

Dell proizvodi su uvek bili i ostali klasa za sebe koju presvega isticu kvalitetna izrada i dopadljivost ko i ono naj zahtevnije uskladjivanje po osnovi cena - perfomanse ali to je vazilo za kompijuterske komponente , Mini3i je neka sasvim druga prica a Dell u ovoj oblasti svakako ceka borba sa golijatom ( iPhone :) a i divovima

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Dell je zadnjih godinu dana ocajan u profesionalnim serijama laptopova, XPS i nova Studio XPS. Kvalitet nije ni doci onom od pre 2-xx godina.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Hehe,eto nam ga i Dell sa svojom ponudom jes' da prvo idu kod Kineza ali polako ja mislim da ce i kod nas doci.Pohvalno je sto su se orijentisali na Android,sto jos jednom pokazuje da na njega treba ozbiljno racunati.
Samo me zanima da li ce ici na "ime" ili ce se stvarno potruditi i kvalitetom se izboriti za svoje "parce kolaca"? :roll:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

To se i očekivalo odavno.Integracija komponenata i njihova minijaturizacija dovodi polako mobilne i laptopove na istu razvojnu granu.Ko se seća, mi smo o tome pričali (maštali) još 2006 i pitali se ko će to da implementira u mobilne telefone.
viewtopic.php?p=54180
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori