Huawei P30 / P30 Pro

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

vla-do, Batak, nisam sam sebi odgovorio na poruku kako pisete. "Drugo, telefon je podesen da odrzi wifi ili mobile data u pozadini kada je ekran iskljucen tj kada je telefon u stanju mirovanja kada ono notifikacije, whatsapp viber gmail, ne stizu odmah po prijemu poruka i email vec kada aktiviram tj probudim telefon iz stanja mirovanja."-Ovo sto sam naveo desavalo se i na 9.1.Tako da Batak, nije samo do softvera.

ssrki
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 604
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 18:06
:: Huawei p30

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od ssrki »

Gde si uzeo telefon?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Huawei p30 aurora

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od niko1a »

Lozis se na update, jos nisi ni uzeo tel vec si toliko cekao i trazio update, i onda instaliras betu i nije ti po volji.. Ja sam ti vec rekao, ako ti je update najbitniji onda samo flagship gledaj, a to za sta tebi telefon treba rade vrlo dobro i dosta "losiji" telefoni. Mani se jurenja update-a, svakako neces dobiti nista revolucionarno, i telefon ce ti koristiti za te sitnice koje ti radis na njemu godinama.

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

niko1a, nisam ja cekao toliko dugo da uzmem telefon zbog update vec zbog situacije na relaciji Trump-Kina.Drugo prijatelju ovde ima na stotine clanova ako ti smeta ono sto pisem otkuliraj produzi ne talasaj nema potrebe neko ce mi vec odgovoriti.Zakucava Viber, evo od jutros mi se desava da mi zvoni telefon i ne prikazuje nista tj prikazuje "otkljucaj telefon" a telefon zvoni i vibrira u najvece tj viber i samo mi kada se prekine veza pokaze informaciju o tome ko me je zvao i tako 3-4 puta.Toga nije bilo na 9-ci.Zreo je za vracanje na 9.1. pa kada dodje do stabilne verzije preci na emui 10.

ssrki
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 604
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 18:06
:: Huawei p30

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od ssrki »

Cekic pitao sam te gde si uzeo tel? Moj sin nema nikakvih problema sa telefonom. Sve radi kako treba.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Huawei p30 aurora

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

ssrki, u Vipu druze.Jos jednom sam uradeo hard reset.Videcemo.Najveci problem je sa viberom, whatsapp radi sve ok.Moguce da je i do vibera.Ne znam sacekacu jos neki dan da vidim.Trenutno i nisam pri kompu na putu sam pa cu videti kako radi.

ssrki
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 604
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 18:06
:: Huawei p30

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od ssrki »

Ma nije do fona sigurno, probaj idi u battery pa na app launch, stavi tu da ti viber stalno radi pa probaj tako

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Slika
Huawei p30 aurora

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

ssrki, hvala druze na odgovoru, isprobacu ovako par dana pa ako ne pokusacu tako.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Sale_M »

Cekic, nemoj ss muciti dzabe na toj Beti, vrati odmah na stabilan 9.1 i radice ti sigurno bolje.

Sent from my Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

majky89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2016. 23:48
:: Galaxy S6 Edge

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od majky89 »

Ljudi kakva je situacija kod vas sto se tice notifikacija na p30 pro? Meni od kada sam na emui 10 desava se da kada mi stigne sms poruka gore ne pokazuje nista nego samo kada udjem u poruke. Takodje i viber, gore nista, nema ikonice tek kada spustit padajuci meni ili kada udjem na viber vidim poruke. Druga stvar je takodje oko vibera, stigne mi poruka, spustim padajuci meni, kliknem na notifikaciju i nista, samo izadje, onda moram da udjem na viber pa da procitam poruku. Samo da dodam da mi se to ne desava uvek, ima kada normalno radi, kliknem odmah udje u viber. P. S. Nisam jos odradio factory reset posle nadogradnje na android 10.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od niko1a »

Gle cekic, otvori temu za tvoj uredjaj, pa neces zatrpavati ovu sa kojecim i ne mora niko nista da razmislja dalje.. s obzirom da ti imas uvek neke primedbe, a nisu vezane za temu.

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

niko1a, hoces moj privatni ili poslovni broj da mi se nakacis i tu?Ako hoces, no problemo.Ovo sto mi se desava sa viberom sigurno je do aplikacije tj izgleda da viber ne radi na 10 kako bi trebalo.Sve ostalo, whatsapp, i ostalo radi odlicno nakon hard reset.Inace i na viberu poruke stizu uredno ali se desava da zakuca viber pri prvom pozivu, nema opcije za odgovor ili odbijanje poziva vec zvoni i na kraju poziva samo izbaci poruku o propustenom pozivu tj ko je zvao.Odmah posle prvog poziva ili 2-3 minuta nakon njega viber izbacuje opciju za odgovor i odbijanje poziva na zakljucanom ekranu.Kao da ga prvi poziv probudi tj aplikaciju.No redje se desava nego pre zadnjeg hard reseta.E sada, jos nesto.Molim moderatore da se oglase da li SPAMUJEM temu ili mogu da iznosim u ovoj temi svoje utiske i probleme iako je u pitanju P30 lite, da znam, da mi se ne bi kacili na grbaci ovakvi "internet mangupi" kao pojedini?Ako SPAMUJEM temu iskreno cu se izviniti i prekinuti, hvala.
P.S. Ili da otvorim temu za P30 lite, kako pojedini zahtevaju, pa da tu otpocne didkusija mada mislim da je nekako kasno za otvaranje takve teme P30 serija je ja mislim vec na izmaku s obzirom da se ocekuje u februaru P40/Pro/lite.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Green »

Pa, posto ti je problem ocigledno u Viberu, onda realno spamujes ovu temu. Ima tema "WhatsApp ili Viber" pa si mogao i u njoj opisati svoj problem, umesto sto se ovde prepires.

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

Green, otkuda sam ja u pocetku znao da li je problem u viberu, android beta ili samom telefonu?!Dugo se ja nisam druzio sa androidom pa sam pogubio i ono malo sto sam znao, i sada ovu poruku pisem sa lumie 550, ali ok ako spamujem, izvinjavam se, necu vise, mislio sam tema za P30/Pro pa hajde da pitam jer nema teme za Lite.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Sale_M »

Samo vrati na stabilan 9.1 i bice mnogo bolje sigurno.

Sent from my Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

cekicm83

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od cekicm83 »

Sale_M, da da, vraticu cim se vratim sa puta.Kad dodje do stabilne 10-ke prebacicu se na nju.Ajd da ne SPAMUJEM vise temu, bune se mnogi.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od niko1a »

Ova 2 iz naslova teme nemaju veze sa tvojim telefonom, bukvalno skroz razliciti uredjaji osim sto imaju 30 u imenu.. zato ti je i receno da otvoris temu za njega i tamo pišeš, al dobro, to je izgleda problem, a da se tu busas i provociras bez veze nije.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Sale_M »

Evo jedne lepe teme zvane Azure

SlikaSlikaSlika

Sent from my Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Evindzer »

Sale_M napisao: SlikaSlika
To je iz havajske prodavnice? Dopada mi se, sličnu trenutno držim na Notari. [emoji4]
Postoji li mogućnost (kao kod Samsunga) promene pozadine i ikonica, uz zadržavanje ostalih estetskih delova?
Ako postoji, ja bih još ubacio nešto kao ovo dole, i uživao u jednostranosti. [emoji854]

https://play.google.com/store/apps/deta ... e.iconpack


SlikaSlika

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P30 / P30 Pro

Post od Sale_M »

Znas sta je fora, ne moze se na fabrickom launcheru menjati ikonice tako da mi preostaju neke kineske sto bi se reklo.
Cudi me da Samsungov launcher podrzava menjanje ikonica.

Sent from my Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori