Huawei Ascend P8

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei Ascend P8

Post od owoono »

Da napisem i ja nesto o P8 posto sam ga koristio neko vreme :blinky: ali pre toga "mali" uvod :lol:
Ne volim da uzimam nove telefone ali kada se pojavio Samsung S5 G-900F uzeo sam ga i momentalno se razocarao zbog one plasticne lajsne koja se guli :angry: odmah ga stavio na oglas, prodao i dodao malo para i uzeo
Samsung S6 edge plus 4GB RAM 32ROM telefon je bruka koliko je dobar, na moju zalost morao sam da ga prodam jer mi je pri padu crkao makro mod u kameri koji je kostao oko 60e :ohmy: Gledao i trazio sta da uzmem :blinky:
I resim da uzmem P8 (na moju zalost nisam mogao da biram boju) bio je beo (ne volim bele telefone) i pozadi siv. Kada mi je stigao onako lepo zapakovan, u lepoj kutiji :o odusevio sam se :blinky: Telefon je tanak i prelep, lepo lezi u ruci cak me i boja nije razocarala jer fon prosto leti (a i zimi) :D kamera je odlicna i prednja i zadnja (naravno ima boljih ali za vise para :D ) sto se tice baterije, ja sam zadovoljan da mi na svakom fonu drzi od jutra do mraka.
Sve u svemu bio sam prezadovoljan sa Huawei P8 (P8 i P8lite nebo i zemlja)
Da mi nije iskrsao ovaj Huawei P10 lite msm da bih o5 uzeo P8 (fon vredi svaki euro) samo ne beli :lol:

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: Huawei Ascend P8

Post od kopitaneskita »

isplati li se ovaj fon još uvek uzimati? fina mu je cena danas :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei Ascend P8

Post od sugarcoated_ass »

Ma kakvi. To je vreme pregazilo, a sa tim starijim verzijama EMUI i Androida se Huawei baš nije proslavio. :) Bolje uzeti neku od ovih novijih Lite varijanti. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Darko Ruma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 21. Jul 2018. 12:39
:: Samsung A5 2017
:: Huawei P8

Re: Huawei Ascend P8

Post od Darko Ruma »

Ma sta ma kakvi...telefon leti...baterija extra...kamere super...lep kao lutka a nije mnogo para. U ovoj klasi i za te pare ubedljivo najbolji. Uzimaj neces se pokajati...

Odgovori