Huawei P10 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Huawei P10 lite

Post od dachakragujevac80 »

Nećeš se pokajati sigurno,naravno ako uzmeš "ispravan" model! [emoji6]

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P10 lite

Post od darkman »

Ljudi, veceras na slavi sam video kod drugara P10 Lite...uzivo je telefon prelep...ali prelep, odusevio sam se! Malo sam ga koristio i mogu vam reci da sam se odusevio...i kvalitetom izrade, fluidnoscu...dzaba recenzije i testovi dok se to ne vidi uzivo, telefon je sjajan ali sjajan, najverovatnije cu njega da zavrsim u Januaru osim ako se ne desi neko cudo i nabavim jos novca za P10...mada je to izivljavanje, zemlja propada ja dajem 55.000 za mobilni :lol:

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Huawei P10 lite

Post od dachakragujevac80 »

Kažem ja da je prelep (ima ga moja žena). Doduše ona ga je nakaradila sa onim ženskim debilnim maskama sa cirkonima,ušima i onom tečnošću! [emoji16] Meni je lepši nego P10.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: Huawei P10 lite

Post od knezevic76 »

darkman napisao:Ljudi, veceras na slavi sam video kod drugara P10 Lite...uzivo je telefon prelep...ali prelep, odusevio sam se! Malo sam ga koristio i mogu vam reci da sam se odusevio...i kvalitetom izrade, fluidnoscu...dzaba recenzije i testovi dok se to ne vidi uzivo, telefon je sjajan ali sjajan, najverovatnije cu njega da zavrsim u Januaru osim ako se ne desi neko cudo i nabavim jos novca za P10...mada je to izivljavanje, zemlja propada ja dajem 55.000 za mobilni [emoji38]
Ja mu nisam našao manu za ovih par meseci. Ni jedno jedino kočenje, zamrzavanje, bagro anje... Jedino što crni ne bih uzeo nikada.
A što se fingerprinta tiče, ni jednom nije zabo , sem kad sam imao neki lepak na prstu.

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P10 lite

Post od darkman »

Ma mnogo je estetski lep telefon...nisam ga preterano proveravao, ali onoliko koliko jesam zaista deluje sjajno. E sad'...jedino sto mi se, necu da kazem ne dopada, ali sto me koci pri kupovini ovog telefona je ekran, jeste on odlican ali posto mi je druga opcija bila A5(2017), moracu dobro da razmislim.

alphablue597
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 429
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 13:38
:: Nokia Lumia 520
Lokacija: Nis

Re: Huawei P10 lite

Post od alphablue597 »

Ja sam ga uzeo juce u Vipu, crni. Razbija kako radi, imam vec 4h30m SOT, a baterija tek na 57%. Fingerprint je tek posebna prica, ja ne mogu da verujem kako onako dobro radi. Otkljucava u sekundi, kako god da stavite prst, u bilo kom polozaju. Ko ga uzme nece da se pokaje, to sigurno. Nije los ni a5, ali on je 20000din skuplji u neo 2 tarifi, toliko sigurno ne vredi. Kada se pogleda sta dobijete za ove pare, nema bolje, ni jedan ne moze da mu pridje.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Huawei P10 lite

Post od ~Arkan~ »

Širi se ekipa. Drago mi je što je Huawei otišao korak napred s ovim modelom i sredio gotovo sve mane P9 Lite-a.
Ako vam stigne neki apdejt obavezno posle njega lupite hard reset jer vremenom posle apdejta krene da radi nijansu sporije i slabije drži aplikacije u RAM-u, ali nikako da nađem vremena da ga resetujem i ponovo podesim sve.

Sent from my P10 Lite using Tapatalk

mugy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2009. 20:56

Re: Huawei P10 lite

Post od mugy »

Ja sam mu radio Hard reset posle update-a B185 i apsolutno se nista nije promenilo u pogledu fluidnosti i stabilnosti.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Mugy predlažem ti da reklamiraš telefon obzirom da je u garanciji. Telefon zaista nema problema sa fluidnošću koliko sam imao prilike da ga koristim nisam stekao taj utisak niti sam pročitao da je još neko imao problem sličan tvom.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

mugy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2009. 20:56

Re: Huawei P10 lite

Post od mugy »

@TosaNS,nismo se najbolje razumeli.Moj telefon radi odlicno,bez ikakvih problema.Rekao sam da sam mu radio Hard reset i da se posle toga nije nista toliko posebno promenilo na telefonu.

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei P10 lite

Post od darkman »

Dosta je bilo Mugyju cimanja sa operaterima i po salterima, posle one epizode, verujem da se trese kada mu neko spomene servis. :D Jel' taj hard reset obavezan u principu ili...?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei P10 lite

Post od Green »

Hard reset nije obavezan nakon nadogradnje oficijelnog softvera, samo nakon instalacije custom rom-a.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei P10 lite

Post od Batak »

Preporucljiv je. Uvek ostanu neki repovi od prethodne verzije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: Huawei P10 lite

Post od knezevic76 »

I kakvo je trajanje baterije posle nadogradnje?

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Huawei P10 lite

Post od liman3 »

Pa neko kaže lošije,neko kaže isto.Ja sam nadogradio čim sam uzeo tel pa ne bi znao,ali ako sam dobro razumeo najbolje trajanje baterije bilo je pre 2-3 verzije.Ja mogu samo da uporedim Honor 7 Lite koji sam imao pre ovog i koji ima 10-15 posto bolju bateriju,isto 3000mAh.
Sve u svemu P10 Lite baterija 4-5 sati SOTa.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

mugy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2009. 20:56

Re: Huawei P10 lite

Post od mugy »

Definitivno je kod mene sa verzijom B127 najbolje drzala baterija.I sada je u granicama podnosljivog :) Cekam Oreo.Nadam se da ce sve biti ok.Zna li neko kad bi trebalo da izadje za ovaj model?A operatera i servisa sam sit za ceo zivot :D

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Huawei P10 lite

Post od liman3 »

Nema još uvek zvanične potvrde da će dobiti Oreo ali ako je gledamo da su i prethodne generacije (P9L i H7L) prešli sa M na Na,trebalo bi da to i ovde bude slučaj,pogotovo što bi Oreo trebalo da donese značajna unapređenja u radu androida.Ostaje nam da čekamo.Pre marta-aprila neće...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

dachakragujevac80 , uzeo sam P10lite star nekih mesec dana :wink: i stvarno je lep u crnoj boji (Midnight Black) i za sada nemam nikakve zamerke :blinky: fon je ocuvan kao nov, dobio uz njega sve sto ide, za ledja fona dobio silikonsku maskicu, brzi punjac itd. Sad samo da mu uzmem nesto za displej. Ali fon je stvarno lep, cak i kamere su dobre (barem ja sto sam slikao ) za ovih par dana. Sve u svemu ZADOVOLJAN SAM :o

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Huawei P10 lite

Post od dachakragujevac80 »

Nisi sigurno pogresio! Telefon je stvarno prelep,i za te pare,bestbuy uređaj trenutno na tržištu uz možda Xiaomi A1 i par telefona. Zdravo da ga nosiš i promeniš za još bolji.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

NikAko nisam pogresio :o fon je odlican :blinky: inace sam "bio" ljubitelj Samsunga :D i to samo zato sto mi se nije svidjalo sto su mi sve aplikacije na glavnom displeju (kao kod IP) i toga sam se plasio i na P10 lite ali ovde su to promenili :D mozes par aplikacija da ostavis i sat a sve ostalo "unutra" :lol: zadovoljan sam i sa kamerama a o izgledu je suvisno pisati :o ZADOVOLJAN SAM fonom i ne nameravAm skoro zamenu :blinky:

Odgovori