Huawei P10 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
stric stefan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 04. Jan 2018. 16:54
:: p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od stric stefan »

Pozdrav ljudi :) odnedavno sam vlasnik ovog p1 lite i mogu reci da sam zaista prilicno zadovoljan,nisam neki heavy user tako da je za moje potrebe sve za pet
e sad me zanima nesto,posto sam ranije koristio xperia z2 i na njoj sam imao instaliranu aplikaciju AC Display(vjerujem da vecina zna o cemu se radi),na p10 lite sam instalirao ali izgleda da ne radi vjerovatno zbog fingerprinta ili sa tim u vezi :D
bas sam se nekoliko godina sa z2 navikao da cim izvadim mob iz dzepa mogu vidjeti vrijeme i koje su notifikacije stigle bez da ga otkljucavam,pa me zanima da li ima neka aplikacija slicna pomenutoj ili neka caka sa ovim mobom kako bi imao nesto bar slicno tome

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

Zadovoljan sam baterijom a i telefonom :O[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201801 ... 553b36.jpg[/img]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

"Malo" me smara ovo dodavanje slika preko Tapatoka i drugih aplikacija, iskreno msm da bi forum bio MNOGO vise poseceniji da je sve to malo olaksano. Samo to dodavanje slika kada bi resili i forum bi bio extra :blinky:

Imam i jedno pitanje:
- Kako se na Huawei P10 lite radi "Hard reset" nprm. na Samsungu drzis (3.tastera dok se fon ne upali, mora biti ugasen) home taster, volume+ i on/off i onda brises wipe cache i msm neku particiju mada nebitno ovde ;) :o
Unapred hvala na odgovoru :o

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei P10 lite

Post od Green »

Sedi za računar pa dodaj slike onako kako valja. To što Tapatalk brljavi nije krivica foruma, nema šta da se forum prilagođava Tapatalku, već obrnuto.

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

МИР БОЖЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ !
Green, ja koliko vidim ovo je forum "Mobilni svet" a ne forum racunara :D bio sam na mnogim drugim stranicama koje su predvidjene za komp pa dodajem slike sa fona :wink:
Mugy, bio si potpuno u pravu za led lampicu ali bukvalno je kako si naveo :blinky: pratio sam nocas i bas tako radi :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei P10 lite

Post od Green »

Pa sta ako je "Mobilni svet". Forum postoji jos od 2003. godine, koji se jedno izvesno vreme mogao pratiti samo preko racunara. Ne kontam sta zelis da kazes... :roll:
Ti onda dodavaj slike preko fona na tim drugim stranicama, ako ti je tako lakse.

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: Huawei P10 lite

Post od knezevic76 »

stric stefan napisao:Pozdrav ljudi :) odnedavno sam vlasnik ovog p1 lite i mogu reci da sam zaista prilicno zadovoljan,nisam neki heavy user tako da je za moje potrebe sve za pet
e sad me zanima nesto,posto sam ranije koristio xperia z2 i na njoj sam imao instaliranu aplikaciju AC Display(vjerujem da vecina zna o cemu se radi),na p10 lite sam instalirao ali izgleda da ne radi vjerovatno zbog fingerprinta ili sa tim u vezi :D
bas sam se nekoliko godina sa z2 navikao da cim izvadim mob iz dzepa mogu vidjeti vrijeme i koje su notifikacije stigle bez da ga otkljucavam,pa me zanima da li ima neka aplikacija slicna pomenutoj ili neka caka sa ovim mobom kako bi imao nesto bar slicno tome
Eventualno njegova original Flip case futrola
https://www.mobilefun.co.uk/official-hu ... blue-63659


3000din kod nas.

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

Green, izgleda da forum i ti ostali u 2003.godini :lol: a ja sam tada kupovao casopise :D a slike i ne moram da dodajem. Ugasili ste casopis pa mozete i forum 8)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P10 lite

Post od Evindzer »

Koji časopis? Nisam znao da je Mobilni svet imao svoj časopis...

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Huawei P10 lite

Post od Martin Mystere »

Nisam ni ja. Znao sam za časopis IT Svet, pored postojećeg foruma ali za Mobilni Svet nisam znao...

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

Bio je Mobilni magazin, COM, GSM&COM , Mobi i jos neki. IT je bio za kompjutere :)
Nista od toga nije bitno za ovu temu :D pitah kako se radi Hard reset na P10 lite

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Huawei P10 lite

Post od Martin Mystere »

Zvanični magazin Mobilnog Sveta? OK, if u say so...

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: Huawei P10 lite

Post od vojopd »

Dobra rakija ta, a?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Huawei P10 lite

Post od Green »

owoono, pravis se malo grbav po ledjima, a? :roll:
Koliko mi je poznato, mobilnisvet nije imao svoj casopis. Mobilni magazin je imao svoj web sajt, ali nije imao forum.
A za hard reset, pola minuta na google search i sve ti je crno na belo.

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

Green napisao:owoono, pravis se malo grbav po ledjima, a? :roll:
Koliko mi je poznato, mobilnisvet nije imao svoj casopis. Mobilni magazin je imao svoj web sajt, ali nije imao forum.
A za hard reset, pola minuta na google search i sve ti je crno na belo.
Green, svaka cast na odgovoru ;) veoma konkretan odgovor jednog VIP strucnjaka :D
U svakom slucaju hvala na odgovoru :wacko:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

Hard reset? Ugasi tel. pa drži Vol+ i power dok se ne pojavi logo. Dalje ćeš znati. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

owoono
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2016. 11:47
:: Samsung S6 edge+
:: Huawei P10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od owoono »

Хвала друже ;)
ХРИСТОС СЕ РОДИ!
СРЕЋАН БОЖИЋ И ДА ГА ПРОВЕДЕШ У МИРУ И ВЕСЕЉУ :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

Uzeo ženčetov burazer P10 lite preko mts-a. Za sada oduševljen telefonom. Uleteo sam mu kod za Nova Prime i malo ga sredio. Inače sam probao i quick charger koji je dobio uz njega na mom honoru i od 20ak % do 100tke je nagurao za manje od sat i po, a ladan bio k'o sa njegovim kad se puni. Sad mi nije više jasno da li ovo moje čudo podržava ili ne podržava quick charge jer vidim da je osetno brže punjenje, ali ne znam da li je to to. [emoji38]

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Pa ja sam kontao da brzo punjenje zavisi od punjača, ako si napunio brže telefon onda je to to. Jer i na p8 light koji ima moja ćera brže puni sa mojim punjačem od p10light nego sa običnim, tako sam nešto i skontao da od punjača sve zavisi da li će biti fast ili slow.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

Nope. Npr. P9 lite ima ograničenje i koji god punjač da mu nakačiš on vuče 1A. :)
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pon, 08. Jan 2018. 09:45, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori