Palm Treo 700w Windows Mobile 5

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Palm Treo 700w Windows Mobile 5

Post od mihajlovic »

Slika

Specifikacija :

Support of EV-DO data transfer standard
Operating system Windows Mobile 5.0
Processor Intel XScale
1.3-megapixel camera
TFT-screen with 240x240 pixels
Bluetooth 1.2
Slot for SD, SDIO and MMC cards
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

mihajlovic, samo tako nastavi i dalje nas nastavi obavjestavati o novim telefonima, ali ajd malo o telefonu ,
dobar telefon , konacno da naprave treo sa megapixelnom kamerom , a cini se i da je dobar telefon i po ostalim funkcijam , uvijek je treo bio vrh , i po funkcijama , ali i po cijeni , mogu misliti koliko ce ovo da kosta , auuuuuuu......... 8) :wink: :) :D :lol:

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Operating system Windows Mobile 5.0
60 MB RAM and 128 MB flash memory
Support of EVDO and 1хRTT standards
TFT-touchscreen with 240x240 pixel resolution
QWERTY- backlit keyboard
1.3-megapixel camera
Bluetooth, USB and IrDA
Slot for SD
Microsoft Active sync
Microsoft Media Player
Microsoft Pocket Excel
Microsoft Pocket Internet Explorer
Microsoft Pocket Outlook
Microsoft Pocket Word
Talk time – up to 280 minutes
Standby time – up to 360 hours
Dimensions – 111.8x58.4x22.9 mm

kako ti se cini ? :wink:
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Sve i nekako ali ova rezolucija ekrana... sramota!Svi povecavaju rezoluciju a oni pametni pa smanjuju!!?Koja je brzina procesora!?Jel slot za prosirenje SDIO?
Pozdrav 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

mihajlovic napisao:kako ti se cini ? :wink:
cini se kao odlican telefon , ali kao sto kaze lomnica , mogli su staviti vechu rezoluciju ekrana , i mogli su na neki nacin ukloniti onu antenu , pa mahar i povecali i dimenzije aparata , a izgleda i da su malo povecali tipke , pa se sada moze lakshe koristiti. 8) ;) :) :D :lol:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

fontel (ako se i moze tako nazvati) je fantazija :? danas sam ga video uzivo i nije uopste veliki naprotiv lezi fantasticno u ruci... :roll:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ljudi, da li neko ima podatke o ceni i gde se kod nas moze naci u prodaji, ili bar gde se moze otici na mali test :) ?....

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Ima par radnja sa naduvanim cenama,ja ti savetujem kupovinu Halooglasa da u njima pogledas,ima dosta likova koji se bave pda i donose ih,full pkaovanje,novi,polovni kakve hoces a daleko pristupacnije od radnje.
http://img134.imageshack.us/my.php?image=treo7000hh.jpg

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

araphel opushteno ga ima u prodaji u gsm varijanti ali dali se prodaje u nasoj zemlji to neznam...drug ga je uzeo u nemackoj :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Moj drug je gledao neke video snimke kako likovi rade nesto na njemu (ubijaju ga :shock: :shock: )
Kaze da je strasan fon, i da je taj novi win extra, neuporedivo bolji od wm2003.
Ekran nije uopste los kao sto pise + touch screen ufff!

Da da,ima ga u prodaji ! odakle vam to da ga nema... :uhuh:

8)
...shit happens... keep d smile!

Smartphonefan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 17:39

Post od Smartphonefan »

Prvo zelim da naglasim da mi se par prijatelja zalilo na gsm ovog aparata. Ispada sa mreze i ima relativno slab prijem. Druga stvar je zaglupljivanje aparata (isto prijavljeno od par vlasnika) - naime - mrzne se veoma cesto i resetuje tokom koriscenja sto je nedopustivo. Jos jedan najveci nedostatak je kvadratast (nestandardni) displej. Svi Pocket PC aparati su pravljeni za duguljast displej odredjene rezolucije. U slucaju ovog aparata stalno covek mora da se smara i skroluje program (vrlo lose).
Najveci nedostatak ubedljivo su relativno jeftina plastika i DIMENZIJE, sto znacajno snizava upotrebnu vrednost, takodje i sumanuto visoka cena!

Buducim vlasnicima bi toplo preporucio aparate i-mate, ili Xda, ili Qtek u zavisnosti od zemlje iz kojih dolazi - a svi su proizvod korporacije HTC. Do sada nepostoji bolji model na trzistu po meni od i-mate JAM i i-mate JAMin -a. Apsolutna perfekcija. Nemam nista protiv ovog PALMA ali brate - glomazno i smor!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Smartphonefan, e pa stvarno,ispade da je naveci krs,ja sam ga kratko koristio i mogu ovo da demantujem,uredjaj je odlican,nije imao nista od slicnih problema koje navodis + tastatura a kako kucaju poruke na i-mate JAM to znaju korisnici kako ubadaju olovcicom :lol:

Smartphonefan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 17:39

Post od Smartphonefan »

Nije krs, ja to nisam rekao vec neki od korisnika. Sto se nabadanja olovcicom tice - privikavanje traje dva dana a posle moze roman da se napise ;).
Najveci ubedljivo minus ovom aparatu jesu dimenzije, a to vremenom smara. Mini su i dalje JAM i JAMin dva neprevazidjena aparata. Mada mislim da je o ukusima neukusno raspravljati ...

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Smartphonefan napisao: Najveci ubedljivo minus ovom aparatu jesu dimenzije, a to vremenom smara. Mada mislim da je o ukusima neukusno raspravljati ...
Nije velik ako i ove spojis sa eksternom tastaturom i onda uporedis dimenzije negove i njih.

Uvek bilo,slazem se.

marko07
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 21. Okt 2005. 13:55

Post od marko07 »

Za Lomnica_city procesor je samsungov na 300 mhz a slot sam naso da je mini sd mada ja u to sumnjam!Po meni ovaj tel je katastrofa,u odnosu na treo 650(koji sam imao) ima losiji procesor(bio je na 312 intel)ekran je 240*240 dok je na treo 650 320*320 i najveca mana jeste win os!!!
Neznam koliko vas je koristilo palm os ali on je po meni 5 puta bolji od wina!neuporedivo je brzi i stabilniji nikada mi se nije desilo da je blokirao ili slicno dok win...iskreno milim da je treo 650 mnogo bolji(i jeftiniji) izbor,osim ako vam ne treba kamera od 1.3 mega pixela i 3g koji i onako ne radi kod nas...

Odgovori