u najavi Benq-Siemens EF82 sa 3.2Mpix

nbozic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:39
Lokacija: ni na nebu ni na zemlji

u najavi Benq-Siemens EF82 sa 3.2Mpix

Post od nbozic »

Ljudi verovali ili ne na jesen izlazi frizirana verzija EF81 pod nazivom EF82 sda kamerom od 3.2 mpix, radiom i ostalim dzidza-bidzama

Evo malo slika
http://www.slashphone.com/uploads/5215/ef82_3.jpg
http://www.slashphone.com/uploads/5215/ef82_1.jpg
http://www.slashphone.com/uploads/5215/ef82_4.jpg

JEDVA CHEKAM<

Sto se tice EF81 sva zaglupljivanja koja sam imao sa fabrickim softverom otklonio sam sa nemackom verzijom 58.-ce

Flashovanje je zaista jednostavno jer se sastoji od tri funkcije
1. download-ujes program sa ovog sajta
2. konektujes telefon sa kablom na PC
3. pritisnes OK ili UPDATE i stvar je gotova ya oko 15 minuta

SRECNO!!!

Hektor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Ned, 04. Feb 2007. 13:46

Post od Hektor »

Zivi bili pa vidjeli ... Djeluje mi kao photoshop ... A druga stvar ... Sanse po mom misljenju za EF82 su kao Vesni Vulovic :lol: :lol: :lol:

nbozic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 21. Maj 2007. 20:39
Lokacija: ni na nebu ni na zemlji

Post od nbozic »

Ako mene pitas za misljenje mislim da ce EF82 izaci na trziste (da li pod tim nazivom ili ne) jer pratim sta se desava u komsiluku, pa i u Evropi...
Na mnogim benchmark sajtovima proglasen je za pobednika u kategoriji ODNOS CENE /KVALITET...

Benq se zaista gasi, ali vecinu svojih pogona seli iz Evrope u Aziju tako da cemo ga sigurno gledati u nekoj varijanti...

Ja se bar nadam

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ako mene pitate benq-siemens nece ni jedan model proizvoditi jer su propali i razisli se.
smrt siemens-u.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Vec godinu dana se ovde pise kako su bankrotirali i razisli se a oni i dalje rade i izbacuju nove modele i to sa najboljim odnosom cena-kvalitet.Ako pogledamo sta nudi EF-81 za manje od 100 e niko drugi nema ni za 200 eura.
LG G2 Black,16GB

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

moje misljenje da je EF-81 skoro dzabe jer ekran je odlican i ostalo ajd takve funkcije nadjite za 90 e kod Nokie,Samsunga?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

ivan_l
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pon, 06. Avg 2007. 20:13

Post od ivan_l »

According to data of the EETimes BenQ still plans the development of 14 new mobile telephones in this year. The emphasis of the devices is to be on “mobile convergence”. All should be equipped with WLAN thereby. As source the sheet appoints itself to the BenQ Vice President Jerry Wang.

When and on which markets these devices to be published are are however not well-known. Straight ones in Europe and in particular Germany one might have it quite with difficulty because of the bad public opinion.

Masha EF81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 22. Jul 2007. 14:17

Post od Masha EF81 »

mene interesuje koja bi otprilike bila cena tog telefona????
ja imam ef81 i zadovoljna sam samo kad bih mogla da promenim softver ali kamera od 3,2 i bolje funkcije zvuce primamljivo

celawi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 01. Avg 2007. 19:47
Kontakt:

Post od celawi »

ljudi,

i mene interesuje koja bi bila cena ef82 i kad treba da izadje...posto hteo bih ovih dana da kupim ef81, ali sto bi to radio ako ce uskoro da izadje ef82

Extreme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 14:42
Lokacija: NS

Post od Extreme »

Ja ipak mislim da je ovaj EF82 cist fake... Nigde nema nekih detaljnijih informacija o njemu. Mozda i izadju neki novi modeli, ali to nece biti ovaj/ovakvi. Pozz

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Ma nema vise Siemens-a, na zalost dodao bih. :smutny: Bili su inovatori nema sta, ali ih je software pokopao, crkni korisnice dok ne izadje update....samo zurba da se fon sto pre nadje na trzistu pa se na necemu mora fuseriti, a na cemu nego na software-u sto se pokazalo bas pogubno.
5130+Koss the plug....

Odgovori