Siemens CX65/CXT65/CXV65

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Uz CX65 se ne dobija CD, vec samo u full pakovanju koje ja nisam video kod nas (mada nisam puno ni gledao).

To je prirodno. Mozda ti se to samo chini... :|
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

kzeljko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 13:49

Flashovanje CX65?

Post od kzeljko »

molim vas odgovorite mi da li postoji mogucnost da se spali telefon kada se ubacuje nova verzija firmware na cx65 i ako je firmware verzija 12 skinut sa sajta www.siemens-mobile.com
molim vas odgovorite mi na ovo ako neko nesto zna? :roll: :?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa, uvek postoji mogućnost da nešto krene naopako. Možda će ponovno flešovanje rešiti problem, ako mob zaista nije spaljen. Ko se igrao, ti ili servis?

kzeljko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 13:49

cx65

Post od kzeljko »

jos nije flesovan ali nameravam da ga flesujem.
pitao sam u jednom servisu,a oni kazu da moze da se spali telefon. pa me to interesuje zbog cega bi se spalio ako imam odgovarajuci firmawre i kabal. gde je tu prepreka oko spaljivanja? :?: :?: :?:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nije trebalo da pokrećeš novu temu, već da nastaviš u prethodnoj, no dobro. Kao što ti rekoh, ne bi trebalo da bude nikakvih problema, ali uvek nešto može da krene naopako. Možda taj servis nema iskustva sa CX65, pa se malo plaše, probaj u nekom drugom (boljem). :wink:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ako nije u pitanju nestruchno rukovanje, onda nije moguce spaliti telefon, pogotovu ako je software originalan. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Josh nisam chuo da se nekom pri fleshovanju spalio fon 8O
Treba otici u pouzdaniji serves gde garantuju za telefon, pa ako ti ga kojim sluchajem spale kupuju ti nov :P 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

kzeljko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 13:49

firmware i variant za cx 65

Post od kzeljko »

jos jedno pitanje:na cx 65 imam verziju 09 i variant A401,ali na siemensovom sajtu za verziju 12 nema te varijante kao sto ja imam na telefonu A401. ima priblizne varijante 390 i 402. pitanje je dali da ugradjujem variante koje sam naveo ili da ne experimentisem uopste :?: :oops: :cry: :? :( :roll:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja bez preke potrebe ne bih tu nishta dirao. :wink:
Kad te smori telefon i kad se ukaze potreba onda experimentishi...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

mekkto
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:53
Lokacija: zagreb

cx65 i usb data cabel

Post od mekkto »

imam usb kabel (nije original siemens, nego silbell) koji odgovara za modele c55,m55,s55,mc60,c60,sl55, a trebao bi odgovarat i za cx65. ali kad ga spojim na komp ništa se ne događa, instalirao sam siemensove drivere za usb i MPM, i kad spojim kabel prepozna ga kao siemens data kabel ali na mobitelu se ništa ne događa :?

mambo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 09. Avg 2004. 11:54

Siemens CX65 serijski (rs232) Kabal?

Post od mambo »

Hocu da pazarim rs232 kabal za siemens cx65....Posto ga nema nigde u gradu,ili bar ja nisam uspeo da ga nadjem....lik iz jednog servisa mi je rekao da moze da mi da kabal za MC60 ...On kaze da imaju iste ulaze oba telefona...E sad dal cje taj kablic da pase na moj telefon...Ovo mi sve treba kako bih isti mogao da flesujem...

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Ja sam imao rs232 i koristio sam ga za m55, kada sam prodao m55 i kupio Nokiu 3650, kabl i kamericu sam prodao jednom drugu koji ima s55, i kaze da je pre neki dan kacio cx65, i da je bez problema otvotio file system, sto bi trebalo da znaci da kabl odgovara, i da ce verovatno bez problema da radi i za flashovanje. Ipak pogledaj na Siemensovom sajtu, koji je original kabl za ovaj tel, ako je to rs232, onda nemas problema.

blue13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Sep 2004. 18:15

Vibracija kod cx65

Post od blue13 »

Vec mesec dana imam cx65 a ne znam kako da iskljucim vibraciju, postoji li uopste ta opcija, kako se dolazi do nje...

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Na m55 je bila u profiles, i zvala se Silent alert, verovatno je i sad tako, probaj ako nije onda ne znam posto nemam taj telefon, an ikad ga nisam preterano dugacko koristio pa da zalazim u te detalje.

blue13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Sep 2004. 18:15

skljoc na kameri kod cx65

Post od blue13 »

Zna li neko kako se iskljucuje skljoc na kameri kod cx65? cak i kad je telefon an SILENT skljoc se cuje prilikom slikanja........

blue13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Sep 2004. 18:15

Post od blue13 »

Mislim da znam u cemu je problem ali nisam 100% siguran. Ukoliko je tvoj telefon kupljen u originalnom full pakovanju , on nece prihvatiti usb cabel nijednog telefona samo svog originalan..................

Speedy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 16. Jul 2004. 10:08

Post od Speedy »

Nije moguce iskljuciti taj 'skljoc' ........ Bez obzira sto si na Silent .......... :wink: :wink:

Speedy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 16. Jul 2004. 10:08

Post od Speedy »

Aca napisao:Na m55 je bila u profiles, i zvala se Silent alert, verovatno je i sad tako, probaj ako nije onda ne znam posto nemam taj telefon, an ikad ga nisam preterano dugacko koristio pa da zalazim u te detalje.
Setup-Ringtones-Silent alert ( da nije cekirano ) :) :) :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

To strasno nervira,ni na panasonicu ne moze da se iskljuci!!Grrrr :x :x :x
a i ovo sa sto karaktera mnogo smara! :x

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

@Dexter
Naravno da nervira to sto ne moze da se ne cuje skljoc...

A to sa 100 karaktera je stavljeno da se ne bi slale poruke tipa: Grrr, Jeste, Tako je... Ne moze... Cisto zbog dobijanja na kvalitetu poruka... :wink:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Odgovori