Siemens CX65/CXT65/CXV65

Gericom
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 24. Avg 2005. 20:54

Cell Info Displey

Post od Gericom »

Kako ovu opciju (to vam je ono da vam na displeju pishe Novi Sad, Nis,..., zavisno u kom ste mestu), koja se tako naziva na Nokia-ijinim telefonima, aktivirati na CX 65, ako je to uopshte moguce?

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

mislim da simens telefoni nemaju tu opciju :? :? :?

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

imaju tu opciju bre!!!!
menu -> messages ->Msg. setup ->CB services
receive CB -> on
topic list -> new topic ->topic ID -> 050
auto display ->on

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Svaka cast, ovo je bilo ekspresno i step by step, nema greske.... 8) :wink: :wink: :wink: :wink:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Trudimo se, trudimo se.
Ovo je doduse drugi put da ovo objasnjavam u siemens delu foruma ali ajde... nije na odmet ponoviti...

xgolubx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 14:19

CX65 - CXT65

Post od xgolubx »

Nisam poznavalac ovih stvari ali primjetio sam iz par postova ovdje na forumu da je razlika izmedju simenesa CX65 i CXT65 ta sto je CXT radjen za T mobile.
E sad to meni nista neznaci pa jel to prevedeno na srpski znaci da taj tel. nece da radi nasim mrezama, treba da se dekodira ili vec sta ????! :?

Pozdrav,
Dejan

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jeste,ako je radjen za Vodafon on je i zakljucan za Vodafon SIM kartice i treba uraditi SIM unlock a pametno bi bilo i da se skine Vodafonov softver koji sigurno ima ako je za njih radjen!
Pozdrav 8)

xgolubx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 14:19

Post od xgolubx »

Lomnica_city napisao:Jeste,ako je radjen za Vodafon on je i zakljucan za Vodafon SIM kartice i treba uraditi SIM unlock a pametno bi bilo i da se skine Vodafonov softver koji sigurno ima ako je za njih radjen!
Pozdrav 8)
Mislish Tmobile-ov?
Onda to dodje nesto kao "skuplja pita neg' tepsija" ....

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Mislio sam figurativno ako je radjen za,na primer,tu mrezu,nisam primetio da si napisao da mislis da je radjen za T-Mobile,preleteo sam post :oops: ali isto vazi i za njih,moras da uradis SIM unlock,takodje dolazi njihov softver tako da sve sto sam ti rekao vazi i ovde!Nije bas toliko skupo dekodiranje Siemens telefona,sumnjam da je vise od 20-ak evra,a ako kupujes ovde telefon dobices vec dekodiran telefon a naravno softver ne moras da menjas,samo predlog,nije to obavezno!
Pozdrav 8)

xgolubx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 14:19

Post od xgolubx »

;)
hehe .... ma fora je u tome sto se CXT65 moze naci za nesto sitniju lovu u Austriji no kad se doda trosak puta, dekodiranje isti djavo - kupovo ovdje ili narucivao odozgo. Dakle samo manje drndanja a u sustini dobijem isto .... tnx!

Pozz!
gugu

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije bas isto,ovde ces tesko dobiti sve sto treba odnosno ful pakovanje a kao sto rekoh ako je razlika u ceni 15-20 evra i veca od toga onda se ipak isplati uzeti preko i ovde da ti dekodiraju za pola sata i gotovo!A solidan deo telefona koji ovde dodju skinuti sa mreze su ustvari ispali iz kamiona koji je isao u prodavnicu doticne mreze pa postoji mala mogucnost da naidjes i na tako nesto... i kad bi bile iste cene JA bih ipak uzeo tamo!
Pozdrav 8)

Odgovori