Siemens SL 65 Escada

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Slazem se sa Ivanom...ipak je to uredjaj, a ne neka tasnica....Mislim stvarno, ali dobro, opet ima ljudi koji to kupuju... :lol: :lol:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nije whatever, dijamanti su maaaaalcice skuplji... :D Meni se bas nije dopalo na T500... :dry: Mada slazem se da je glupo kachiti. :)

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

To je trebalo da zvuci ovako: dijamanti ili Svarovski, efekat je isti - glup i nepotreban.... :wink:
A ko kupi konkretno ovaj fon, mora da je mnoooooogo zaludan, a pri tome ima i brdo kesa koji ne zna vise gde da baci....
T 500 je odlican za devojke: mali (dakle staje u svaku torbicu, pa i najminijaturniji dzep), ima "zenski" meni (kalendar za "one" dane, bioritam i sta sve ne) i bas je sladak! A nisam ni ocekivala da bi se dopao muskarcu, mislim to bi bilo zabrinjavajuce.... :lol:

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Sta znam, meni je taj T500 i svojevremeno, a i sada (s tim sto je ipak malo zastareo, nema cak ni MMS) vrh sto se tice fonova za devojke.... Mada ne bih rekla da ima neke konkurencije na tom polju (slobodno me ispravi ako gresim).... I zadjosmo u off-topic.... :roll:

Odgovori