Siemens MC60

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

salko, cena ti zavisi od protoka i nema nikakve veze sa softv. Kod vecine operatera je na pripejdu 1MB kosa 40 din + porezi. Dakle ako nameravas da surfujes tako bice ti potrebno citavo bogatstvo. Jedino, iole isplativo resenje je da uzmes tarifni dodatak kod Telenora, iskljucis ucitavanje slika u browseru i naravno ne downloadujes nista.

salko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 24. Nov 2009. 20:50

Post od salko »

U nameri sam da uzmem mts internet sa usb modemom a onda da data karticu stavim u CX65 tj da mi telefon bude modem;nadam se da ce to da funkcionise s obzirom da sam citao po forumima da data kartica radi u tel?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

salko, ako ti je gprs neophodan pre svega za e-postu onda podesi u mail klijentu, ako to podrzava, da ti prvo skine header-e a ne cele poruke tako da mozes da biras koje ce poruke skinuti. To mozes i pomocu nekog programcica tipa pop-peeper. Za neko vece surfovanje i download ti gprs nije povoljan, osim mozda u nekim postpaid paketima namenjenim surfovanju. Mozes da probas i sa npr. 066 prepaid karticama gde za 200 din dobijas 66MB (kad potrosis 66MB bacis karticu i kupis novu itd).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

salko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 24. Nov 2009. 20:50

Post od salko »

Sva ova muka je bila sa ciljem da se dokopam interneta posto za ADSL nemam uslova ; naime kod mene je jos uvek i verovatno jos duze vremena u upotrebi stara analogna centrala a mreza mts-a slaba pa kad sam ukuci koristim mobilni sa vanjskom konekcijom te sam bio nameran da uzmem taj mts mobilni internet od 1480 dinara mesecno i na ovaj pomenuti nacin da se konacno dokopam do neta.Sa sadasnjom konekcijom preko fiksnog imam mnogo losu vezu,cesto se prekida ,ponekad mi treba i vise minuta da otvorim obicnu stranicu sa recimo jednom slikom,a napravim mesecni racun izmedju dve i tri hiljade dinara pa se nadam da cu uspeti s gore pomenutom kombinacijom.Sada mi ostaje da probam neciju data karticu pa da onda sklopim ugovor sa mts jer oni ne daju na probu kao telenor ovu drugu mrezu nemam.Svaka pomoc i savet dobro bi mi dosli ! Hvala!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

A kakve to veze ima sa temom tj "pomoć drajveri" ili sa Siemens / BenQ telefonima?
Tema je za operatere pa tamo potavljaj takva pitanja.
Problem oko drajvera uspešno rešen, tema na lock pa edit i par poslednjih postova na bris.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori