Siemens C75

skols
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2005. 14:19

Siemens C75

Post od skols »

Da li je neko imao tu srecu da se vec upozna sa gore pomenutim modelom?
Cini mi se da mu je odnoc cena?kvalitet/funkcije vise nego povoljna??

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

Moj burazer je kupio danas... Ista fora kao i M65 i CX70.. nista novo... Jedino koliko sam cuo da ga ej pravio Benq-u (sto je ogroman +)!
Standard 65k boja, 0,3Mpix, 5x zum, 10.5MB, nema radio ni mp3, ima IR...
znaci classic sto se i ocekivao od C serije!
iPhone 3G[s] 16GB

the_answer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 18. Dec 2005. 23:23

Siemens c75

Post od the_answer »

Da li neko zna kako se moze produziti video zapis na c75, da bude preko 30 sec...ako uopste moze :chytry:
I ain't a killer but don't push me, revenge is like the sweetest joy next to gettin' pussy...

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Nije mi poznato da je tako nesto moguce.Moras se pomiriti sa ogranicenim video snimanjem sto i nije tako lose sa obzirom na memoriju od desetak mb-a :unsure:

wella
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 03. Jan 2006. 16:29

C75, problem konektovanja sa računarom

Post od wella »

Imam problem !!!

moj mob nece da se konektuje sa racunarom. Imam USB DATA kabal, al data kabal je za simens cf62, ali ga je mobitel prepoznao ( pise gore na displeju gdje pise stanje o bateriji DATA )

skinuo sam i driver za njega, ali nece da se konektuje.

USB sam instaliro ( drajver za kabal da mi racunar prepozna kabal ... )

driver sam skino sa ovog web-a

http://global.mobileaction.com/download ... 422&go=+Go+

pa moze li mi iko pomochi kak da nariktam ??

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Najbolji nacin da da kupis serijski data kabl umjesto usb data kabla. Ja sam sa serijskim kablom koji sam dobio uz S55 bez problema konektovao S55, CX65, CXV70 i S65, naravno uz siemensov mobile phone manager.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Siemens C75 Ronaldo Limited Edition

Post od MilančeBGD »

Under the terms of the contract concluded between BenQ Mobile and Real Madrid, the team will be wearing the BenQ-Siemens brand on their jerseys while they are chasing goals until the summer of 2010.

BenQ Mobile, one of the three business groups of BenQ Corporation, will become the major sponsor of the traditional Spanish club, which has the largest global fan base and is the world’s best-known soccer team. Several million fans will associate BenQ Mobile with Real Madrid’s values in the future, because apart from being emblazoned on the star players’ legendary white jerseys, the BenQ-Siemens logo will also embellish advertising spaces in Madrid ’s Bernabeu Stadium. Additional joint marketing activities will propagate the BenQ-Simens brand all over the world. Real Madrid in turn will also benefit from BenQ Mobile’s presence in over 70 countries worldwide, especially its strong coverage in Asia will assist in strengthening Real Madrid´s fan base.

“We are really happy about our new major sponsor BenQ Mobile," said José Angel Sánchez Perianez, General Director of Marketing at Real Madrid. “This company is a very ambitious one, a trend setter and it always aims to satisfy its customers like Real Madrid aims to satisfy its fans. BenQ Mobile’s nearness to the Asian market will help us to develop and expand our activities in this region."

“More than almost any other club, Real Madrid stands for professionalism, quality, teamwork and best entertainment. Hence it exemplifies precisely what it is that sets our mobile phones apart: the combination of top quality, passion, fascination and enjoyment for technology. In addition, this sponsorship is a logical progression from BenQ’s involvement in the 2004 European Soccer Championships in Portugal and Siemens’ soccer sponsorships," says Clemens Joos, CEO of BenQ Mobile.

Slika
Slika

Bo-Yaa
Banned
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 04. Jan 2006. 22:26

Post od Bo-Yaa »

cito sam nesto o tom telefonu pravo je bezveze za najboljeg igraca odvojili su bezveze telefon sa vga kamerom mogli su makar stavit 1mp kameru a ni ostale funkcije nisu nesto to je ustvari obicni c75 samo sa slikama i autogramom ronalda

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

he he pa zamisli samo koliko fanova ronalda ima nasvihetu.njemu nije bitno da li fon ima vga cameru ili 1mp. njemu je samo bitna slika i autogram ronalda . :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
uostalom npr. iako bi izasao limited edition sa mojom omiljenom grupom ja bih ga prvi kupio bez obzira na konfiguraciju.toko ti je to
The Bloody Alboz

wella
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 03. Jan 2006. 16:29

Post od wella »

dugi napisao:Najbolji nacin da da kupis serijski data kabl umjesto usb data kabla. Ja sam sa serijskim kablom koji sam dobio uz S55 bez problema konektovao S55, CX65, CXV70 i S65, naravno uz siemensov mobile phone manager.
ja imam USB data cable za Cx65 e sad ne znam sto mi nece :S

zoki69
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:07

Gde kupiti USB kabal za Siemens C75

Post od zoki69 »

Gde u Beogradu se moze kupiti i posto je usb kabal za C75 posto u Cacku nemogu nigde da ga pronadjem. I dali ima mogucnost slanja kabal u Cacak i prilikom preuzimanja da se plati.

N-gager
Banned
Postovi: 56
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 06:20

Post od N-gager »

Probaj po oglasima firmi tj. prodavnica u BG, neko je objasnjavao kako je posexpresom cini mi se uspeo da naruci kabal i da mu je kurir doneo na kucnu adresu. Pronjuskaj malo po forumu naces resenje 100%
Good News, I've decided not to kill you

Odgovori