Siemens C65

bole
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 16. Jul 2004. 10:39
Lokacija: novi sad

Siemens C65

Post od bole »

kakve su slike na ovom modelu? -

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Solidan telefon, malo krckave maske, ali ne mari. Po mom mišljenju je za tu cenu odličan(mada je mnogo bolje skupiti još malo novca i kupiti CX65). Jedino je ekran malo taman, ali displej je ipak dovoljno svetao i boje su dovoljno žive, mada gubi u koliko se poredi sa displejem na 6230(kažem to, jer imaju istu rezoluciju).

Kad sve saberem i oduzmem doliazim do sledećeg zaključka:

Ti ne želiš smartfon, već običan telefon i c65 je odličan za tu cenu, ali za malo veći novac možeš da nabaviš CX65 koji je nebrojano mnogo puta bolji od c65.

Ja preporučujem CX65, u koliko nemaš novca, uzmi c65. :D
U susret novim izazovima...

Ferrari F430
Banned
Postovi: 68
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 09:08

Post od Ferrari F430 »

Da,telefon je zaista odličan.Kamera je za tu klasu super,kao i funkcije.Na testu je bolji od siemensa s65

petarm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 17:21

Post od petarm »

Tek u zadnje vreme sam poceo da se zanimam za razne performanse mobilnih telefona pa mi nije bas sve jasno kako i zasto. Ovaj telefon mi se bas svidja (lepo izgleda, ima kameru, nema veliki ekran).

Nesto sam vec procitao u komentarima u vezi telefona, ali zamolio bih za malo detaljniji i razumljiviji komentar.

Zanima me da li i kako moze da se reprodukuje muzika na c65 (mp3, wav, ...).
Ako je to i jeste izvodljivo sledece sto me zanima je da li i kako moze da se poveca kapacitet memorije (jer jedno bez drugog bas i ne ide).

Hvala unapred

JovanT
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2005. 14:14

Par pitanja o Siemens-u C65

Post od JovanT »

Pošto u telefonu trenutno ima firmware verzije 12 želeo bih da isti upgrade-ujem na neku bolju verziju a samim tim i dobijem mogućnost reprodukovanja video fajlova.

Koji tačno kabal treba da kupim? Video sam u jednoj prodavnici u Nišu da prodaju kabal za Siemens C65 koji sa jedne strane ima priključak sličan onom na punjaču dok sa druge strane ima običan USB priključak. Znam da postoje 3 vrste kabla ali me zanima da li ću sa ovim moći da izvršimo zamenu firmware-a.

Koju verziju firmware-a mi preporučujete? Koliko znam, poslednja zvanična verzija koju je sam Siemens izdao je 25. Na www.siemensmania.cz sam video da postoji i firmware verzije 50. Koja poboljšanja on donosi i kako se pokazao u radu? Koliko je bezbedno instalirati taj firmware na telefon? Da li se nakon intaliranja tog firmware-a može dobiti prevod menija na srpski jezik?

Da li je moguće menjanje osnovnog menija ovog telefona. Pri tome podrazumevam menjanje samih ikona kao i dodavanje nekih novih stavki u sam telefon.

Da li je nakon povezivanja telefona sa računarom moguće pristupiti sistemskim folderima? Želeo bih da onaj iritirajući zvuk kamere zamenim nekim drugim kao i da promenim još nešto ako je moguće...


Unapred vam hvala na odgovorima.
Pozdrav!

Stefanko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 01. Jul 2005. 00:06

Post od Stefanko »

Ikonice je veoma lako i bezbedno promeniti, dok za dodavanje novih elemenata ne znam. Moguce je pristupiti sistemskim folderima i izkljuciti/zameniti taj zvuk za kamericu (ja sam to uradio na mom tel.) ali ti je potreban jedan programcic. Ako hoces poslacu ti ga samo mi kazi mail.

murke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 26. Sep 2005. 22:35

Post od murke »

Ne mogu da saljem mms, a mogu da ga primim, sve sam podesio ali opet nece. Da li neko zna do cega je?

Odgovori