ZTE Nubia Z20

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

ZTE Nubia Z20

Post od acamatic »

[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201910 ... 0cddc9.jpg[/img]
[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201910 ... e7459b.jpg[/img]
Čudno da još niko nije izbacio ovaj model.
Baš me zanima kako li se ponaša baterija ovog kapaciteta sa dva ekrana?
I jel uopšte neko video ovaj mob uživo?
https://gsmarena.com/zte_nubia_z20-9780.php

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: ZTE Nubia Z20

Post od Apolo »

Jako lepo telefon. Ovaj fazon sa dva ekrana su po meni odradili bolje nego Xiaomi.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Festina lente.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: ZTE Nubia Z20

Post od Green »

Bilo je i pre takvih telefona. Vivo NEX Dual Display je imao dupli ekran. Po mom misljenju nepotrebno.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: ZTE Nubia Z20

Post od acamatic »

Nisam nešto u poslednje vreme bio u mobilnom svetu, zato i ne znam. Ali meni je ovo sasvim nepotrebno, ne znam koju svrhu ima uopšte taj drugi ekran, sem da crpi bateriju brže?

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: ZTE Nubia Z20

Post od Evindzer »

Verovatno neće trošiti više, pošto neće oba ekrana raditi istovremeno. Drugi ekran je za selfi i slične stvari, kako bi glavni zauzeo celu prednjicu. Pošto je manji, ako bi se koristio isključivo (ili primarno) drugi ekran, računam da bi baterija trajala neznatno duže.
Sve u svemu, još jedna ideja koja pokušava da reši problem sa obrvama i kapljicama (i eliminiše ih), nekome se sviđa, nekom ne.
Mislim da ga ne bih kupio jer mi dodatni ekran za selfije nije nešto što bi odnelo prevagu pri izboru, a ekrani sa obe strane znače mnogo više otisaka prstiju i mogućnosti za grebanje površina sa kojima se vrši interakcija, tako da sumnjam da će ova ideja biti široko prihvaćena.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: ZTE Nubia Z20

Post od niko1a »

Pa fazon je da taj drugi sluzi kao neki pomocni ekran, i da bude sa selfie, video pozive i slicno, a drugo kao osnovni i bez rupa, notcheva, prednje kamere i istalog, ne bi trebalo da su aktivna u isto vreme oba pa se zato baterija ne bi trosila duplo, i bio je fazon kad slikas ljude onda app prepozna da su ljudi na slici pa upali i taj drugi ekran da bi se oni prema njemu namestili bolje za sliku, e sad to je sve bilo na tom Nex dual ja mislim, al valjda je tako nekako i ovde to sve reseno, bilo bi skroz bezveze da su oba non stop upaljena.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: ZTE Nubia Z20

Post od acamatic »

Eeh posle vaših komentara, ovo već i ima smisla više nego što sam ja mislio. Sve u svemu, meni ništa ne bi značilo, jer svaki telefon moj je obučen u neku futrolu...

Odgovori