ZTE Racer (VIP Droid)

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

ZTE Racer (VIP Droid)

Post od mira81 »

Slika
Specifikacija

Ima li neko ovaj telefon, kakva su iskustva? Razmisljam o kupovini, pa je bilo kakav komentar dobrodosao.

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

vip droid je ustrvari zte racer...ovde imas sve o njemu http://www.gsmarena.com/zte_racer-3423.php
inace ZTE je kineska marka...

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

specifikacija mu nije losa, OS Android v2.1 (Eclair), Qualcomm MSM 7227 -600 MHz processor.
Nisam nasao na vipovom sajtu, koliko li je odprilike da se uzme za kes?
Poslednja izmena od xda u Ned, 05. Dec 2010. 15:23, izmenjeno 1 put ukupno.

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

ja mislim da ga u Srbiji nema u slobodnoj prodaji...steta... :dry: ima dobre specifikacije na papiru,ali kakav li je u praksi,nadam se da ako ga neko ima mozda bude ljubazan,pa nam napise svoja iskustva...:D

mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

Post od mira81 »

To je upravo ono sto i mene zanima. Citala sam iskustva ljudi po svetu, generalno, kazu da nije los, jedino se zale na bateriju.

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

kod nas je predstavljen kao Vip droid, al' u sustini to je to, moram u ponedeljak trknuti do vipa da isprobam tel.
Gledao sam test na youtube, ZTE racera tasteri ispod ekrana su rezistivni kao i ekran izgleda.
http://www.youtube.com/watch?v=gyxKYs0_NvA

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

gledao sam taj video,ali nisam siguran u vezi ekrana,svaki put kada je onaj lik pokazivao po meniju,nabadao je nokte u njega,pa ne znam kakav mu je ekran,sto se tice baterija tu je problem sa skoro svim kinezima,ne znam ni da li moze da se nadje baterija za huawei u8110,to me bas zanima... :|

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Umsto da bijete glavu i razmisljate da li je kapacitivan ili rezistivan najbolje je da procitate na GSM areni gde lepo pise da je > TFT resistive touchscreen, 256K colors.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

А опуштено лик каже да је екран резистивни само нико не слуша :lol:
Мени овај телефон много личи на ЛГ Оптимујс Један, стварно мрзим кинеске производе због тога :dry:

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

dimi89, znamo da je ekran rezistivni to nije problem i tattoo ima rezistivni ekran pa radi ok, video sam da nabada nokte ekran je ne kvalitetan, al cini mi se da je tel.brzi od Huaweia U8110.

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

pa tel vip droid je brzi zbog jaceg procesora...ja mislim da je 600 MHz..ali sve u svemu huawei je nekako lepsi... :wink: barem po meni... :D

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

vise mi se svidja droid jer su izbaceni navigacioni tasteri, mada druge stvari su na strani huawei-a.
da, razlika je u procesoru Huawei 524Mhz naspram 600Mhz..al dobro, sta je tu je.
LG P500 Optimus One
Blackberry 9700 Bold

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

ZTE ima nekako specifican izgled,koji se meni licko ne dopada mnogo...nekako je debeo,a sa strane nema mnogo dugmica...dok je huawei sa druge strane tanak,elegantan...:D ne znam da li vip droid ima na poledjini lodo 3g-a ,ali na ZTE-racer-u je to po meni glupo.. :roll:

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

Slazem se za izgled i raspored dugmica, pored toga i klasicniji android UI u odnosu na huawei.
ne bi trebalo da bude preko 100e nov, verovatno ce ga vip davati za kes.
Slika
LG P500 Optimus One
Blackberry 9700 Bold

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

PleoJSO, Та тројка позади није лого за 3Г већ лого за мобилног оператера "Three"

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

hvala ti LittlePricne,to nisam znao...:D
Neverujem da ce vip davati vip droid bez ugovora,nije davala ni onaj vip 626...bar ja tako mislim... ;)

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

xda, što za 100e kad imaš za 1 din :)
šalu na stranu,ako nisi pratio ,Vip odavno ne prodaje aparate u slobodnoj prodaji,tako da jedino ako se neko odluči da proda svoj primerak koji je uzeo na ugovor...
Samsung S10+ red

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

ja sa vipom vise nikakav ugovor, samo kes moze, mnogo su me razocarali tako da od toga nema nista :uhuh:

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

Jel uzeo neko ovaj fon???kakvi su utisci??kako sljaka android i tako to?? :D :D :D e da,kakve sluske idu u fon,jel 3,5mm,ili nesto drugo..:D

mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

Post od mira81 »

Uzela ja juce. Meni je ovo prvi android, tako da nisam bas kompetentna da dajem neke ocene, solidno je brz (imala sam nokiu 5230 pre njega, u poredjenju sa njim, brzi je), ekran mu nije los s obzirom na broj boja (opet u poredjenju sa nokiom). Jos ga nisam procackala lepo, tj. treba mi malo vremena da se priviknem jer su mi svi telefoni do sada bili naravno nokie. Tastatura mu je malo manja, treba mi vise vremena za kucanje poruka ali je to valjda stvar privikavanja. I, da, ljudi su bili u pravu, baterija mu jeste slaba, bar za ovo neko prvo upoznavanje sa telefonom (juce sam ga napunila i vec posle par sati je spala na pola). Sad, videcu za neki dan, kad ga budem izgustirala tj. smanjila upotrebu na neku normalu kakva ce situacija biti. Da, slusalice su 3,5 mm jack. I zanimljivo, za Kineza, ima dobar zvuk (muzika i to) kao i zvuk u slusalici (nije onako metalan i nema odzvanjanja). Nadam se da je ovo dovoljno za prve utiske :)

Odgovori