ZTE Skate

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
4leks4
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2012. 13:58
Lokacija: Pancevo

ZTE Skate

Post od 4leks4 »

Slika
Specifikacija

Video sam ovaj telefon ovde na sajtu i jako mi se dopada ono sto se nudi, medjutim da li neko zna gde se moze kupiti ovaj telefon u Beogradu, po mogucstvu sa garancijom i po kojoj ceni?

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

jako interesantan model, prvenstveno zbog ekrana, ostalo klasika srednje ili nize-srednje klase, stari procesor bez flash podrske, kolicina ram-a je okey, izrada relativno ok kao i sam izgled celog telefona, brzina aparata diskutabilna, laguje ali nista strasno, wifi odlican, gps takodjer, trajanje baterije uporedivo sa sgsII, kamera bzvz. premalo mesta za install aplikacija mada ima android 2.3.5 pa se to da srediti s pomeranjem na sd...
uzeo sam ga kao sekundarni pored note-a, kupljen preko sajta kp za 135 "bodova" naravno bez garancije, cist zte (nije monte carlo)
A N D R O I D

Serbia90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2012. 16:25

Post od Serbia90 »

E ovako posedujem ovaj telefon,idite na moj video na youtube i kucajte Zte skate srbija i videce te kakav je fon,telefon je ekstra i moze da parira mnogo skupljim telefonima...

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Post od neogeo »

Koliko sam video juče u Telenoru, telefon je sasvim OK za tu lovu koliko se prodaje. Laguje solidno ali lepo radi. Lepo se čuje i dobro leži u ruci. Jeste plastikaner ali je dobar. Čim ga kupim napisaću nešto više. Izjeda me znatiželja ;).
Iacta Alea Est

frace
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2012. 22:39
:: Sony Xperia miro
:: S3 I9305

Post od frace »

Danas sam ga cackao u telenoru... Razmisljao sam o kupovini ovog tela ali u tarifi pis500 je mnogo 10000 za ovaj tel. Ekran mu je odlican, kamera solidna, android brzina ok, spoljni izgled telefona nije los ali materijali od koga je izradjen je razocarenje, bar za mene. Razumem ja da je to niskobudzetni tel i da su negde morali da zakinu ali ja mislim da kada bi mi ispao iz ruke, ne daj Boze, raspao bi se. Ko se odluci za ovaj tel preporucio bih odmah stavljanje folije i silikonske maske

mata06
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 11. Mar 2012. 08:39

Post od mata06 »

Ja telefon imam od pre par dana i prvi utisci su vise nego ODLICNI.Ja nisam imao priliku da se sretnem sa skupim telefonima(400-600 eura) i da vidim njihove mogucnosti odnosno veliku brzinu rada koju neki forumasi pominju uporedjujuci te telefone sa ovim modelom,ali mogu vam reci da je telefon izuzetno brz.Telefon imam nekoliko dana tako da mu neznam sve mogucnosti,ali jedino sto mi se malo ne svidja je kamera,po meni slike nisu nekog kvaliteta.Inace telefon nije iz telenora,kupljen je iz madjarske. Za dati novac telefon je fenomenalan i svakom ga preporucujem!

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

na telefonima koje imaju u telenoru je back hardverski taster (skroz desno) stalno osvetljen zeleno? jel to tako na svim telefonima ili je to nešto zaglavilo na ovim primercima?

plastika stvarno deluje jeftino, i magnet je za otiske prstiju, očaj živi :smutny:

na nekim testovima mu zameraju slabu jačinu zvuka u slušalici, i da se zbog toga sagovornici lošije čuju, mogu li vlasnici telefona to da prokomentarišu?

micko123
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 11. Apr 2012. 20:33

Post od micko123 »

kad ce moci da se ovaj fon rutuje?
telefon je extra ,ja ga imam vec mesec dana ,kupio sam ga preko oglasa za 120e,zadovljan sam fonom,preporucio bi svima da ga uzmu

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: ZTE Skate

Post od sasabor »

zna li neko kako mogu da otkljucam skate sa telenor mreze.........ili kolika je cena u servisima

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: ZTE Skate

Post od hirurg »

micko123, micko vec moze da se rutuje....guglaj malo

sasabor, xda forum imas tamo sve

lp
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: ZTE Skate

Post od sasabor »

hirurg, nema na xda forumu zte skate nisi se lepo informisao

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: ZTE Skate

Post od hirurg »

sasabor, kako mi objasnjavas ovaj link?????

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1258346

ja lijepo da ti pomognem a ti mene pravis magarcem...jbg
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

vlajko69
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Ned, 21. Jun 2009. 23:00
Lokacija: Deep Space

Re: ZTE Skate

Post od vlajko69 »

Zdravo,
imam ovo cudo par meseci,iz Madjarske OMC, bar je to bio dok ga nisam otkljucao,root-ovao i castomizovao.Imam samo reci hvale za njega, naravno s' obzirom na cenu.Ko moze da proguta spoljni izgled, mada i to nije strasno, (neznam sta i ocekujete od telefona), tel. je super.
Sve o otkljucavanju,root-ovanju,superuseru,cwr-u imate na:
http://forum.androidsrbija.com/viewforu ... 49f4a3429e
I na:
http://www.modaco.com/forum/542-zte-ska ... modacocom/
pa koga interesuje vise o ovome moze u "sitna crevca" da se informise, narocito na domacem sajtu gde je jedan "forumas" sve to lepo objasnio(aZZo hvala).
Mesto za Vasu reklamu

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Re: ZTE Skate

Post od neogeo »

Može li neko da bekapuje VIP Stock ROM i da mi nekako to dostavi???

thx
Iacta Alea Est

tebrex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 24. Jun 2012. 10:14
:: zte skate

Re: ZTE Skate

Post od tebrex »

Imam telefon skoro mesec dana i mogu da kazem da sam zadovoljan!!! Zvuk sagovornika je kristalno jasan,telefon je dosta brz i nema vece bagove(ako ga bas uposlite ima trenutaka kad zastane za 1 sec i posle radi bez problema), kamera uz podesavanja moze da bude ok, baterija izdrzi ceo dan kada se telefon ne ispusta iz ruke ali u normalnom koriscenju 1.5 do 2 dana,ekran odlican i u prikazu i osetljivosti...Mane su mu to sto je napravljen od plastike koja odaje utisak igracke(meni licno nije smetalo),to sto necete moci da gledate video sa flash player-om jer ga ne podrzava, jako se tesko pronalazi silsikonska obloga koja je kvalitetna,otisci ostaju i mnogo su vidni bas svuda!!
Sve u svemu super "telefoncic" za 110 eura!!!!

EDIT:
E da ako neko ima resenje za Flash Player nek javi bilo bi super!!!

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Одг: ZTE Skate

Post od ~Arkan~ »

Ma flash player neces moci da ubacis na ovaj tel jer arm v6 arhitektura to ne podrzava :D Eto toliko sam ja upucen :D

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: ZTE Skate

Post od bachika »

Ja instalirao flash 11 i radi u fulu. Ja sam na atomicmod-u. Mada ima preradjenih fleš plejera za armv6 procesore... arkane nisi upucen :p
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Одг: ZTE Skate

Post od ~Arkan~ »

Hahaha :D Ti si ipak Skejtovac ti to bolje znas od mene :D Citao sam negde da Htc Explorer-u moze a ovom ne da se ubaci flash player zasto sto Explorer ima arm v7 arhitekturu :D Eto toliko od mene :D

moljac2514
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2012. 12:40
:: samsung galaxy s3neo
:: htc desire 310

Re: ZTE Skate

Post od moljac2514 »

Pozdrav, imam telefon ZTE skate, preko njega ne mogu pokrenuti live stream s neta, npr neku utakmicu na internetu. Zanima me, dali je to zbog procesora od 'samo' 800 mhz il je nesto drugo? Drug mi ima neki HTC i kod njega stream cita bez problema, medjutim,njegov telefon ima procesor od 1200 mhz i on kaze da je to razlog?

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: ZTE Skate

Post od bachika »

Uz malo bolje znanje telefona i malo posvećenosti sve možeš uraditi.
Potreban je fleš plejer o kojem je iznad pisano. Neće baš raditi kao na 1,2 ghz ali može jako lepo da posluži...
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Odgovori