SIDEKICK telefoni

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

SIDEKICK telefoni

Post od Cola15 »

27. Jula izlazi novi SIDEKICK Gekko/Aspen

Ljudi ocu da kupim nov telefon, pa jel zna neko mozda ako je neko gledao film Step Up 2, telefon je na foru i-mate 9502,znaci otvara se kao sidekick, ali ne verujem da je i-mate-ov, svidja mi se ta rotacija ekrana :) hehe bas je cool, i nadam se da je neki smartphone :)

Hvala Unapred
Poslednja izmena od Cola15 u Sre, 14. Maj 2008. 02:44, izmenjeno 2 puta ukupno.
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

T-Mobile Sidekick 3...pogledaj ovde inace radi na nasim mrezama ali je malo teze doci do njega ;)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

uhhh ali ne vidim da je bas to trojka pise LX??? a zar nije mozd a Sidekick ID??? i ako neko moze da mi kaze koje su konfiguracije, posto ne mogu neke strane da otvorim :( pls? i upravo sam citao o ovim telefonima, sem izgleda nemaju nista dobrog kazu da ima malo memorije, da moze da primi samo 100 poruka i da je mnogo spor telefon jel to tacno??? i jel vredi da kupujem taj telefon, ili da se predomislim...
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

1540 Mah baterija... nije lose... nema nigde karakteristika.... al simpa je fazon... bas mi se svidja
Nokia E71... Elegant, but deadly

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

Sidekick Telefoni (Sidekick II, Sidekick III, Sidekick Slide, Sidekick LX, uskoro Gecko, i stariji color i I) su telefoni bazirani na Danger OS (HipTop, cije je sada MS-ovo vlasnistvo), pre svega napravljeni messaging usluzi (email, aol, yahoo, myspace).Osvojili su americko trziste zahvaljujuci rotacionom(swivel) ekranu, ispod kojeg se nalazi qwerty tastatura, inace u tehnologiji malo zaostaju, pogoto kada je u pitanju reprodukcija videa, odnosno, imaju slabe kamere, sto za neke i ne predstavlja problem.Svaki novi telefon koji izbace nema neke posebne novitete, sto kod drugih proizvodjaca ima, kad smo kod proizvodjaca, po tradiciji t-mobile je do sada svoje telefone pravio u saradnji sa Sharpom, ali se u toj porodici nalazi crna ovca (odn. MOTOROLA SLIDE, koja nije ispunila nikakva ocekivanja, i srusila ugled sidekick telefona, 1. telefon je slide, mali ekran, i ovako je preslikani sidekick 3 samo sto podrzava software update, koji raniji telefoni nisu posedovali).Sidekikck je moguce dekodirati, ali kod nas je to veoma skupo (znate kakva je SRBIJA, sve lopov do lopova), dok u drugim zemljama iznosi do 75 dolara odnosno 40 evra tako nesto...Neke slike cu okaciti zajedno sa specifikacijama:

Sidekick LX

Slika
Slika

Tip Mreze GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Tezina 5.7 oz (162 g)
Dimenzije 5.12" x 2.36" x 0.7" (130 x 60 x 17.9 mm)
Oblik Swivel
Antena: Interna
Baterija 1540 mAh LiIon Talk: 6.8 hours max. (408 minutes)
Standby: 96 hours max. (4 days)
Ekran: dijagonala 3" LCD (Color TFT/TFD)
Rezolucija: 400 x 240 pixels
Boja: 65,536 (16-bit)
Platforma / OS Danger OS HipTop3 (negde pise fabricki)
Procesor 200 MHz OMAP 331
RAM 64 MB (built-in, flash shared memory)
Imenik do: 2000
FCC ID APYNAR0063

Flashlight ekran je skroz beo
Accessibility
Hearing Aid Compatible Rating: M3 (mostly compatible) -> ovo vec ne znam sta im znaci :P
Alerts
Polifone melodije DA
Profili zvona (kao kod Nokije) DA
Vibracija DA
Konekcije
Bluetooth Podrzano: HFP, OPP (vCard)
v 2.0
PC Sync
USB Version: 1.1
Kontakti
Mogucnost vise brojeva pod jednim imenom DA
Mogucnost postavljanja slike kontaktima DA
Za svaki kontakt posebno zvono DA
Realtone zvono DA
Flight Mode DA
Paket Data: EDGE
WAP / Web Browser full HTML

Memory Card Slot: microSD (TransFlash)
podrzava do 2GB mem. kartice (moze i vise ali nije isprobano
Messaging
Email Client podrzano: POP3, IMAP4

MMS DA
Text Messaging 2-Way: DA
Text Messaging Templates: 12
Muzika
Headphone Jack (3.5mm) DA
Music Player Podrzani formati: MP3, AAC, WMA
Photo & Video
Kamera: 1.3 mpx
Productivity
Alarm preko kalendara jedino
Kalendar DA
To-Do List DA
Software
Igre Da
Java (J2ME) Verzija: MIDP 2.0

Speaker Phone Tip: Full-duplex (ali slaba jacina)



ADMINI...
Jos jedna stvar, posto je sidekick SHARP PDA mogli biste ga staviti u Proizvodjaci->Sharp-> pa ima PV 150(sidekick ID), PV 200 i PV250(sidekick LX) to su sidekick telefoni :)
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

gasha1234
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 01:07
Lokacija: novi sad

Post od gasha1234 »

eeeeeeeeeeee...ovaj telefon je extra...ja bi ga uzeo al neznam gde ima da se kupi...?i da ...jel zna neko cenu????? :)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Bilo je reči o takvim telefonima na netu, inače super stvar. BTW, stavi slike jednu ispod druge zbog drugih odn. onih koji imaju manju rezoluciju
Nokia Lumia 630

gasha1234
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 01:07
Lokacija: novi sad

Post od gasha1234 »

ja dobijam sutra taj sidekick lx....a gde ja mogu njega da dekodiram?????jel zna neko neku radnju...poshto neznam da li u swim radnjama moze....??? :|

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

ma ljudi odakle vam bre SIDEKICK??? I ja ocu jedan, imas neke klipove, na youtube-u. Dekodiranje ne postoji jos za sidekick (veruj mi, svi zele samo da ti uzmu pare(60-100evra) za stvar koju mozes i sad da uradis). Samo mi reci da dobijas Sidekick LX 2009 ili sidekick lx obican?? aaa joooj ocu i ja jedan :|

Inace imao sam prilike da drzim tu bebicu u rukama, telefon je xtra... Jedina mana mu je sto ne mozemo da koristimo internet kod nas samo T-mobile mreza u Spaniji americi i engleskoj. Ali telefon je LUTKA. I prava smekerica.

Evo i slika Sidekick LX 2009. Inace izlazi uskoro(za 11 dana)

Slika
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

gasha1234
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 01:07
Lokacija: novi sad

Post od gasha1234 »

dobio sam sidekick lx msm obican....znaci na youtubeu ima snimci kako da dekodiram???jel da????extra je telefon,ali ako nenadjem za dekodiranje ubicu se!!! :uhuh: :smutny: :|

Leonel
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2008. 03:17

Post od Leonel »

Moze lie neki mali opsi iz prve ruke? Slike i tako dalje? :)
Primarno:Nokia N97 black, full + 8GB
8910, 8850, 8210, 8310 i 7710

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

gasha1234, ajd molim te posalji mi na pp odakle ti. Pls. I ja bih zeleo da kupim jedan, ali ne znam odakle i gde ;(
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

gasha1234
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 01:07
Lokacija: novi sad

Post od gasha1234 »

ee...pa ja sam ga kupio preko neta...ja sam iz ns...ja cackao neshto po netu i slucajno naidjem na taj telefon...ja pogledam slike...i odlucim i nazowem tu zenu koja je iz cacka i mi se dog...i ona meni poshtom poshalje...telefon je ekstra...nema ga niko u gradu i bash je fora...jedina zamerka mi je shto neznam kako da koristim bluetooth..:D

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

I meni su bas intere.ovi tel.Mozes li nam dati neki detaljniji opis tog telefona?Koliko si ga platio?He he he ma sta ce ti bluetooth.... :wink:

miroslav89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 07. Jul 2011. 10:32

Post od miroslav89 »

ja imam sidekick lx samo nije dekodiran a nemam pojma gde mogu da ga dekodiram,jedino ako se kupi 'special code' koji telefon trazi kad se stavi nasa kartica..pa ako neko zna gde da ga dekodiram,pisite free... btw telefon je stvarno extra,kamera mu je jako losa meni je malo za*eba* ali navikne se covek.

Odgovori