Kupujem Cect i9

Zaključana tema
Filip_Ciphone
Banned
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 20:22

Post od Filip_Ciphone »

ja sam cuo da je SCIPHONE i9+ bolji od i68+... :) i imam oko 20 igrica za kineze.:)))) ali posto nisam jos kupio ne znam da li rade.xD :smutny: e da was pitam sada.nadam se da se owa tema i dalje posecuje (sumnjam u to) ali ja razmisljam da skupim 100 evrica i da kupim Ciphone 3g 32gb.on nema 32gb nego ne znam ni ja koliko ali je extra odradjen...
Ukoliko je neko zainteresovan za KINEZE neka pogleda owu adresu...ja cu uskoro kupiti i9+ ili Ciphone 32gb...:DDDDDDDDDD :lol:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Zasto pre svega zelis kineza ? Zbog 2 kartice ili zato sto je kopija nekog telefona ? Ili ti se ne daje vise od 100 evra za telefon ? 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Mozete li da mi kazete gde mogu da se nadju u Nisu ili eventualno BG-u baterija i punjac ?
Nokia Lumia 630

Filip_Ciphone
Banned
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 20:22

Post od Filip_Ciphone »

kupio sam i9s sawrsen telefon... :) ali kako da prebacim igricu u meni...odnosno da mi igrica bude u bilo kojoj stranici menija. :cry: pomozite mi!

milanche88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2009. 05:37

Post od milanche88 »

Jel zna neko gde mogu da nabavim punjac za ovaj Cect i9+....Pokvario mi se punjac,a tel mi je skoro nov...Malo sam ga koristio.Ako neko zna gde moze da se nabavi punnjac neka javi..

Izmenila Ninolina:: pročitaj pravila foruma. Nije dozvoljeno ostavljanje ličnih kontakata u postovima. A za oglašavanje tel ima posebna tema u odeljku Proba pa tamo možeš da pišeš o tome.

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

E moj savet ti je da se prosetas po kineskim prodavnicama, i da tamo potrazis univerzalni punjac. To ti je u stvari punjac koji ima 5 dodatka,ja mislim da jedan od njih moze da se iskoristi za i9+.Cena je oko 200 din.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

E ovako da i ja nesto kazem o fonu posto sam ga dobio na par dana da nadjem drugu bateriju i jedva nadjoh, ali jedva ( ta baterija je sluzila za probu telefona tako da sam morao da molim prodavca da mi je proda :D - kazem to cisto da me neko ne pita gde sam nabavio i tako to ).
Softver je pomalo konfuzan jer nesto sto trebam da nadjem uobicajeno se nalazi malo zavucenije nego inace. Zbog male rezolucije na veci ekran slova deluju jako krzavo pa je sam rad malo mucan. Sporo reaguje na komande i ponekad zbog toga mi ode na desetu stranu. Lepo je prihvatio Micro SDHC 4GB koju koristim uz 5530, e sad ne znam koliko maximalno podrzava. Kamera mu nije jaca strana, tu je negde kao na E250 - srednja zalost, ali nekima kamera nije bitna.
Velika mana je sto kod SMS-a postoji qwerty pod portrait rezimom, ne postoji multitap i nema rotaciju ekrana za qwerty tako da mi nije jasno cemu Akcelometar samo za menjanje pozadina i pesama. Slusalice su jako tihe, i to je isto velika zamerka sto ne mogu neke bolje da se nadju.
Odziv TS-a je variabilnog tipa ( u pocetku je bio jako los, e sad ne znam da li mu je radio kalibraciju pa je popravio taj katastrofalno los odziv ili je to doslo samo po sebi ) , ali kad se malo pritisne onda je sigurno da ce da reaguje. Kad bi postojala mogucnost vibracije na dodir, onda bi to malo stvorilo osecaj.
Dual sim radi lepo, sama podesavanja oko toga nisu teska i nema problema oko toga. Nema mogucnost zamene primarne i sekundarne kartice, ali to nije nikakav problem odraditi rucno. Malo se cudno ubacuju kartice u leziste kao i memorijska, ali se brzo skonta.
Ima 2 igrice : Luky i Magic Sushi gde je prva kineska pa ne mogu da je igram, a druga je na principu Paris Hilton's diamond quest. Podrzava Javu, ali moraju striktno da podrzavaju touch screen ( odn. da su programirane za TS telefone ) a rezolucija je 240x320 za one koji ne znaju.
Interesuje me za koliko najvise moze da se proda telefon ?
Nokia Lumia 630

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

za 90 evra u vrh glave ako je nov!!! preko toga ako uzmes alal ti... :wink:

Filip_Ciphone
Banned
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 20:22

Post od Filip_Ciphone »

znaci ja imam i9s kao sto se zna.i evo danas mi se pokvario...ne znam u cemu je problem dal' u punjacu ili u njemu.nece da radi punjac idnosno nece da se puni e sad probacu da pronadjem novi punjac.ukoliko to ne bude resenje bacicu ga koliko sam besan. :cry:

miroslavbovan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 26. Jan 2010. 21:38

Post od miroslavbovan »

novi sam ovdje i pozdravljam sve...naime gobio sam tj. kupio za 52 dolara iz kine preko neta, I9 sa 3 plusa ovaj....pa me interesuje ima li neko uputstvo na srpskom ili srodnim jezucima..naime interesuje me kako to da jedino ja neznam listati slike na tom telefonu...ono prstom znate ...i još mi se neda JAVA aktivirati neka je unutra mini opera 4.2, al neće pa neće ....i inače ima li igrica i zvona za pozive i svega ostalog....(pročitao sam sve postove) smirite se...ali ima li neko mjesto da je to objedinjeno....i dali može neko strpljiv da me uputi u osnovna podešavanja...jer sam seljak čoek....

Filip_Ciphone
Banned
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 20:22

Post od Filip_Ciphone »

odma da vam kazem,danas sam punjac kupio u obicnoj radnji mobilnih telefona. :o da ne poverujes... :angry: opet nece da radi...:S e pa sutra moram odneti da vidim sta mi je sa telefonom.:S o moj boze. :x

miroslavbovan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 26. Jan 2010. 21:38

Post od miroslavbovan »

jel zna neko kako pogledati posane poruke u I9+++ , ajd primljene....ali posalješ poruku i ona jednostavno ispari

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

miroslavbovan, pogledaj settings da li je uopšte aktivirano da čuva odlazne poruke ili pogledaj prilikom slanja da li ti nudi opciju pošalji/pošalji i sačuvaj (tako je kod mene na kinezu)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

miroslavbovan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 26. Jan 2010. 21:38

Post od miroslavbovan »

kad pošaljem ...normalno poruku sačuva je...ali ako uzvratim na primljenu onda pita dali i da sačuva....ja potvrdim to i onda kad je tražim u otbox-u nema je dok ove odaslane normalno tj. da idem procedurom piši i šalji one su tamo u outbox-u.....mislim nema smisla da me tako zeza

Zaključana tema