SmartM88+

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

SmartM88+

Post od JFK »

Za nekih 20-etak dana mi stize ovaj telefon.
http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=1832
Kazite mi kakvo je vase misljenje o njemu...hvala :roll:
Slika

Memory card introduction:128M/64M(128M FLASHROM +64M RAM)
CPU: TI OMAP850 200MHZ Operation systerm:WINDOWS MOBILE 6.0
EDGE/GPRS CLASS 12

Features
1.Language: Simplied Chinese, English, Spanish,Português,French,Italian
2.LCD Size: 3.2, , 65000 color; PX: 240×320px
3.Ringtone: 64 chord; Ringtone format: mp3, midi, wav, wma, amr; Call: show the opponent city’s name with the third-party software
4.Music: can play at background, speed and pause
5.Video: 3GP,MP4,AVI,ASF,WMV,RM,support to play in full screen, speed and adjust saturation; supprot to play
6.2 Camera: 2.0 megapixel; the the max photo output is 1600*1200, built-in microspur switch; support to scan business card and shoot with sound and unlimited time; can shoot video of 320*240 or 176*144
7.Rom: 128M/64M 1GB TFcard as gift,solomobi test support 2GB extend,(4GB,8GB need fix software,We can provide the software ),Document management
8.Data Transfer: USB/Bluetooth, realize U disc with the third-party software; in-phase with activsync phone
9.Standby Photo: jpg
10.Game Platform: java, java2.0, 3D, simulated games, PPC smart phone 3D game downloading; send scores of classic games
11.Telephone directories: 100000 groups of contacts of carte de visit, unlimited phone book that can record more than 20 items
12.Messages &Multimedia messaging: unlimited SMS/MMS/calls records
13.Schedule power on/off: can realize auto flight mode with the third-party software
14.Alarm clock: can realize MP3 with the third-party software, can set from Monday to Sunday at random
15.Games: built-in PPC games, can download more than 2000 PPC 3D games/JAVAQQ/PPC QQ, even can download game s
16.More information: MP3/MP4/Handsfree/SMS group sending/Voice recorder/WAP/Handwritten input/Radio/Bluetooth/GPRS download/Infrared interface/MMS/Smart phone/Memory extended/E-book/Coming call firewall/windows6.0 PPC system/succinct and dreamlike interface/strong software support/hard start/Touch FLO dynamic operation/set password to memery card/ActiveSync/MSN/Excel/World/third-party software can realize incoming call firewall/E-map/external GPS navigation...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa za te pare, ako dobijes sve ovo, bice odlicno. Jeste da nije iPhone, ali Boze moj, i ovo je prilicno solidna stvar ako je to zaista win u njemu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od JFK »

Nadam se da si upravu, za nekih 20 dana provericu njegove kvalitete. Sa ovog sajta ako narucite telefon ( http://www.solomobi.com/index.asp ) postarina preko DHL-a placa se 82 dolara za Makedoniju, sto bi kod nas bilo par dolara vise. :roll:

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Sasvim solidan Win telefon sa svim prednostima koje OS WM6 pruza za normalne pare..Medjutim ako imas mogucnosti da biras a svidja ti se ovo bolje je po meni da uzmes najnoviji T32 sa oznakom GW.Za razliku od ovog tvog ima integrisan GPS i WIFI a fizicki je potpuno identican takodje i sa cenom.M88+ ti radi isto kao i bilo koji WM6 telefon,dolazi sa vec instaliranim raznim shell-ovima,koje mozes i sam da menjas ali ispod fasade je standardan Windows Mobile 6 kao i recimo na HTC-u,a sve sto ti se nesvidja lepo promenis razlicitim programima.

Corsair
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 07. Jan 2009. 00:36
Lokacija: Bg

Post od Corsair »

t32 je u proseku skuplji 100$ od M88+, ali je i zato za nijansu bolji telefon! Mada je i M88+ i vise nego solidan prema onome sto pruza (barem po specifikaciji), za te pare!

@JFK da li je stigao tel? Bas me interesuje kako ce se pokazati u praksi! Posto i ja planiram da uzmem njega ili t32 ako ne bude bio preterano skuplji! Valjda ce se pojaviti i kod nas, jos uveg ih nemaju ovi prodavci i9+ i ostalih kineza!

A narucivanje preko ovog sajta se bas i ne isplati mnogo, M88+ sa svim dadzbinama izadje oko 290e, ipak je to jaka cena...

Odgovori