Oukitel proizvodjac

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Cao ljudi!
Otvorio sam ovu temu i u njoj cu postavljati sve novosti ovog proizvodjaca na koji naidjem. Pratim ih vec neko vreme i dosta brzo napreduju.
Naisao sam na vesti o K4000 i K10000 uredjajima:

OUKITEL K4000 2016 je na velikom snizenju u Aliexpress-u: http://bit.ly/28MtgaW

OUKITEL K10000 android 6.0 Marshmallow FOTA je vec izasao u prodaju, bacite pogled na aplikaciju "wireless update" za njega.
Evo ga i link za K10000 android 6.0 software:
https://mega.nz/#!PQVWDaLZ!2ituEPLWpcAk ... LQ7xcYi7t0

Proces je isti kao i pre:
https://mega.nz/#!rIVhWRwJ!J9mHGbUkhNPS ... 1HZHCylM8g

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Oukitel radi na dva nova modela: K7000 i U13 PRO
K7000 je super tanak, samo 4.0mm ali ima cak 7000mAh. Sam telefon ima 2000mAh a uz njega se dobija "Matrix" prenosivi punjac sa 5000mAh koji se direktno prikljucuje u telefon, bez kabla.
Sto se specifikacija tice: senzor za otisak prsta, Android 6.0 Marshmallow, 5 inch-a, MT6737 quad-core cortex A53 chipset, 2GB RAM i 16GB ROM koji se moze prosiriti do 32GB, 5.0MP prednja i 13MP zadnja kamera. Krenuce sa pretprodajom oko 20.-25. jula a vise informacija imate na http://www.oukitel.com

Sto se tice OUKITEL U13 PRO, ima 64GB ROM i 3GB RAM flash memorije, display ima 5.5 inch-a i napravljen je od metala. Takodje, prednja kamera je 13.0MP a zadnja 16.0MP, ima 8 jezgra i senzor za otisak prstiju i infrared senzor. U prodaji ce se naci od sredine avgusta i kostace oko $199.99

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Bot much? :D

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Iskustva sa (online) prodavnicama

Post od nicolas.bernic »

Izasao je novi telefon oukitela, U7, elegantan I finog izgleda. 5,5 incha, sto je super, I slican kao jabuka, a nadam se da su I specifikacije slicne :D I ima cak otisak prstiju, sto mi se dosta svidja, tako da ne moze svako da mu pristupi. Nasao sam I snimak https://youtu.be/44wjY7AEBJ0. Sta mislite o njemu? Drugo sto je online kupovina, cekam da nadjem da ga kupim, ali se plasim da li ce sve proci okej, ipak ne verujem ekranu bas :unsure:

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Zaboravio sam da kazem, video sam i Oukitel K4000 lite sa QHD displejom i super opcijama, 4000mAh baterija, 2GB+16GB memija, 5.0MP+13.0MP camere itd. E sad ne znam zasto tolikom brzinom izbacuju i kada ce stati, ali je lepo imati izbor, takodje je ovaj moguce naruciti preko AlliExpresa, mada nisam nikad gledao to, tako da ne znam koliko je sigurno

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Skupi pare i kupi nešto pošteno, gde ćeš moći i garanciju da ostvariš ako te strefi neki maler. Mani se tih nepouzdanih kineskih igračaka. Ali ako voliš da se natežeš sa šmokljanima kinezima ako ti rikne telefon, onda izvoli...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Ma vidiš da je bot. Svaki post samo Ouki(ta)tel. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Ljudi izasle su specifikacije za U7 plus (update-ovana verzija U7 pro)
Kao i kod U7 pro, U7 Plus ima display od 5.5-incha, moze se naci u 3 boje: sampanjac zlatna, svemirsko siva i zlatno roze. Kao novitet, ima skener za otisak prsta. Dimenzije su 157.6 X 78.4 X 9.15mm i ima 2500mAh bateriju.
Podrzava 2 kartice i ima slot za SD karticu, ulaz za slusalice od 3.5mm, prednja kamera ima 5mpx a zadnja 13mpx, HDR mode, face beauty mode i panorama exporter je potvrdjen. Sto se tice procesora i memorije, U7 plus ima MediaTek MT6737 chipset i 2GB RAM i 16GB ROM.
Sto se tice senzora za otisak, osim sto sluzi za otkljucavanje i zakljucavanje, ima jos 2 dodatne funkcije. Moze da se poveze odredjeni otisak sa odredjenom aplikacijom, a druga funkcija je da se otisak koristi za slikanje i primanje poziva, ali ovo jos uvek nije potvrdjeno.
Sto se cene tice, kostace $89.00 ali ce u pretprodaji biti cak $69.99

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

sugarcoated_ass napisao:Ma vidiš da je bot. Svaki post samo Ouki(ta)tel. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
Mozda zato sto volim da istrazujem nove a jeftine modele? Koristio sam ZTE Blade V dosta dugo koji je dzabe a veoma veoma dobar, a ovaj je sada jos jeftiniji a sa jos boljim specifikacijama

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Pa što onda već jednom ne kupiš nešto od tih budalaština? Samo piskaraš bez veze u nadi da ćeš nekog zainteresovati.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Preteče me kolega. :D
Realno, svaki post ti je u fazonu onih Kirby od vrata do vrata trgovaca. Ako te zanima, kupi brale pa ako se za*ebeš sam si to sebi uradio. Nemoj navlačiti ljude na ko zna kakve gluposti.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Oukitel proizvodjac

Post od liman3 »

Koliko te plaćaju? Oću i ja !

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Džaba se trudiš. Ja sam hteo u Tesla i SNS botove, ali i tu treba debela veza. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Izasao je Oukitel K4000 Lite i moze se naci za $79.99 i akcija traje od 2. do 16. avgusta. Takodje, ima raznih Giveaway-a na njihovoj fejs stranici ali i na drugim sajtovima.
Ovo je Lite verzija njihovog najprodavanijeg modela K4000,i spreman je za shipping od 2. Avgusta.
Ima isti dizajn kao K4000 sa 3 puta cvrscim ekranom ( mozete videti snimak ovde https://youtu.be/VBwdqNbGY0E ) Baterija ima 4000mAh i moze da izdrzi cak 25 dana na standby-u, 2GB+16GB memorije, 5.0MP+13.0MP su prednja i zadnja kamera, 2.5D curved CNC craft i OTG tehnologija, kao i kod K4000 uredjaja.
Razlika izmedju ova dva uredjaja je u tome sto se K4000 Lite moze naci u zlatnoj crnoj i beloj boji, a K4000 samo u crnoj i beloj. Takodje, K4000 Lite ima 5.0 inch QHD display a K4000 ima 5.0 inch HD display. Za vise detalja pogledajte ovde: http://oukitel.com/products/k/k4000-lite-44.html

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Oukitel proizvodjac

Post od probotzor »

covece i na benchu si poceo istu ovu temu, samo sto se niko nije pecao, pa ti se tema izgubila

u redu je da volis alternativne brendove, i meni su neki zanimljivi, ali ne idem po internetu i obavestavam ljude kada su snizenja i gde mogu da ih kupe, ka da ih ja licno prodajem -.-

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Jbt ovaj lik je neumoran. Da je poznatiji brend u pitanju, pa ajde još nekako, neka troluje, ali jedan običan pijačarski đubar... :roll:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Bar ih sami proizvode, tačnije Yunji Intelligent Technology ih proizvodi i valja kao Oukitel. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

^ Idi bre mali u peršun, sa' će i temu o Yunji Intelligent Technology da otvori. :D

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Ukoliko vas ne interesuje, ne morate da citate, nemam nista protiv toga, ali eto, zasto ljubi ne bi saznali o nekim novim markama, izuzev samsunga i iphone-a, koji su preplaceni :)

Ljudi, jos neke vesti o K4000 lite su stigle
OUKITEL K4000 lite cekic test:
https://youtu.be/ZACd5Iao5Zc

I cak mozete da se prijavite da osvojite uredjaj!
https://www.facebook.com/oukitelmobile/ ... 4964253730

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Drakenzen »

Ja sam se prijavio, a vi kako hoćete kejteri!!! :WINK:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Odgovori