Coolpad Modena

Sheki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 11. Jul 2016. 14:43
:: Microsoft lumia 640

Coolpad Modena

Post od Sheki »

Hteo bih da kupim Coolpad Modena pa me zanima kakav je teledon ako znate nesto vise o njemu. Hvala

Korisnik1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 14. Jul 2016. 14:03
:: Nije bitno

Re: Coolpad Modena

Post od Korisnik1 »

Telefon je sasvim solidan.Moja drugarija ima taj telefon i njoj dobro radi malo baguje ali nema veze...Ako si zavisnik od brzine telefona i ako trazis telefon sa boljim karakteristikama ovaj model nije za tebe ali ako volis da je sve solidno onda odma kupuj ovaj model

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Coolpad Modena

Post od sugarcoated_ass »

Ne bih uzimao to uopšte u razmatranje... No name Kinez sa ko zna kakvom podrškom. Za te pare možeš naći na KP nov Huawei P8 Lite sa garancijom koji je hardverski dosta ispred ovog.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Coolpad Modena

Post od probotzor »

i moja preporuka je p8 lite, mada ima ocajnu kameru....probao sam modenu prosle godine cim je izasla i rezultati koje je ostvarila su sramni

cini mi se da je bilo nekihj 15-16k na antutu, a telefon je tada kostao 23k dinara

bonanza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 188
Pridružio se: Pon, 30. Nov 2015. 13:43
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Novi Sad

Re: Coolpad Modena

Post od bonanza »

Evo sad je izasao 2 deo ovog teleofna :lol:
Video sam ga u Telenoru i mogu reci da vizuelno polaze ispit ,mnogo ozbiljnije izgleda od starijeg brata.
Ali na zalost stavili su procesor od 1ghz ...

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Coolpad Modena

Post od ciklon »

Dodaj na to da je u pitanju Telenor i da su cene sve, samo ne povoljne, pa čak i za te "treća liga zapad" proizođače.

bonanza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 188
Pridružio se: Pon, 30. Nov 2015. 13:43
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Novi Sad

Re: Coolpad Modena

Post od bonanza »

Znam da je Telenor nenormalno skup .. dovoljno je pogledati samo iPhone 5s kakvi su im uslovi .. isti kao prvog dana kada im se pojavio telefon u ponudi .. presmesno.
No.. nije mi ni to bila tema nego sam telefon na koji sam eto sasvim slucajno nenadano naisao i koji mi se na prvi pogled jako svideo u paketu ali me razocarala brzina procesora iako ostalo zvuci solidno .. 2gb ram , 16gb rom . 5.5 inca ,android 6 ,pelep UI ..

Odgovori