Smartisan R1

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Smartisan R1

Post od Green »

Jedan egzotican smartphone iz Kine.

Ono sto ga izdvaja u prvi plan je to da postoji verzija sa citavim Terabajtom interne memorije, sto je apsolutni rekord u mobilnoj telefoniji. Cena je, ipak, astronomska za tu verziju ($1300).

Ostale specifikacije tu i tamo, prate danasnje trendove. Nema 3.5mm jack, poseduje bezicno punjenje, SD845 procesor, 18:9 ekran i slicno.

Interfejs je dosta drugaciji od onog na sta smo navikli kod Androida, ali je dovoljno funkcionalan. Svojevremeno sam probao Smartisan ROM za Oppo Find 5, sto je davno bilo i nije sve radilo, ali je bio brz i stabilan.

https://www.youtube.com/watch?v=mcIkWp3dyX0&t=208s

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Smartisan R1

Post od Evindzer »

Spreda podseća na Suštinski. :)
Sviđaju mi se okrugli dugmići sa strana. 1 TB memorije je nepotrebno za većinu korisnika, osim ako neće na njemu držati celu ličnu kolekciju filmova. :)
Interfejs mi je interesantan, ali mi se ne sviđa što se mora jače pritisnuti za prečice, više bi mi se svidelo da je dupli tap.
Cena je, naravno, prava sitnica. :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Smartisan R1

Post od sugarcoated_ass »

A kad vidiš cenu za Smartisan treba ti jedan Ranisan jer ti se prevrne želudac. [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Smartisan R1

Post od Green »

Da, cena je zaista jajarska, s obzirom da je "mega" popularan brend. Xiaomi ili Huawei bi se mozda i mogli provuci.

Odgovori