HTC Tattoo

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

Kod mene je xt9 iskljucen, koristim handcent ........... kad kucam poruke preko ove aplikacije xt9 je iskljucen, ali kad kucam preko obicne aplikacije za poruke tada moram da promenim pre kucanja...e sad da li je fora handcent ili nesto drugo ne znam, ali definitivno je super sto ne smara svaki put!
HTC Tattoo

arcanabella
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 13:34

Post od arcanabella »

dragi moji kupila sam telefon preko vipa i nikako ne mogu da provail kako da ga update-ujem na 2.0 verziju. Moze li mi neko molim vas objasniti kao mentolu? :oops:

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Još nikako. HTC nije objavio kada i da li će uopšte izaći 2.0 ili 2.1 za Tattoo. Za sada ništa od 2.1 jedino ako postoji neki kuvani ROM kao što postoji za Heroa ili Magica.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

arcanabella
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 13:34

Post od arcanabella »

hmm.. ok ^^
a mozete li mi onda objasniti kako da koristim wifi dok pretrazujem net, a da mi ne skida kredit? Ugasila mobile network i ukljucila wifi. Skenirao je i pronasao mrezu, ali kada udjem u broswer, kaze da nemam neta. :blinky:

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

To se tako i meni desava,slaba je konekcija i nista vise.... imas besplatne MB posto si preko vip-a pa to koristi.... i ja sam uzeo prosle nedelje tattoo,odusevio sam se :)

bojannds
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 17:44

Post od bojannds »

Cesto mi puca konekcija na wifi,radi i onda odjednom stane i nece neko vreme pa onda ponovo,to je moja kucna mreza i signal je full.Negde sam procitao da treba da se resetuje telefon,na nekom hard resetu(ili tako nesto?),ali neznam gde je to u telefonu.I jos nesto dali postoji neki tutorijal za tattoo na srpskom jeziku??

belimedved
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 29. Maj 2010. 00:56

Post od belimedved »

Pozdrav svima. Kupio sam skoro u VIPu htc tattoo i imam jedno pitanje. Kada je vip kartica u telefonu i idem na pretragu GSM mreze vidi samo vip i telenor,a mts-a nema nigde. A kad ubacim mts karticu vidi sve mreze. Ucemu je problem ?

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

belimedved, ne razumem zbog cega je to problem. Valjda koristis Vip mrezu kad je njihova kratica ubacena.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

belimedved, VIP sada ima dogovor sa Telenorom i kada nemas VIP mrezu automatski ce ti preci na Telenor .

belimedved
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 29. Maj 2010. 00:56

Post od belimedved »

Mrzi me da citam sve postove od pocetka ali ako nekog interesuje kako da jednostavno rutuje telefon i da namesti IGO navigaciju da mu radi bez problema neka mi se javi. A da naravno tu ide i uputstvo kako da otljuca market da bi video mnogo vise aplikacija. Sve to sam uradio na mom tattoo i radi savrseno. Za drugi model telefona nisam probao.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Meni je ugasen T9.Jedino kada se ugasi telefon i upali ponovo onda mi je ukljucen i moram ga ugasiti,a ovako samo ga prvi put ugasim i posle mi je stalno ugasen...Ne znam kako kod vas nece?

Za Darko80 i Ninolina

vylota
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 11. Nov 2009. 14:17

Post od vylota »

Ubacite aplikaciju Srpska tastatura, i necete imati problema sa T9. A imacete i cirilicu. Ja koristim od pocetka tu tastaturu sa po 2 znaka na tasteru i radi odlicno. Probajte. Jel ima nekih novih maskica za tattoo da su izasle posle onih odvratnih od 8 marta?

Luka-70-
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 20. Jan 2010. 18:33
Lokacija: Novi Beograd;Blok 70

Post od Luka-70- »

ubacite swift key tastaturu...najjaca stvar...moze da uci tvoj jezik koji koristis iz poruka koje ste koristili,pa vam kucanje ide mnogoo lakse... :)

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Luka-70-, gde da proanjem istu posalji link na pp ako te ne smara. OK hvala unapred ;) ;) ;) ;) ;)
Iphone 4s white clear install

wuchkica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2010. 13:27

Post od wuchkica »

Ćao ljudi 8)

Ja verijem da ovde sve piše već, ali ja stvarno ne mogu da čitam 40 i nešto strana :uhuh:
Uzela sam Tattoo u Vip-u pre 2 nedelje i očigledno ne mogu da se snađem još uvek :)
Zanimam me:
- kako da isključim da mi prilikom svakog gašenja aparata traži pin..
- kako da ugasim T9 u porukama (trajno)..
- jel ima teme, tipa da barem mogu da promenim da mi ne bude crno/siva..
- gde da skidam aplikacije a da nisu one standardne..
- jel znate da li ima negde da se kupi zebrica maska..
- kako uopšte da menjam masku, ja ovo ne mogu ni da mrdnem.. :shock:
- i jel ovo čudo ima blic pobogu:chytry:

Nadam se da nisam preterala sa pitanjima :oops: Pozzić :lol:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

wuchkica, a da ti procitas sta pise? Ili mislis da je dovoljno da kazes "mrzi me", pa svi treba da skoce da ti odgovaraju vec odgovorena pitanja. Daklem ne budu lenja, citaj. Ne budi bezobrazna vec ceni i tudje vreme ne samo svoje.

Btw. kako ti nije jasno da li ima blic ili nema? Ako si ga kupila, zar ne vidis da li ima ili nema blica?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

wuchkica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2010. 13:27

Post od wuchkica »

ih nisi baš nešto ljubazan :shock: kaži mi koji normalan čovek ima vremena da čita ovoliko strana :o ..s toga tomase 8) ne bi te više zadržavala :P :)

sva sreća ima ljubaznih kojima nije bilo teško da odvoje 2 min da odgovore i fala im na tome
:lol:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

wuchkica,
1 jako tesko.....
2 skoro pa nikako
3 ima
4 na net-u
5 nemamo pojma
6 lako
7 nema

35 sec :lol: :lol: :lol: :lol:
D500&E71

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

wuchkica napisao:kaži mi koji normalan čovek ima vremena da čita ovoliko strana
Mlada damo, budi makar toliko ljubazna i uctiva pa ispostuj vreme drugih forumasa koji su izneli svoje utiske i znanje u ovoj temi pa citaj, jer tebi treba pomoc, a ne tvom komsiji.
Zasto mislis da neko normalan hoce da 100 puta pise jednu te istu stvar koja je vec prezvakana u ovoj temi?
wuchkica napisao:sva sreća ima ljubaznih kojima nije bilo teško da odvoje 2 min da odgovore i fala im na tome
Jeste ima ljubaznih ljudi na ovom forumu i nije im bilo tesko da pisu, pa eto jos jednog razloga da prelistas prethodne strane.

Uglavnom najveci problem je tvoj stav gde ti istices da te mrzi da citas, a hoces pomoc. Makar da si nesto procitala pa da kazes da nisi uspela naci odgovore na sva pitanja, ali ovako... :uhuh:

loki13, :lol:

ostrica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Čet, 10. Dec 2009. 19:17

Post od ostrica »

Malocas se pojavio oficijelni ROM update za HTC tattoo ali za orange mrezu

http://ht.ly/1SCfh

Ne znam da li je samo neki update ili 2.1

Odgovori