HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Ljudi ajde postavite svoje musthave aplikacije za ovaj mob u vidu neke liste.Sigurno znate na sta mislim ,programi koji su zaista bitni ili vam se iz odredjenog razloga svidjau sa kratkim komentarom pored svake.Hvala svima.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

de.marko, nema potrebe da se u ovoj temi nabraja jer postoji tema za aplikacije. Čak i ako je neka baš ekskluzivno za ovaj model, može da se napomene.

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Samo da se upisem da sam od sinoc postao ponosni vlasnik ovog cudovista. Nisam cijelu noc spavao dok ga nisam skroz personalizovao, instalirao aplikacije, ispodesavao... Telefon je zaista fantastican, tri rijeci ga opisuju: To je to!

Najvise me od svega odusevio novi HTC Sense, probao sam na proslom androidu sve launchere, od Helix-a do Pro-a, ali Sense u kombinaciji sa HTC-ovim widgetima je zaista prava stvar.

Danas cu da se povezem i sa htcsense.com da vidim kako funkcionise.

acambas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 01:05

Post od acambas »

Za root usere, ovaj rom obavezno probajte
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=829734
ja sam se odusevio, adam je legenda

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Da li je neko probao da se poveze sa HTCSense.com?

Ja sam tu naisao na mali problem, sve sam uspjesno registrovao i na telefonu i na kompu ali kada se ulogijem mogu samo da pristupim podmeniju Dashboard, stranica mi ne daje nigdje mogucnost da izaberem ostalo (People, Messages, HTC Like,...). Jel' neko imao slican problem?

daeko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 04. Maj 2006. 05:01

Post od daeko »

Dobio sam ovaj telefon juce i totalni sam Android noob, jer vec preko god ipo koristim iOS taki da.. razumete me ;) Elem, prvi i za sada najveci problem jeste kako da omugucim njegovu nativ navigaciju da radi, posto mi trenitno kao sto i sami znate trazi da platim mapu za Srbiju..

Navigacija mi je zaista od velikog znacaja zato molim nekog sa debelim zivcima da pocne sa objasnjavanjem! ;)

Hvala unapred ljudi!
Darko

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Meni nece da se ukaci na sense nesto mi izbacuje za lokaciju.da li iko zna sta bi moglo da bude u pitanju?

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

daeko, native navigaciju nisam siguran da možeš da osposobiš......Instaliraj IGO i nemoj ni da razmišljaš o toj koja je već u telefonu.

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Da li moze i kako da se napravi novi folder u meniju all apps pa tako da mi svi programi za net budu u jednom folderu,sve igrice u drugom itd.Znaci da se napravi folder kao sto moze na desktopu tj na pocetnom ekranu,ceo dan sam pokusavao i nisam uspeo.Hvala.I dalje me zeza sense nece da se ukaci kao sifra nije dobra i ne moze da nadje region ja se kacim preko UK posto nas nema???Da li gesim?

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

de.marko, i ja sam se nakacio preko UK. Skini sa HTC oficijalnog sajta User Guide za HTC Desire HD i tamo imas poglavlje HTCSense.com dje ti je opisano kako se treba napraviti nalog na kompu i telefonu da bi se sve fino povezalo (mada je i na HTCSense.com fino objasnjeno ali je odje detaljnije).

Ja sam uspio da se ulogujem ali me uvijek umjesto glavnog menija direktno prebaci u Dashboard i nema onih linkova za Footprints, People, Messages i HTC Likes, tako da od svega toga mogu samo da koristim Dashboard (koji je do duse najvzniji i odlicno radi ali bih volio i ostalo da probam...).

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Imam jedno pitanje da li je moguce da sam zamo za jedan dan tj za 4-5 sati skinuo sa neta 270mb a radio mi je samo update vremenske prognoze i mail-a i skinuo sam 20 aplikacija sa marketa.Posto imam karticu od pre 4 dana ne mogu da proverim kredit i ostale troskove na paketu u mts-u navodno treba par dana da se sistem aktivira...Bice opasno ako sam za 2 dana potrosio svu kolicinu MB za ovaj mesec . :o :o

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

de.marko, 270mb moze da skine za desetak min ali nesto ti je ostalo upaljeno nije moglo na proznozu da skine toliko.

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

Kupio sam ga i nemam reci koliko je dobar,sve sto sam ikada ocekivao od telefona sada imam.
Jedino baterija je slaba za ovoliki ekran ali mogu ja i punjac da nosim sa sobom nije problem :roll:

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

sta je sa ovim updateom vidim da se ljudi zale na proveru racuna u telenoru nesto tel mesa sa fb? jel moze telefon da se rotuje posle updatea?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Ako mekome treba Igo sa mapama nase zemlje za Htc desire moze da me kontaktira na pp .
Note IV N9100 dual

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

toda81, nemoj da zapostavis i google maps 5 mnogo je dobar, brz pouzdan...ja nemam naperu da ubacujem nista vise 8)

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

A kako da pogasim skroz aplikacije koje mi stoje gore na traci ,jer mi se desava da mi rade po 2 aplikacije za vremensku prognozu i stanje baterije itd .Pokusao sam preko app kilera i on ih ugasi trenutno ali se opet pojavljuju ili ih uposte ne ugasi.Hvala svima na odgovorima.

banana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 13:59

Post od banana »

Unapred se izvinjavan ako je neko postavio isto ili slicno pitanje, a nisam procitao temu od pocetka.
Ima li načina da se u porukama promeni velicina fonta, da bi se dobio veci tekst ?
Za mail sam pronasao opciju ali mi ne uspeva za SMS te MMs.
Hvala unapred

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Evo malo novosti,

Nisam postavio review jer nemam reci za ovaj telefon, odavno nisam koristio ovako los telefon (osim n97 naravno). Imao sam stalno problema sa WiFi i GSMom kada uhvatim sa obe ruke, izgubi signal. Nabavio sam drugi primerak medjutim isti problem.

O bateriji ne bih komentarisao jer je grozna. Izasao je skoro update, i ajde reko da ga ubacim. Radio je super 2 dana, medjutim posle toga, stalno puca "phone" aplikacija i zakucava, kada upalim iGO isto.

I onda kazu iPhone 4 preskup jer ima deathgrip.

Ni HTC nije vise ono sto nije bio.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Ma daj sta pricas pa ti si jedini kome se desavaju ove cudne stvari nestane ti signal na wirelessu i gsm ???Mora da su ti ruke od olova?? Baterija meni izdrzi vise od 1 dana a ako normalno koristim tel onda i do 1.5 dana Za update ne znam ali meni sve radi savrseno.Inace mogao sam da kupim i iphone4 ali eto htc je presudio.Prema tome preispitaj se malo sta sa tobom nije u redu pa onda postavljaj ovakve komentare.Inace Igo radi savrseno iveoooma je precizan.

Odgovori