HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Znaci nema problema s tim. Thanks ;)

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Malo malo pa mi se premesti redosled ikonica u start meniju :unsure: Sta se desava?

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

[quote="Dream Weaver"]lovd, fabricki ROM ili neki kuvani ROM koristis? Jel WM ili Android?

Ja sam ti od onih koji ne menja nista , znaci fabricki WM , kako sam ga uzeo u telenoru takav je :oops:

Instalirano 2-3 app za posao sto mio treba i to je to .... na 5-6 meseci sam radio hard reset , kad krene malo da ludi ... kao svaki WM

Nikako da ga odnesem u servis a plasim se da ce samo da urade HReset i to je to , i da ga drze 44dana

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Kada pokrenem program 'CleanRAM', nakon zavrsenog procesa pise npr free memory 55-60mb, danas je pisalo 23, nekad 45, uglavnom vrte se slicne brojke. Zanima me da li je to slobodna RAM memorija? Cak i u najboljem slucaju 60mb je smesno u odnosu 448mb koliko ima telefon. :o Pa na N95 8gb sam od 128 imao uvek 80-90 slobodno, ali uvek. Razumem ja windows, animated wallpapere, ali nije valjda da sve to zdere toliko memorije? :o

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Sta uraditi,kad mi stizu poruke stizu mi 'unazad'
Dakle,ne idu ka dnu nego ka gore,a nekad su skroz izmesane pa moram da skrolujem ekran da bih nasao.Uradio hard reset ali isto.Da flesujem opet rom?Neka iskustva?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

kisinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 22:39

Post od kisinjo »

pozdrav svima!!! Dvoumim se izmedju ovog telefona i samsung galaxy s, pa bih vas molio za neki savet, preporuku!!!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Postavi pitanje u delu foruma poredjenje modela,iako galaxy s ima bolji ekran mislim da se tu prica zavrsava.sve ostalo ide u korist hd2.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

drugari ako neko zna neka pomogne oko sledeće dosadne stvari na telefonu.Nikako neuspevam da ugasim obaveštenje o poslatoj poruci.Išla sam u ALL SETTINGS zatim SOUNDS and NOT..... i tu pod notification dečekiram EVENT:message-send succeeded i idalje mi prijavljuje report da je poruka poslata.Zna li neko ima li još negde nešto da se odčekira?
Inače to nemogu da poništim od kako sam odradila apdejt telefona na:
ROM 3.14.479.2
Manila 2.5.20181527
Radio 2.15.50.14
HTC HD2 ANDROID

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

@sanjke, Otvori primljenje poruke, dole levo All Messages, desno Menu, Settings, Options, SMS ili MMS biraj sta ces da radis.

Elem ja imam sledeci problem, ko moze da mi pomogne, kada idem na Start>Settings>Menu>All Settings>Personal u Personal nemam opciju Owner Information, tako da neznam kako je ime mom telefonu a to mi je potrebno kako bi ga povezao sa Outlook-om u koji sam instalirao Jeyo Mobile.

Jeyo Mobile sluzi za slanje cirkularnih poruka iz Outlook-a.

Da li instalirati novi OS ili ima nacin da nadjem ime mog telefona kako bi isti povezao sa Jeyo Mobile.

Pozz

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Ides na settings/about phone,phone identity.
trebalo bi da je to to.ne znam sta vise da napisem kako bi popunio minimalan broj karaktera ;)
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

zeljovan, na tom mestu mi je normalno odčekirano dostavljanje informacije o poslatoj poruci ali kod mene to i dalje radi.
U vezi tvog problema:
odeš na All settings pa System i pod systemom Device Informacion pa tu imaš Phone Identity-ako je to što tražiš.
HTC HD2 ANDROID

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

sanjke, Pregledao sam kao sta si napisao, ali nije to to, mora da postoji u Presonal>Owner Information. To mi je pokazao jedan drugar na svom HD2 ali ja to nazalost nemam, pa stoga bih Vas zamolio da mi kazete koji rom dobar da instaliram.

Veliki pozz....

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

5. Enable Hidden Owner Info in All Settings\Personal Folder
Go to HKLM\ControlPanel\Owner and change Hide from 1 to 0 and then reset. You can now enter your name you want to register old apps.

zeljovan, pogledaj ovu temu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=583638
and justice for all...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

momcovi pitanje,jel neko fleshovo WP7 ako jeste zamolio bih za help...
citao sam na xda,al ako je neko radio moze iz prve ruke da mi kaze jer se isplati raditi il ne?

kisinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 22:39

Post od kisinjo »

molim vas za pomoc. nov sam sa ovim telefonom,i ne mogu da provalim kakoda posaljem pesmu preko blututa! Ako moze neko da mi pomogne!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

kisinjo, "pesmu" saljes preko BT na isti nacin kao i bilo koji drugi fajl - u File exploreru markiras fajl i zadrzis prst na njemu dok ne iskoci pop-up meni (daklem ne tapnes kratko da ga otvoris vec pritisnes i zadrzis!) i izaberes opciju "Beam".
Slika
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Bas sam se zainteresovao za ovaj model i trebalo bi da ga menjam,ali sam video da ljudi pisu kako im crkava konektor za touch screen i sad me zanima jel to istina?

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

fannY, evo ja ga imam skoro 1godinu i savršeno mi radi-Telenor varijanta.Nijednom nije sam zabagovao sem što sam ga ja par puta zaludela pa je morao da se odradi hard reset.Kupi ga slobodno.
:)
HTC HD2 ANDROID

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

fannY, ja takodje nisam imao problema sa njime uopste, radio kako treba, nadam se da i dalje radi kako treba.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

sanjke, lesa0208, hvala puno ,izgleda da su to neke izmisljotine,sad mi je mnogo lakse .:)

Odgovori