HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

marens, mozes treba ti samo torrent klient na telefonu skini ga sa marketa .

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Imam problem na ovom telefonu, naime posto se na telefonu koristi non-stop internet konekcija desava se da kad je slaba pokrivenost mreze i kad je obicni GSM signal da se po nekoliko puta restartuje telefon. Kad je signal jaci i kad je npr UMTS pokrivenost u pitanju nema nikakvih restarta ni problema. Verzija softvera je fabricka i to zadnja koja je dostupna za navedeni telefon i nije root-ovan. Da li je neko imao slican problem? Pozdrav

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

janka_88, dešavalo mi se na DHDu da se restartuje s vremena na vreme ali ne zbog intereneta nego verovatno zbog nedostatka memorije ili kad flipne od nekog programa.

Nisam imao takav problem na DHDu. Da probaš drugi radio da mu flešneš? Mada ćeš morati da ga rtuješ i s-off da mu uradiš :(
and justice for all...

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

janka_88, mislim da će jedan stari dobri master reset sve to da rijesi ;) Jedino što ćeš se izmaltretirati oko ponovnog instaliranja i podešavanja aplikacija...

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Nesto sam pronasao na netu da zbog skype-a moze se desiti da je na telefonu nesto slabiji prijem signala, valjda jer radi stalno u pozadini pokusavaju se ulogovati ili sta vec... Obrisan je skype i za sad nema problema nikakvih, vidjecemo kako ce se dalje ponasati. :)

sare88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 09. Sep 2011. 00:43
Lokacija: Srbija

Post od sare88 »

Ljudi imam jedan problem. Znaci ako vi ne znate sta je ona ne zna niko ! :shock: . Dakle idemo. Koristim telefon Desire HD i imam paket Telenor prenesi i surfuj. Kada udjem na Google Maps preko WiFi mapa me pronadje bez greske ali kada sam preko mobilnog interneta onda me masi po 500 metara!!! GPS je ukljucen proverio sam, sada sam gledao na Speed Test i brzina mog mobilnog interneta je 182kbps!!! jel to moguce?? Da li je moguce da je tako slab :smutny: :smutny: :smutny:

sare88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 09. Sep 2011. 00:43
Lokacija: Srbija

Post od sare88 »

Danas sam bio u servisu i decko mi je rekao da moj telefon posto je iz US ne moze da radi u Evropi 3g ili 4g samo 2g a to je Edge :SS.

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

stavio sam novi rom i sve je super ali me zeza samo imenik tj sada nemam nijedan kontakt??? kako to da sredim. Na kartici nemam snimljene kontakte.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

de.marko, pa jesi li odradio neki back up kontakata koje si imao na telefonu pre stavljanja novog ROM-a? Ako nisi, a nisi ni sinhronizovao sa Gmail-om, onda sve ispočetka...:(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Zeljkamp »

Upravo sam instalirao system update!

Android Version : 2.3.5
HTC Sense version : 3.0
Software number : 3.12.405.1

Javljam utiske kada se budem malo vise igrao sa telefonom!

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Instalirah i ja update jutros. Utisci su više nego pozitivni, sviđa mi se Sense 3.0, samo me pomalo nerviraju svi oni silni 3D efekti, ali šta da se radi, lock screen mi je zato i više nego fenomenalan. :-)

Potajno se nadam da su bar malo poradili na trajanju baterije, mada ni do sada nije bila loša, ali to ostaje da se vidi kroz par dana. Generalno vredi instalirati update.
iPhone 4 16GB SIM Free

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

hah? izasao update kod mene nista ne izbacuje, kaze da nema update.

3.0 sense na hdu neverovatno. Koliko je tezak update? nadam se da ce i kod mene stici, ne znam sta se desava.

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Update je "težak" oko 230 MB, dakle popriliÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

Pa dobro to i nije mnogo jer vredi toliko. Samo ne razumem zasto ga jos uvek nema na mom fonu XD jel moze jos nekako da se proveri za update sem u "check update"?

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Roda92, polako covece, dobice svi apdejt, ne dobijaju ga svi odjednom, nego u turama.. Dobices i ti za par dana, ne gori nigde :P
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

hahaha gde ne gori XD salim se, cuo sam da bi do 15. svi trebali da dobiju, videcemo. I hvala na odgovoru.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Korisnik sam ovog telefona nekih 8-9 meseci i do sada nisam nikada uopste radio system update inace fon je sa telenora fabricka verzija... a sad bih uradio ovaj novi update 2.3.5 sa sense 3.0.....e sad ako neko moze samo da mi pojasni objasni sta sve treba da uradim pre nego sto pokrenem update.....pre svega mislim da li gubim neke aplikacije ili brojeve iz imenika...jel treba nesto da sacuvam i gde itd...znaci detaljno mi treba objasnjenje jer ne bih da se nesto izgubi sto vec imam u fonu....HVALA UNAPRED... inace fon me sluzi extra nisam do sada nikakvih problema imao....nadam se da ce tako biti i sa ovim novim update....
I kakvi su utisci ko je vec odradio update???

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

bata bogdan, u principu nije loše odraditi backup bitnih podataka (kontakti, slike, itd), mada ne bi trebalo da izgubiš ništa nakon update - a. Ja sam, na primer, uradio 3 puta update na ovom telefonu i nikada ništa nisam izgubio, ali opet postoji ta šansa od 1% da nešto pođe po zlu.

Pametna ideja je da sve kontakte sinhronizujeÅ¡ sa svojim Google nalogom, time izbegavaÅ¡ potrebu da njih backup - ujeÅ¡, pa ti onda preostaje da samo odradiÅ¡ backup slika i video snimaka koje eventualno imaÅ¡, a instalirane aplikacije su ionako vezane za tvoj Google nalog, tako da u svakom sluÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Hvala na odgovoru :D ....sad samo treba da sacekam da dobijem novi update jer mi za sad samo pokazuje update na 2.3 verziju....a kod mene je jos uvek fabricka verzija 2.2.....nadam se uskoro novom updatu 2.3.5..... :lol:

EDIT : Jos uvek nisam dobio softwer update za verziju 2.3.5.....???
Da ponovim samo fon mi je na fabrickom softweru verzija 2.2....da li moram sada da updejtujem na 2.3 verziju koju mi sada trenutno nudi da bih dobio novi update ili da cekam dok ne dobijem samo novi update?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Ima li nekog strucnog da mi odgovori unapred zahvaljujem....ako hoce i ima volje.....samo da mi odgovori sta treba da radim kao sto sam vec napisao post iznad.....

Odgovori