HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Jesam, posvadjao sam se sa radnikom jer nisam mogao da dobijem revers u kome pise u kakvom je stanju telefon predat (bez ogrebotina, pukotina itd) pa ga nisam ni predao.
Poslao sam zvanican dopis, pa cekam odgovor (zakonski rok 8. dana za odgovor) a ako ne dobijem odgovor uvek su tu nasi "drugari" trzisni inspektori.
Sada telefon stoji iskljucen i u kutiji jer mi se smucilo vise da gubim mrezu i dobijam poruke da sam ne dostupan.

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Madness99, trebao si da tražiš šefa prodavnice, pa ako ti on ne da, zoveš njegovog šefa, itd...Imao sam sličan slučaj u tehnomobile-ovoj radnji i poplašili su se i popustili.

Inače sam problem sa mrežom imao na touch hd-u i ispostavilo se da je bio hardware u pitanju, cela serija uređaja je imala problem sa pucanjem veze usred poziva...Valjda to nije slučaj kod tebe...
djurkash

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Niko od sefova nije bio tamo, otvoricu jednu temu o tome kako je izgledao ceo slucaj.

Kod mene se desava sledece, nazove me neko, obavimo razgovor i posle toga nedostupan mozda pola minuta i isto tako sa porukom.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

To mi liči na hardware, ne verujem da je do rom-a...Idi sutra u tu istu poslovnicu, pa oni su tu zbog nas, a ne mi zbog njih...Zovi ujutru korisnički servis i traži šefa podrške kupcima, ma samo budi uporan, moraju da ti reše problem...
djurkash

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

madness99 mora postojati neki nacin da resis svoj problem,nemoj odustati jer je ipak velika para u pitanju :?

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

madness99, Do kraja idi i izvestavaj nas .
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Madness99, ima li kakvih novosti, jesi li uspeo da središ uređaj?

Evo ja da prijavim posle 6-7 dana korišćenja, da se zaista čuje izobličenje na zvučniku, ali ponekad. Nadam se da će ovo rešiti nekim od narednih patch-eva. Inače je pravo uživanje koristiti toliki ekran, i realno, baterija je naslabiji deo uređaja, mada i ona će izdržati jedan dan, ma kako ga koristili...
djurkash

nele's
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 30. Dec 2009. 10:24

Post od nele's »

da li moze neko ukratko da mi obasni kako da updejtujem softver sa sajta za HTC HD2.
unapred hvala
p.s. moze i na mail: nele82@gmail.com

djurkash
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Ned, 26. Avg 2007. 19:04

Post od djurkash »

Na koji softver sa HTC-ovog sajta misliš?

Ako su patch-ovi, onda su u izvršnom formatu i startuješ ih direktno sa telefona...
djurkash

zeljkoirada
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 02. Jan 2010. 18:43

Post od zeljkoirada »

Madness99, kakav je wi fi na HD2, i zanima me jos nesto ali drugarski kako lezi u ruci jel mnogo glomazan ili nije.

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Evo i mene, jbg na zimovanju sam pa nisam puno na netu.

Nov telefon sam dobio u roku od 2 radna dana bez ikakvog pitanja, i ovom prilikom hocu da se zahvalim sefu prodavnice "Mirku" koji je ispao maksimalno korektan i ispostovao dogovor.

Prezadovoljan sam telefonom, wifi hvata dosta bolje, zvuk je naravno bolji i nema izoblicenja i cist je.
Zvuk preko slusalica fantastican, stvarno nemam reci u rangu iPod-a.

Nisam praktikovao da gledam filmove/serije na telefonu ali na ovom je to prava uzivancija.
GPS fix- hladan start 10s :D. Bez problema hvata fix u sred prostorije.

Ne lezi najbolje, kada hocu da se javim malo je teze sa jednom rukom.

Sta god vas interesuje, samo pitajte.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Хтео сам да узмем овај фон али изгледа да за викенд узимам ајпод тач 3г 32гб тако да ништа од хд2!
Некако ми је ајфон ос доста богатији апликацијама поготово перфектним игрицама,тако да...

Негоmadness99, какав је тач скрин?Јел у поређењу са ајфоновим? (ако си га икад користио) :wink:
Nokia 6220 Classic

strahinjaNS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 20. Nov 2008. 03:30

Post od strahinjaNS »

Poz ppl. Kupio sam nedavno u VIP-u ovaj fon i prezadovoljan sam. Imam medjutim neki problem sa delay-om poruka tj. kad posaljem poruku primaoc je primi a meni report ili uopste ne stigne ili stigne posl nekog ( duzeg ) vremena. Isto je i obrnuto, tj kad meni salju poruke. Nije do fona naravno nego do provajdera.Zvao sam VIP i kazu mi da treba da potvrdim mrezu u podesavanjima tj automatic/vip ili ako je na rucno da stavim na automatic. E sad, ja sam cackao ali ne mogu da nadjem putanju. Moze li neko da pomogne. Jos uvek se ucim na njega :).
Hvala,

Poz.

mile500
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 197
Pridružio se: Sub, 14. Jul 2007. 20:24

Post od mile500 »

madness99
Prvo da ti cestitam na fonu,dobro si izabrao nadam se da ce dugo da te sluzi ili barem do sledeceg novog fona...
Ja isto zelim da kupim fon merkam ga i skupljam se sa parama,pitao bi te sledece..

1.Koliko mu traje baterija ako ga koristis u fulu znaci stalno ga cackas,i koliko traje baterija ovako reguralnio bez mnogo cackanja?

2.Da li mu nesto mnogo zameras recimo tipa da je nekada spor ili da baguje ili da ima neki drugi problem....

3.Da li u softveru ima neka ikonica kao na Androidu za preuzimanje free aplikacija i programa?

4.Molio bi te da preko wifia odes na brovser i pokusas da pustis neki flas filmic na netu (ne na youtubu jer vec vrabac na grani zna da to moze i N95) nego na nekom drugom sajtu bilo kom...

Hvala ti na odgovorima radujem se da cujem tvoje odgovore.......

milkobgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 18. Avg 2008. 19:09

Post od milkobgd »

razmisljam se da uzmem ovaj fon pa bih imao par pitanja. da li mogu da se gledaju divx filmovi bez konvertovanja (pa makar i sa nekim drugim programom umesto fabrickog) i da li moze da se ubaci titl (bez pc-ja).
Drugo, kakve su fotke i filmici sa njega, mislim, sa njegove kamere. trenutno imam n97 koji cu dati uz doplatu za hd2 i pored celog telefona narocito sam razocaran kamerom. pre n97 imao sam n82(ksenon, uf) i tvrdim da su fotke (osim napolju po danu) drasticno bolje nego na n97. da ne odem u off, da li su slike i filmici osetno gori na hd2 u odnosu na 5mp nokije

mpm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 23. Jan 2010. 00:09

Post od mpm »

Pomagajte molim vas ! Pre neki dan sam kupio HTC HD2 i nikako ne mogu da aktiviram GPRS i MMS. Iz Telenora su mi poslali podešavanja za Windows Mobile 6.5, uneo sam ih ali nista ! Sta da radim ?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

milkobgd, na svakom WM telefonu mogu da se gledaju divx filmovi bez konvertovanja i moze se ubaciti titl ukoliko ga skidas direktno sa neta.
mpm, imas dole temu " Konfiguracija aparata" pa ces naci sve potrebne parametre, tako da ti ostaje samo da ih uneses gde treba.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

mpm ako se ne varam sama kartica bi trebalo da daje signale aktivacije.barem tako je bilo sa x1 sa 6.5 mobile.pročačkaj malo tamo u ono network i ima baš uzimanje podataka za gprs mms samo što će ti pisati Yugoslavia.tako je meni bilo.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Godzilla,

iPhone sam koristio davne 2008 kada se tek pojavio pa pocetkom 2009 i mogu ti reci da su ekranu u istoj klasi. Mada imam utisak da je na HD2 osetljiviji.

@mile500

1. Eto imam nekih pola sata razgovara svaki dan, 1-2 sms-a, stalno je konektova na net i skida mailove, nekih pola sata GPS-a i izgura 2 dana baterija. Kada samo razgovoaram i saljem sms-ove, izgura 3 dana.

2. Ne, do sada nisam imao problema da baguje, imao sam jedino problem sa sms-om a i to je reseno sa zadnjim hotfixom.

3. Da, ima MarketPlace od Windowsa.

@milkobgd

Mozes bez problema da gledas filmove/serije bez konverovatanja i da koristis titl koji nije zalepljen na film/seriju. Ja koristim jednu od verzija TCMP-a.

Nisu slike gore od N97.


@mpm

Meni telefon cim ubacim karticu (od nekog drugog provajdera) automatski nudi da podesi sam paramtere. Tako da ne znam zasto si uopste trazio da ti salju ovi iz Telenora?

Probaj da iskljucis proxy u podesavinjama jer on zna nekada da zavitlava sto se tice neta.

mile500
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 197
Pridružio se: Sub, 14. Jul 2007. 20:24

Post od mile500 »

madness99, hvala ti na odgovorima,nadam se da ces mi odgovoriti na ovo poslednje pitanje nadam se cim budes bio u mogucnosti jednostavno sam hteo da vidim da li podrzava flash na brovseru...

Pozz Hvala ti madness99

Odgovori