HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Baterija na HD2 mi drzi 1-3 dana, u zavisnosti od upotrebe, medjutim naleteo sam na ovo, pa me zanima da li je bezbedno uzimati posto dodatnih dana koriscenja nikad dosta :)

http://www.svezamob.rs/baterije/baterij ... eta-HINORX

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Stefan33, ne uzimaj baterije kod njih ja sam bio uzeo za hd2 jednu bateriju i za dva meseca mi se bila nadula i morao sam da je bacim.

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Ok, hvala za info ;)

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

zar niko ne znam da resi moj problem?? Imam sada i parametre za mts sve ali i dalje nema slika na kontaktima, nesto treba da se upai ali stvarni ne znam sta?? Heeeelp!!

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

Opet ja :) kada idem na kontakt i na ikonicu da promenim sliku upaljeno mi je Outlook Photo i ne moze da se ugasi i ne moze uopste da se klikne link FB da mi poveze sliku sa fbom. Kako da ugasim taj Outlook? Nemam mail na fonu a znaci da nesto u settingsu treba da ugasim, ali ne znam sta?? Heeelp :(

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Onaj problem sto sam imao sa punjenjem je bio do usb kabla, kabel sam zamenio i punio je (bez restartovanja ).....ali i dalje puni znatno znatno sporije nego sa originalnim i sto je jos gore, nece komp da ga prepozna i sada ne mogu da povezem telefon sa kompom :? A taman sam hteo Android da ubacim ( dosadilo mi bagovanje windowsa ).....jel zna neko gde ima da se uzme originalan usb kabel (pozeljno u ns), i da li bi mi odgovarao bilo koji htc usb kabel?

Haha...trazio sam nesto u kutijama sa tavana i nasao nov micro usb kabel od Nokie 8600 i em sto prepoznaje hd2 na kompu, em sto puni brze nego sto je punio sa originalnim :D :D :D
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

Krile007,
Onoliko, koliko ja znam svaki kabal treba da ti odgovara koji ima dzek za HD2, po meni nešto te zeza kabal ili fon.

A šta se tiče Androida na putu sam i ja da ga instaliram ali jos nisam napravio taj korak, razlog sledeći je da sam telefon kupio kod telenora i da mi je do 7 meseca još u garanciji.
Koji je postupak ubacibanja OS Androida, ja sam svojevremeno na HTC Tytan II instalirao romove ko iz šale mada nisam moro da otključavam telefon i sl.

Ako ti nije teško da napišeš šta je sve potrebno za instal OS Android.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Nisu svi kablovi dobri-ja to iz iskustva govorim.Naručim za radnju mikro usb kabal da kažem "običan" i moj telefon neće da se puni sa njime.Uzmem kabal sa drugog uređaja-tablet i takođe neće da puni ali zato original puni.Takođe Samsung galaxy neće da se puni sa tim kablovima.
HTC HD2 ANDROID

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

zeljovan, za ubacivanje androida ti je potrebno par softvera na kompu, odnosno: HSPL 2.08, zatim MAGLDR, pa RECOVERY za Android i ubacivanje android roma... nije komplikovano nista, mada sam se ja namucio jer nisam nista od toga znao sta i kako, pa sam naucio na tezi nacin, no o tome u odgovarajucoj temi: HTC HD2 sa Android OS-om pa cu tamo da ti odgovorim sta god treba... i da, u svakom trenutku mozes da vratis official wm6.5 ROM, i da ti garancija u telenoru opet vazi, ne daj boze da ti zatreba...
ja sam drugi dan kako sam ga kupio stavio Android, jer mi je wm6.5 bio uzas, mada sad me privlaci ovaj WP7 pa hocu i to da isprobam...!
Samo nek se rolaju....sarme.

oop
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2012. 11:35

Post od oop »

imam legalan hd2 na nemackom i hocu da prebacim na engleski. na htc sajtu nikako ne mogu da dadjem download. moze pomoc :)

NijeZauzetoIme
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 21:23
:: Pocophone F1

Post od NijeZauzetoIme »

da li je bolji vek baterije sa vin 7 na hd2? koliko? sad sam instalirao neki win7,5 mango da probam, treba mu večnost da se instaliraju apps na prvom butu...
Huawei Nexus 6p - Xiaomi Mi Note 3 - Pocophone F1

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Nije bolji,meni je sedmica lesila bateriju za 6-7 sati veoma racionalnog koriscenja.
Napunim ga do 100% pred grad,dok se vratim za nekih 3-4 sata on se bori s dusom na 30%
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Ubacila napokon Android ali SD varijantu,posle gašenja-paljenja 3 puta radi ekstra.
Verzija 2.2.1 androida,možda malo stariji ali radi odlično.
HTC HD2 ANDROID

djeno
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2008. 19:34

Post od djeno »

Postoji li mogućnost na fonu HTC HD 2 da se kucaju poruke kao na standardnoj tastaturi a ne samo android. I šta treba uraditi na fonu ako je to moguće?
Unapred hvala

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

djeno, ako je pitanje vezano za HD2 sa Android OS-om, onda koristi temu u Android OS delu foruma: viewtopic.php?t=22564&highlight=HD2
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

sanjke napisao:Ubacila napokon Android ali SD varijantu,posle gašenja-paljenja 3 puta radi ekstra.
Verzija 2.2.1 androida,možda malo stariji ali radi odlično.
Ispravka,radi ok ali jede bateriju kao lud.
Ubacih malo pre Nexus HD2 SD i isprobaću ga ovih dana da vidim kako se on ponaša,ali za sad radi malo brže od prethodnog.
HTC HD2 ANDROID

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Da li negde ima da se kupi poklopac baterije,posto se izgrebao skroz na skroz:),samo on,plastika je sasvim u redu?.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

ripy13
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 16. Okt 2008. 18:10
Lokacija: Beograd

Post od ripy13 »

Ako nekome treba za delove, dao bih ga celog za 50e...ne bih deo po deo...
Vise info na pp...
:roll:
Samsung c3322 + 4GB, Sony Ericsson Arc + 8GB

rkeu
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 19. Okt 2009. 13:43

Post od rkeu »

E ljudi pomagajte,imam problem taj da fon cas oce cas nece da salje sms poruke :?
nije mi bas najjasnije kako to da nabudzim,pogotovo sto sam tek poceo da koristim fon

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

a sta fali temi o HD2, pa moras da pokreces novu? A inace naravno da moze da se poveze u USB mass storage rezimu, ali ako zelis da flesujes Android ROM to nije ono sto ti treba.
Zelim da ubacim android umesto winmobile-a, i to valjda radim preko active sync mode-a, a ne mass storage moda?

Odgovori