HTC Wildfire S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Re: HTC Wildfire S

Post od kopitaneskita »

naravno da nisi pogrešio. zamenio si slabiji iphone wannabe telefon za odličan htc.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

majkon80, druze odlican izbor poslije plastikanera :) a ne kontam sta pitas to za sd karticu...na nju nabacis rom instaliras nekaakv recovery iz kog mozes da pokrenes instalaciju odradis wipe i podizes rom...nikakva procedura nije
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Re: HTC Wildfire S

Post od Njegovan »

Imam jedan problem. Iskopirao sam sa sim kartice sve brojeve na mobilni. Pa sam kupio novu karticu ali ne mogu nikako da skontam kako da prebacim sada iz telefona na sim karticu brojeve. Našao sam ono import sim ali nešto neće. Ima li pomoći?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Re: HTC Wildfire S

Post od aleksa87 »

Pre dva dana sam dobio system update!
Sada je software number 2.26.720.3, ostalo je isto Android version 2.3.5 HTC Sense version 2.1

Nisam primetio nikakve promene u izgledu, brzini, stabilnosti... Da li ima neko informaciju sta je ovim update-om pokriveno?
LG Nexus 4 16GB

maremas
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 19. Avg 2007. 08:43
Lokacija: Beograd

Re: HTC Wildfire S

Post od maremas »

Uzeo bi ovaj telefon (polovan), pa me interesuje da li je ok dati 90ak evra za njega, neću da pogrešim ako ga uzmem?
Imam Nokiu E52, pa sam hteo da pređem na Android.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

maremas, ni kakve pare a ni kakav telefon, mada je bolji od te nokie kojju sad imas...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: HTC Wildfire S

Post od janka_88 »

maremas, imao sam prilike da se poigram sa navedenim telefonom i siguran sam da nećeš pogriješiti ako ga kupiš, prijatno sam bio iznenađen telefon i moram priznati da fino radi i nema nekih sjeckanja i zakucavanja i sve radi bez problema. U svakom slučaju otvoriće se puno više mogućnosti u odnosu na sadašnji E52 koji imaš ali ćeš morati zaboraviti višednevno korištenje telefona bez punjenja baterije po kojoj znam da je E52 kao i većina Nokia poznata ali mislim da će ti se isplatiti.

Dulebk1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2012. 11:50
Lokacija: Београд

Re: HTC Wildfire S

Post od Dulebk1 »

Rutovao sam telefon HTC Wildfire S i obrisao neke nepotrebne stvari sa telefona, i sada kada udjem na Google Play i pokusam da skinem zeljenu aplikaciju napise mi Error "Application" could not be downloaded due to an error. (406)
Molim za pomoc...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

Dulebk1, cime si izvrsio brisanje? rjesenje ti je po meni da uradis hard reset i pomocu titaniuma rjesis se nepotrebnih app
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

pboskovicyu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 18. Jun 2010. 15:31
Lokacija: Nis
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od pboskovicyu »

Imam problem sa internom memorijom od 150 MB. Prakticno sve aplikacije koje skinem puno ovu memoriju kao i njihovi apdejtovi koji mi automatski izlaze. Stvarno mi nije jasno zasto sve to ne mogu prebaciti na memorijsku karticu...? Imam samo nekoliko aplikacija instaliranih i za nistaa preko toga nemam dovoljno mesta....

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

Pa recimo rutujes aparat pa nabacis sebi link2sd programcic...napravis na sd kartici ext karticu i aplikacije bubas na nju...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

pboskovicyu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 18. Jun 2010. 15:31
Lokacija: Nis
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od pboskovicyu »

Druze da li bi mogao da mi das neka detaljnija uputstva u vezi sa tim posto bas i nisam najvicniji...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

Od srca ti preporucujem da uzmes temu htc tattoo i procitas....tu sve pise...kad prelistas znaces mboge stvari i bice ti lakse
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

moljac2514
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2012. 12:40
:: samsung galaxy s3neo
:: htc desire 310

Re: HTC Wildfire S

Post od moljac2514 »

Imam priliku da kupim nov ovaj telefon za 100 evra, smatram da je za te pare dobra investicija? Ustvari, za isti novac mogu dobiti i nov Huawei ascend y 200! Sta da radim?poz

SkyIsTheLimit
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 25. Dec 2012. 19:28
:: HTC Wildfire S

Re: HTC Wildfire S

Post od SkyIsTheLimit »

Pozz svima. Imam problem sa bluetoothom. Svaki put kad hocu da posaljem nesto sa drugog na moj fon izbaci mi paired but not connected. Trazio sam po netu razna resenja i probao sam svako, ali mi nije uspelo. Da li zna neko sta da radim ?

NeLe001
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 21. Nov 2013. 20:17
:: HTC Wildfire S

Re: HTC Wildfire S

Post od NeLe001 »

Posle 2 godine koršćenja, mogu reći da je telefon ok za amatere. 600MHz je malo, kao i memorije pa telefon posle instaliranja nekoliko aplikacija (iGO, Skype, Viber,...) koči i stalno izbacuje upozorenje za malo slobodnog prostora. Pre 2 meseca mi je otišao tač, tako da sam morao da ga menjam. Sada imam problem da mi ponekad dugme za "vraćanje" ne radi, pa moram da pritisnem "home" dugme pa opet da odradim ono što želim, kao i to da telefon prilikom razgovora ugasi ekran i više ne mogu da ga upalim ni na ono dugme gore. Potrebno je neko vreme, da dođe sebi pa da opet proradi. Koliko je to neko vreme nisam merio jer nemam živaca, pa mi je u poslednje vreme došlo više puta da ga tresnem o zemlju. U svakom slučaju, dosta smo se družili, doći će mu zamena u skorije vreme.

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: HTC Wildfire S

Post od mazzy »

Kupi neku Lumiu... 520 ili 620... bices prezadovoljan.

pboskovicyu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 18. Jun 2010. 15:31
Lokacija: Nis
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od pboskovicyu »

I mene je poceo mnooooogo da nervira, jedva cekam Februar tj da mi istekne ugovor pa da uzmem neki drugi. Ajd recite mi samo jos ovo da li postoji sansa da se podesi da ne vibrira dok se kucaju poruke. Preko dana se to i ne primecuje ali kad je tisina ume da nervira one koji spavaju u istoj sobi :P

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Wildfire S

Post od majkon80 »

uzeh ovaj za mnogo smesne pare,pa ne mogu da se naviknem,nego smeta mi mala interna memorija,jel ima opcija da sve aplikacije idu na karticu,to mora root?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: HTC Wildfire S

Post od acamatic »

Aha majkon mora root, pa zatim link2sd aplikacija i onda možeš da ih prebacuješ u SD..

Odgovori