HTC Evo 3D

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Proveri da li se slaže IMEI na nalepnici sa onim što se pokazuje kada se ode u setings/about phone/phone identity/IMEI

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

psyhound napisao:Sta svi imate protiv novog marketa? Meni radi odlicno i uopste nemam problema sa njim... :)
Ovo i mene zanima? :unsure:

dakiza napisao:Proveri da li se slaže IMEI na nalepnici sa onim što se pokazuje kada se ode u setings/about phone/phone identity/IMEI

Slaže se, evo dokaz:
Slika
Slika

Šta ako se slaže, šta ako se ne slaže?

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Baraba, Nisam tebe pitao da li se slaže. Svi IMEI brojevi u Srbiji a možda i šire počinju sa 358. Ako se ne slaže znači da je telefon verovatno kraden u inostransvu, njegov IMEI blokiran pa je morao biti promenjen, ili ga uopšte nema (sve nule) , takvi telefoni imaju problem sa nekim servisima na mreži pr. ne radi 3g radi samo gsm itd.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Baraba, psyhound ne sviđa mi se koncepcija novog Marketa, ni izgled, a ni brzina...:( Stari je jednostavniji i brži a i imam za njega lepu temu u mojoj omiljenoj boji pa sve bolje izgleda i funkcionalnije mi je na staroj verziji Marketa...:) Novi Market ima neke opcije koje stari nema (mogućnosti novog su: da staviš šifru, da onemogućiš autoupdate aplikacija, da podesiš update samo preko WiFi-ja i informacija uz aplikaciju sa datumom kad je poslednji put updateovana od strane developera...:)) ali meni nisu važne, a Stari je brži, lepši i jednostavniji...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Ninolina, znaci subjektivne i estetske stvarcice. Mislio sam da je nesto ozbiljnije u pitanju. Meni, sto se tice brzine, radi odlicno. Nisam primetio bas nikakvu razliku izmedju starog i trenutnog marketa. :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

psyhound, pa to - subjektivno, kao i u slučaju ostalih aplikacija...:) Imaš 20 aplikacija koje rade istu stvar ali se tebi baš jedna ili dve od njih više sviđaju nego ostale...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Слажем се са Нинолином... Мени је видно спорији него стари и оно што је субјективно, тотално непрегледан. Таква је листа апликација да не можеш да видиш ни сам назив апликације :oops:
Уз то, више не постоји last new листа, или како ли се звала са последњим updateovanim апликацијама, већ top new, што је мени лично прилично бескорисно. Не истересују ме најатрактивније последње ажуриране/додате апликације (када то већ практично имаш у пар категорија), него уопште најновије на Маркету.
Можда су то некоме ситнице али мени смата :)

nikola87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 17:25
Lokacija: Beograd

Post od nikola87 »

Nasao sam ovaj telefon u CT-u za relativno male pare, e sad mene brine posto je ovo Srbija, da nisu to neki falicni telefoni pa da su zato tako male cene. Ako je neko uzeo ili ako zna nekoga ko je uzeo iz comtrade-a molim vas sto pre da odgovorite, trebao bi sutra da idem da ga kupim.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

nikola87, ne znam kolko ti ocekujes da ovaj telefon kosta, i naravno da nisu falicni iako je ovo Srbija .....

nikola87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 17:25
Lokacija: Beograd

Post od nikola87 »

Hvala na odgovoru, gledao sam po netu i u Srbiji kosta najmanje 450 evra u trgovinama kao telekoplus koje su uvek jeftine, a comtrade i nije bas jeftin. Ako stvarno kao sto kazes nisu falicni, nadam se da cu uzeti za neki dan taj telefon.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

nikola87, ne verujem da bi neko prodavao falicne telefone, nije mu u intresu da odbije kupce, pritom cene ove koje gledas ovde na sajtu i nisu bas tacne..

symbianman
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 01. Apr 2009. 00:14

Post od symbianman »

U mtsu pise da je 20k din na postpaid mix net M od 1200 din, da li je moguce da je to tacno?? :D
Bas me interesuje :P

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

symbianman
Није могуће јер је 20400 уз микс нет м! :P :wink:

Имамо ли власника ево 3д на форуму? :)
dakiza ? :)
Слобода или смрт

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da li je moguce da ga jos nikon nije uzeo da bude njegovo privtno vlasnistvo :wink:
Note IV N9100 dual

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Uzela drugarica pa ga sinoc cackao malo.
veoma lepo i kvalitetno izgleda, ekran odlican. gledanje 3d filmova je mnogo dobra fora na ovom telefonu i nije samo stavka na papiru vec stvarno to jeste.
kamera slaba, pre svega kada se koristi jedna (5 Mpx cini mi se), dok 3D (2MPx) nije losa fora ali kvalitet ipak nije neki.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

jerkann, izgleda da su bas lose kamere na htc telefonima. Imam desire i n82 i ne mogu da se porede te dve kamere jer kamera na n82 pavi mnogo bolje slike
Note IV N9100 dual

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

toda81,iskreno ja i dalje tvrdim da je tek kamera na N8 pretekla n82.
Htc je ceo vek pravio strogo poslovne telefone, dok sada pocinju da obracaju paznju i na tu multimediju. Mislim da ce se uskoro to znacno popraviti, ali cena ce onda biti ohoho visoka.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

jerkann, od kada imam kao drugi tel n82 i sam sam se uverio u to sto kazes u vezi kvaliteta kamere na n82. Ja sam odusevljen kakve slike pravi. Obozavam symbian i mnogo mi znaci sto sada pored androida imam i symbian tel jer ih imam vise od 10 god. Sto se htc-a tice ja sam odusevljen sta sve pruza android kada su mnogobrojni efekti u pitanju, ali samo kada bi i kameru "pojacali kvalitetom" bili bi stvarno fantasticni. Meni se veoma svidja ovaj evo 3d, a tu je htc sensation xl koji mi se mnogo svidja zbog ogromnog ekrana,mada je ipak bolji obican sensation od njega
Note IV N9100 dual

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

bestboy napisao:symbianman


Имамо ли власника ево 3д на форуму? :)
dakiza ? :)
Da, ja posedujem ovaj telefon i tvrdim da je odličan. Imao sam Desire pre njega, ali Evo je mnogo brži, a i 3d je fenomenalan, naravno baterija trpi.

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

dakiza, koliko ti drzi baterija u nekom normalnom koriscenju?
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Odgovori