HTC One S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC One S

Post od fannY »

luca, steta sto HTC tako olako zapostavlja svoje modele...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One S

Post od iLuka »

htc je proslu godinu zavrsio sa 100% gubitkom... od tada su izbacili samo model One i nista vise... sad i ova vest :uhuh: :uhuh: :uhuh:
ne kapiram sta misle i kako, pogotovu sa ovom novom kamerom koja je u teoriji naprednija od postojecih ali nesto se nije proslavila u praksi...

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

pa jeste najlepši,samo mi nekako politika htc-a...Ne deluje normalno,ili polako tonu....

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

drugari mislim da sam nasao neko resenje :) za problem sa "home" tasterom...Mislim na problem,gde fon sam stiska home i menja prozore...Skontao sam da kada odaberem vezu WCDMA tog baga nema..A cim vratim na GSM ili AUTOMATSKI...Telefon istog trena poludi,ko god ima taj problem nek pokuša i neka mi javi.. :wink:

I neznam kakve to veze ima sa tim problemom,ali kod mene to pali...

qwert
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 18. Jul 2005. 13:34

Re: HTC One S

Post od qwert »

Drugarica mi je prosula pivo po telefonu, celo, skroz je bio od piva... ja sam ga odma ugasio i obrisao i ostavio par sati, bateriju nisam mogao da izvadim jer kao sto znate, tesko se vadi.. sutradan sam upalio telefon i sve je radilo normalno, korisito ga ceo dan i kad sam ga uvece stavi na punjenje skontam da nece da ga puni, i sad mi je telefon prazan stoji vec ceo dan u pirincu, probao sam opet i opet nece, pa sam ga vratio nazad, da se kao jos osusi. Kad ukljucim punjac u njega trepti narandzasti led, a valjda treba da je nonstop ukljucen dok se puni. Imate neki predlog sta da radim?
3650 je bolji od 3660

booyah
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pon, 24. Sep 2012. 01:08
:: Nokia N8

Re: HTC One S

Post od booyah »

Planiram da kupim One S. Da li biste mi rekli kakvo vam je iskustvo sa trajanjem baterije?

Ja koristim sadašnji mobilni (nije android) oko 30-45min razgovora dnevno. Jedno 45 min Whatsapp i oko 2h muzike (i više). Poruke i po koja fotografija. Ali je stalno konektovan na internet. Naravno, ovo je neki prosek, pa nekada bude manje, a nekada više.

Koliko bih mogao da očekujem sati rada? Naravno, otprilike...

Da li telefon ima neku ozbiljniju manu, osim što HTC ne radi redovan update?

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One S

Post od zoreli »

booyah , uzmi Desire 500 noviji je a slična je cena .
16 godina na forumu MOBILNISVET

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One S

Post od znemanja »

Još jedan glas za Desire 500, zaista jako lep telefon, noviji je, ima novu verziju Sense UI i ima podršku za SD karticu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC One S

Post od Layne_Staley »

Odlican je desire 500, ko voli HTC i sense...Ima ga moj drugar, cackao sam ga malo :lol:
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Ako ti nije bitna,razlika u rezoluciji,i razlika TFT I AMOLED displeja...Onda ti je D500 svakako bolji izbor....Ima I on prednosti koje nedostaju na ovom modelu...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: HTC One S

Post od skar »

Jel ima neko prob da se tel ugasio na punhenju,i samo svetli narandzasta lampica..kao da puni,al nece da upali

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Meni se nije dešavalo to do sada.Jesi probao da ga restartujes možda ga je nešto zabunilo...

ToMiC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2011. 20:50

Re: HTC One S

Post od ToMiC »

Pozdrav! Ja evo da se prikljucim malo diskusiji i da nahvalim One S:)
Uzeo sam moj u VIPu prvog dana kada se pojavio kod nas... Evo sad ce jos malo pa celih 2 god kako ga imam i prezadovoljan sam... Za ovih 20ak meseci koliko ga njakam jedino mi se par puta desilo da home dugme baguje i stiska se samo od sebe i onda sam negde na netu procitao da samo treba detaljno ocistiti displej na tom mestu i resen problem.. Uzeo magicnu krpu malo istrljao home dugme i evo vec pola god radi kao sat... Cak sto vise sad za par meseci kad mi istekne ugovor kontam ni ne vredi mi uzimati novi telefon.. Jer jedini dobri NOVI telefoni koji mogu znatno da nadmase One S su preko 400-500e .. A meni nepada na pamet da dajem neke silne pare za nov telefon koji je tipa 0.3 inca veci displej ,malo bolja rezolucija displeja,nesto veca memorija itd itd.. To su neke sitnice za koje ja iskreno nebih davao tolike pare.. Bolje mi cuvati ovaj One S i zadrzati pare u dzepu.. pa jednog dana kada ovi sadashnji skupi high end telefoni pojeftine onda cemo razmotriti kupovino.. Ovako za sad ne isplati se! :)
Sve u svemu ocena za telefon od mene cista desetka!

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Ja sam donekle zadatakvoljan,a donekle i ne :dry: ...Što se tiče HOME tastera i to što izgleda kao da se sam pritiska...Kod mene ne postoji drugačije rešenje,sem što mi se to ne dešava,kada mi je uključen WCDMA signal.Istog trena čim prbacim na GSM..Telefon počinje da ludi. :shock:
iAl svakako za moje potrebe,ja sam miran još bar godinu ili možda dve... :)

ToMiC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2011. 20:50

Re: HTC One S

Post od ToMiC »

To kod tebe zvuci kao cist softwerski bag... Trebalo bi da moze da se resi sa apdejtom...factory resetom, Flesovanjem , rootovanjem itd.. Ima nacina mali milion koje mozes da probas.. Samo pitanje dali si u garanciji i dali smes da cackas gore navedene opcije...
Ma jes to i ja kazem nema logike davati velike pare za nove modele telefona kad su bukvalno za nijansu kao nesto bolji od One S... U nasoj siromasnoj drzavi bilo bi glupo davati velike pare za neki sitan apgrejd.. Sto se telefona tice...

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Apdejt uradjen,faktori r..uradjen nekoliko puta...I ne pomaže...Garancija mi je verovatno propala,posto mi je telefon ZARONIO u dubok bari :oops: Al za divno čudo ništa se nije desilo...Kao što sam i pre pisao o tome...
A oko fleshovanja i rootovanja itd..Moram priznati da sam DUDUK :) Jer se baš nesto ne igram sa tim,...Iako verujem da bi fon bio mnogo bolji posle toga.

ToMiC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2011. 20:50

Re: HTC One S

Post od ToMiC »

Fleshovanje ti u kratkim crtama obrise ceo sistem na telefoni i nasnimi novi.. kao kad na kompu menjash windows.. :D To ti radi skoro svaki serviser.. Isto kao i rootovanje.. Rootovanje ti dodje kao neko hakovanje telefona i skidanje nekih ogranicenja.. Kada se skinu ogranicenja na telefon mogu da se stavljaju neke jako zajebane aplikacije:D I moze da se na telefon nabaci neki custom rom... Custom rom ti dodje isto kao android sistem na telefonu samo malo izmenjen vizuelno ,softwerski itd...
Sve ti to moze odraditi svaki malo bolji serviser i nije uopste skupo.. Jedino je mana sto ti onda propada garancija:D Zato cu ja moj root da odradim za par meseci kad istekne ugovor xD

Android83
Banned
Postovi: 238
Pridružio se: Sub, 14. Dec 2013. 11:41
:: Note 3
:: Note 2

Re: Одг: HTC One S

Post od Android83 »

djosa@ napisao:Apdejt uradjen,faktori r..uradjen nekoliko puta...I ne pomaže...Garancija mi je verovatno propala,posto mi je telefon ZARONIO u dubok bari :oops: Al za divno čudo ništa se nije desilo...Kao što sam i pre pisao o tome...
A oko fleshovanja i rootovanja itd..Moram priznati da sam DUDUK :) Jer se baš nesto ne igram sa tim,...Iako verujem da bi fon bio mnogo bolji posle toga.
a jesi li se zapitao da telefon ima probleme bas zato jer je plivao????

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Poznato mi je sve i znam koje su mogućnosti..Samo što nekako se ne snalazim baš najbolje oko toga,i onda ne pokušavam. :unsure: ..
Android83 jesam i to dosta puta...Samo što mi se to desilo par puta i pre ronjenja :) ... Pa sam skontao da nije do toga. Tel sam uzeo za male pare kada je izašao,al bukvalno za male pare preko poznanika..Iako je već posle dva meseca počeo nekako da se ljusti,nisam hteo da cepidlacim oko toga...Stavio silikonsku foliju i sve je tako ostalo,mada je tel još kao u garanciji i zaključan za Telenor mrežu...

spavac86
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2012. 20:20
:: HTC Desire S
:: HTC ONE S

Re: HTC One S

Post od spavac86 »

Ajde ljudi ako neko može neka mi pomogne imam problem i poludeh od njega. Nisam amater, nosio sam svašta od telefona i one s imam preko godinu i po ali ne znam kako ovo da rešim. Stalno mi stižu poruke i to sms o lokaciji gde se nalazim. Probao sam sve živo. Isključim broadcast u podesavanjima poziva i ono se ponovo posle samo aktivira. Kako ovo da rešim? Kanal je 50. Hvala unapred...
Poslednja izmena od spavac86 u Ned, 06. Apr 2014. 23:03, izmenjeno 1 put ukupno.

Odgovori